ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Flori dhe Elvana mė shumė se miq

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 24
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Flori dhe Elvana mė shumė se miq   Sat Oct 11, 2008 12:20 am

Takimet
e shpeshta nė mes tė kantautorit Florian Mumajesi dhe kėngėtares Elvana
Gjata, duket t’i ketė kaluar kufijtė e njė miqėsie tė ngushtė. Tė
paktėn, kėshtu thuhet nėpėr mediat nė Shqipėri.


Dyshimet pėr njė lidhje tė mundshme kanė nisur kur njė paparaci ka
shėnuar me objektivin e fotoaparatit Gjatėn dhe Mumajesin tė pėrqafuar.
Pėrveē kėsaj, mediat shkruajnė se Gjata e Mumajesi kohėve tė fundit
janė parė sė bashku me miq nėpėr shumė ndeja, por qė nė tė shumtėn e
rasteve ata kanė qenė tė vetėm.

Kujtojmė se Flori dhe Elvana
nė edicionin e sivjetmė tė “VideoFestit Muzikor” sė bashku kanė
parakaluar nė qilimin e kuq. Njėherėsh ata ka qenė nė shoqėri tė
njėri-tjetrit gjatė tėrė kohės.

Kantautori kohė mė parė ishte
nė lidhje me kėngėtaren e njohur nga Shqipėria, Soni Malaj, e cila sė
fundmi ėshtė parė nė shoqėrim tė futbollistit Lorik Cana.

Kantautori
Mumajesi ėshtė ndėr bashkėpunėtorėt e ngushtė tė kėngėtares Gjata. Hiti
i saj i fundit “Vetes” ėshtė pikėrisht njė krijim i Florit. /ktv/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Flori dhe Elvana mė shumė se miq
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Flori Slatina: Varre tė thjeshtė, njerėz tė mėdhenj - Tefta Tashko Koēo
» Kėrcėnime terroriste nga flori bruqi, kundėr Kryeredaktorit tė Revistės Shqiptari?
» Nga Flori Bruqi:Kush ėshtė Behgjet Pacolli ??
» Flori Slatina: Varre tė thjeshtė, njerėz tė mėdhenj - Naim Frashėri
» Qendrat islame nė Gjermani ishin bartėse tė shumė organizimeve kombėtare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News-
Kėrce tek: