ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Robyn nuk lejohet tё flasё me Madonnёn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Robyn nuk lejohet tё flasё me Madonnёn   Sat Oct 11, 2008 12:20 am

Pop
kёngёtarja suedeze Robyn, ёshtё ndaluar t’i drejtohet Madonnёs, gjatё
turneut tё saj “Sticky & Sweet”, pavarėsisht se kishte dalё nё
skenё si artiste pėrcjellėse e yllit britanik.


Kёngёtarja thotė se i ёshtё thёnё nga pėrfaqėsuese tё Madonnёs, tё
mos i afrohet asaj ose tё marrё foto gjatё koncerteve evropiane tё
turneut.

“Nuk kam pėrjetuar kurrfarė momenti glamuroz me tё,
por ёshtё qesharake sepse ata mendojnė se gjёja e parё qё do tё bёni
ёshtё tё vraposh pas Madonnёs dhe t’i kėrkosh njё autograf”, ka thёnё
kёngёtarja pёr njё revistё suedeze.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Robyn nuk lejohet tё flasё me Madonnёn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News-
Kėrce tek: