ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fejohen Justin Timberlake dhe Jessica Biel?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Fejohen Justin Timberlake dhe Jessica Biel?   Sat Oct 11, 2008 12:21 am

Ylli
i muzikės pop, Justin Tomberlake, thuhet se ka zgjedhur qytetin e Romės
pėr t’i propozuar martesё tё dashurės sё tij, aktores Jessica Biel.

Thuhet se bukuria e qytetit italian, ku ēifti kaluan pushimet, ka qenё
nxitje qё Timberlake t’i kėrkojё martesё tё dashurės sё tij.

Detajet pėr datėn e martesės mbeten tё paqarta, megjithėse ende nuk ka asgjė zyrtare.

Edhe mё herёt ka pasur spekulime pёr fejesėn e ēiftit, por Timberlake gjithmonė ka hedhur poshtė pretendimet e shtypit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Fejohen Justin Timberlake dhe Jessica Biel?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News-
Kėrce tek: