ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 T.I. ngjitet nё maje tё albumeve me “Paper Trail”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: T.I. ngjitet nё maje tё albumeve me “Paper Trail”   Sat Oct 11, 2008 12:21 am

Reperi
T.I. do tё ngjitet nё maje tё top listёs amerikane tё albumeve, pasi qё
ka arritur numrin njё me albumin e tij tё tretё me radhё.


Derisa singli “Whatever You Like”, po shijon javėn e pestё nё
Billboard, albumi i tij “Paper Trail, ka siguruar shitjen mё tё madhe
tё javės nё SHBA. T.I. ka shitur 568,000 kopje nё amerikan, duke i
dhёnё kompanisё Atlantic shitjen mё tё madhe tё javės.


vendin e dytё do tё qėndrojё fituesja e ēmimit Oskar, Jennifer Hudson,
me albumin debutues, qё mban emrin e saj, derisa Robin Thicke mban
vendin e tretё me “Something Else”.

James Taylor me “Covers”,
mban vendin e katėrt, i ndjekur nga Metallica dhe albumi i ri “Death
Magnetic”, qё mbyll top pesёsishin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
T.I. ngjitet nё maje tё albumeve me “Paper Trail”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News-
Kėrce tek: