ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ingrid Gjoni pėrfundon nё spital pas njё zėnke

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Ingrid Gjoni pėrfundon nё spital pas njё zėnke   Sat Oct 11, 2008 12:26 am

Kėngėtarja
Ingrid Gjoni ka pėrfunduar nё Spitalin Ushtarak tё Tiranёs, pas njё
zėnie me njё grup vajzash nё lagjen Laprakё, nga tё cilat ka marrё
plagё tё lehta, bёn tё ditur Gazeta Shqiptare.


Sipas mjekёve tё spitalit, plagėt nё trupin e kёngёtares janė
shkaktuar nga mjete prerėse. Ngjarja kishte ndodhur para 10 ditёsh, por
kishte arritur tё mbahej sekrete, derisa edhe incidenti nuk ёshtё
paraqitur nё polici.

Gjendja e kėngėtares thuhet se kishte
qenё e rėndė nė momentin qė kishte arritur nė spital, por fatmirėsisht
plagėt ishin sipėrfaqėsore nė pjesėn e sipėrme tė trupit dhe nuk kishin
dėmtuar organe jetėsore apo tė kishin sjellė probleme tė pariparueshme.


Spekulohet se e gjithё ngjarja ka ndodhur pёr shkak tё njё
zėnke banale mes Ingridit dhe disa vajzave tё tjera qё banojnė nё
lagjen e Laprakёs, tё cilat kanё qёlluar dhe rrahur kёngёtaren, duke
mos munguar edhe sulmet me thikё dhe mjete tё forta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
gzim
Anetare i Ri
Anetare i Ri


Male
Numri i postimeve : 1
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Ingrid Gjoni pėrfundon nё spital pas njё zėnke   Mon Jan 05, 2009 5:32 pm

Valla kjo ingrid osht diqka fenomenal kisha flejt me to dy turra ja kisha bo shoke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ingrid Gjoni pėrfundon nё spital pas njё zėnke
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Musa Jupolli:Poetės!...dhe Pranvera Gjoni- t !
» Trimi i pamposhtur Kapidan Marka Gjoni (1861-1925) pėrballoi ēdo sulm tė armiqve kundėr Mirditės Nga:Tomė Mrijaj
» Minella Gjoni:"KAPETANATA E BREGDETIT" Mėsues i Merituar Minella Gjoni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News-
Kėrce tek: