ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Victoria; Turneu ma ktheu vetėbesimin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 24
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Victoria; Turneu ma ktheu vetėbesimin   Sat Oct 11, 2008 12:27 am

Victoria
Beckham nuk pendohet pėr turneun e fundit tė saj me grupin "Spice
Girls", pasi ky turne i ka dhėnė shtytje vetėbesimit tė saj.

Kėngėtarja e shndėrruar nė dizajnere, ka pranuar se ajo zakonisht vuan
nga besimi i ulėt nė vete, mirėpo suksesi i madh i grupit gjatė turneut
tė vitit tė kaluar e ka bėrė atė qė tė ndėrrojė mendim pėr veten e saj.


“Kur
u shfaqa natėn e parė nė Angli dhe publiku bėri njė reagim tė
jashtėzakonshėm, isha vėrtet e emocionuar. Para dhjetė vitesh do tė
mund tė vdisja nė skenė dhe askush nuk do ta vėrente”, ka thėnė
Victoria.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Victoria; Turneu ma ktheu vetėbesimin
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sanxhakun e qelė "sabahi" me ushtrin e vetė, nė krye me shqiptarin Muhamer Zukorliē
» Urim Gjata: Njeriu qė urrejtjen e ktheu nė paqe dhe pajtim
» Krajka: Kėnga e Vaēe Zelės qė u kėndua vetėm njė herė
» Rexhep Rifati:Flladi i lirisė qė u shndėrrua nė uragan mėvetėsie, lirie e demokracie
» Prof. dr.sc.Akil Mark Koci:"Vogėlushja pianiste, Gaia Sokoli, mahnit publikun italian e jo vetėm"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News-
Kėrce tek: