ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Skenderaj lanson albumin e shumėpritur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Skenderaj lanson albumin e shumėpritur   Sat Oct 11, 2008 12:28 am

Kėtė fundjavė ėshtė promovuar Albumi mė i ri i Alban Skenderajt, "Melody".
Ky ėshtė albumi i dytė i hit-kėngėtarit nga Shqipėria, pas mė shumė se
tre vitesh nga albumi i tij i parė “Fllad nė shkretėtirė”.

Albumi pėrmban 12 kėngė, ndėrsa shumica e kėngėve janė punuar nė Gjermani, derisa disa sosh janė punuar edhe nė Itali.

“Kam
mė shumė se tre vjet qė punoj pėr realizimin e kėtij albumi. Nuk kam
dashur t’i pėrshpejtoj gjėrat. Tė bėsh njė album jashtė ka njė dallim
tė madh, nėse e krahasojmė me realizimin e njė albumi nė Shqipėri ose
nė vendet e rajonit”, ėshtė cituar Albani nga gazeta “Shqip”.

Pas
lansimit tė albumit, hitbėrėsi i kėngės “Vetėm ty”, ka paralajmėruar
fillimin e njė turneu, i cili do tė pėrfshijė Shqipėrinė, Kosovėn dhe
Maqedoninė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Skenderaj lanson albumin e shumėpritur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Shqipėria ka shumė pėrparėsi pėr turistėt evropianė
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News-
Kėrce tek: