ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rezarta Shkurta, “mbrėmje madhėshtore” pėr klipin e ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Rezarta Shkurta, “mbrėmje madhėshtore” pėr klipin e ri   Wed Oct 15, 2008 10:50 pm

Njė mbrėmje madhėshtore dhe me shumė tė ftuar, do tė jetė ajo qė kėngėtarja Rezarta Shkurta do tė organizojė sė shpejti nė njė nga qendrat tregtare mė luksoze tė Durrėsit, pėr promovimin e klipit tė saj tė ri, qė pritet tė hedhė nė treg. Flitet qė kėnga do tė jetė ritmike, dhe se ėshtė nė fazėn e fundit tė pėrgatitjes nė studio me kompozitorin Genti Lako. Ajo ka menduar tė mbledhė nė kėtė promovim shumė artistė, nė njė organizim special gati si njė mbrėmje “gala”. Ndėrkohė qė ka premtuar, qė do tė na mahnisė me klipin e ri, edhe pėrsa i pėrket lookut tė saj. Do tė jetė klipi mė i bukur qė ka bėrė
ndonjėherė dhe pėr kėtė po bashkėpunon edhe me regjisorin e njohur maqedonas Dejan Milicevic. Ajo nisi punėn pėr realizimin e klipit nė fillim tė shtatorit, ndėrsa ka pohuar
vazhdimisht nė shtyp se po pėrgatitet pėr njė klip ndryshe. Nuk dihet nėse talentin e saj pėr stilimin e veshjeve, do ta pėrdorė nė kėtė klip, por deri tani thuhet se ajo mund tė bashkėpunojė me tė njėjtėn stiliste, Rezarta Skifteri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rezarta Shkurta, “mbrėmje madhėshtore” pėr klipin e ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shaip Beqiri:Brenga e maestro Berishės dhe madhėshtia e cfilitur
» MBREMJE PERKUJTIMORE ME RASTIN E 1 VJETORIT TE VDEKJES SE AKTORIT TE MADH BEKIM FEHMIU
» Kristaq Shabani : Sipar i madh i artit tė pikturimit
» Mentor Thaqi:Dy poezi
» Emocionohet imami Krasniqi: All-llahu i madhėruar nuk ta kthen shpinėn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News-
Kėrce tek: