ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zbulohet Nita, motra seksi e Nora Istrefit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Zbulohet Nita, motra seksi e Nora Istrefit   Wed Oct 15, 2008 10:54 pm

Ėshtė mė e vogėl, por nė forume tė ndryshme komentohet si vajzė shumė seksi,
dhe qė madje ia hedh edhe vetė sė motrės, Nora Istrefit. Ėshtė Nita, vajza zeshkane shumė e gjatė dhe simpatike, foto tė sė cilės qarkullojnė sė fundi nė internet jo vetėm pėr faktin, qė ėshtė motra mė e vogėl e Norės, por se e shoqėron kėngėtaren pothuaj nė tė gjitha koncertet, apo evenimentet muzikore ku ajo merr pjesė edhe pse vetė nuk merret me art. Ajo vazhdon ta bėjė kėtė, ndėrkohė qė ka obligimet e saj me shkollėn. Vetė Nora ka pohuar nė intervista tė ndryshme se e ka Nitėn,njė mbėshtetje tė fortė nė punėn dhe karrierėn e saj muzikore, edhe pse ėshtė po ashtu shumė e lidhur me motrėn tė tjetėr tė vogėl, Erėn, 14 vjeē. Pas njė heshtjeje tė
gjatė dhe njė thashethemnaje rreth jetės sė saj private, Nora Istrefi vetėm pak javė mė parė thyeu pėrfundimisht akullin pėr tė rrėfyer nė media, historinė e saj tė dashurisė me Robert Berishėn, djaloshin me tė cilin ka qenė prej 2 vitesh e dashuruar.
Edhe pse vihet re njė lloj tėrheqje e kėngėtares nga ekrani, mesa duket ėshtė duke shijuar momentet e lumtura me tė fejuarin, Robertin. Mėsohet tė ketė pohuar se ka shumė projekte muzikore pėr tė realizuar,por njė gjė ėshtė e sigurt qė ka hequr pėrfundimisht dorė nga festivalet muzikore tė Tiranės dhe Prishtinės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Zbulohet Nita, motra seksi e Nora Istrefit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E pabesueshme - nė Greqi gjendet skeleti i Gjigantit?
» Gjon Neēaj: Zbulohet pasaporta e Bajram Currit
» Kėze Kozeta Zylo: Dy motra shkodrane, dy lule tė bukura gjithė aromė tė Mėmėdheut tonė
» Drita Krasniqi:Mark o vlla stė harron motra
» Musa Jupolli:Nora e Kelmendit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News-
Kėrce tek: