ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pausini ėndėrron tė bėhet nėnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Pausini ėndėrron tė bėhet nėnė   Thu Oct 16, 2008 2:02 am


Laura Pausini dėshiron tė bėhet nėnėn. Nė njė formė tė shkėlqyer dhe gjithmon nė turne, kėngėtarja ka vendosur qė pas dy vjetėsh tė marrė njė pushim tė gjatė.

Arsyeja, do njė fėmijė nga i fejuari i saj Paolo Carta, kitaristi me tė cilin ka katėr vjet qė ėshtė e lidhur.

"Ky ėshtė momenti i duhur" ka deklaruar Pausini nė njė intervistė pėr revistėn “Chi”. Ajo duket shumė e vendosur nė nė atė ēfarė dėshiron: “Pas dy vjetėsh do tė bėj njė fėmijė”.

Pra, nga 2010 nė 2011 kėngėtarja do tė marrė njė pushim tė merituar, larg reflektorėve dhe studiove tė regjistrimit.
Pėr gjininė e fėmijės duket se nuk i intereson shumė, por, njė gjė e ka tė qartė: tė voglit ka dėshirė t'i japė mbiemrin e saj.

"Motra ime dhe une, pėr momentin, jemi Pausini-t e fundit. Dua t'i jap mbiemrin tim pėr tė bėrė tė lumtur babanė tim ".
Pėr momentin ajo ėshtė shumė e zėnė mes koncertėve tė shumta dhe regjistrimeve.
Spoiler:
 

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Pausini ėndėrron tė bėhet nėnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ndėrron jetė rapsodi i mirėnjohur Ibish Broja

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News :: Portali-
Kėrce tek: