ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te gjejme Serial Ose Crack ne Google

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Si te gjejme Serial Ose Crack ne Google   Tue Oct 28, 2008 8:52 pm

Ky eshte nje trik , qe na meson si te gjejme serial numbers dhe crack-a ne Google.

Nese po kerkoni per nje serial number te Neros (per shembull) shkoni ne google.com dhe shkruani: nero 94FBR dhe do te shfaqet seriali i kerkuar.
Kjo funksionon shume mire ne Google.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si te gjejme Serial Ose Crack ne Google
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Informatika, Shkarkime :: Info, Tutoriale, Mesime :: Tutoriale dhe Mesime-
Kėrce tek: