ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te hyni ne Control Panel me Folder

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Si te hyni ne Control Panel me Folder   Tue Oct 28, 2008 8:54 pm

E Krijojm Nje NEW FOLDER
Shkojm Rename

E Qesim Paste Kete :

Kodi:
Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}

Edhe ENTER

Kaq Ishte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si te hyni ne Control Panel me Folder
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Informatika, Shkarkime :: Info, Tutoriale, Mesime :: Tutoriale dhe Mesime-
Kėrce tek: