ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndėrtoni PC tuaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Ndėrtoni PC tuaj   Thu Oct 30, 2008 1:25 am

Eshte liber Fantastik ku shpjegohet teper mir se si ndertohet PC-ja dhe si dot mund ta ndertoni atė , nga mjetet themelore te cilat nevoiten deri tek lidhjet dhe Instalimi i windowsit . Ja vlen ta Shkarkoni

Shkarko:

Kodi:
http://rapidshare.com/files/68319035/BTUPC.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ndėrtoni PC tuaj   Thu Oct 30, 2008 1:53 am

Per ata qe dine Anglisht nerva
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ndėrtoni PC tuaj   Thu Oct 30, 2008 10:27 pm

Xhulio shkruajti:
Per ata qe dine Anglisht nerva

ke kohe dhe ti te msosh anglishten sad sad sad Razz

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ndėrtoni PC tuaj   Thu Oct 30, 2008 10:28 pm

flm

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ndėrtoni PC tuaj   Thu Oct 30, 2008 10:52 pm

hahahahha un sdi anglisht vet ENGLISHI di ahhahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ndėrtoni PC tuaj   Thu Oct 30, 2008 11:14 pm

Xhulia_Di shkruajti:
Xhulio shkruajti:
Per ata qe dine Anglisht nerva

ke kohe dhe ti te msosh anglishten sad sad sad Razz

Po mi kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ndėrtoni PC tuaj   Thu Oct 30, 2008 11:15 pm

Xhulia_Di shkruajti:
flm

E kam per detyre ti sherbej ketij populli haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ndėrtoni PC tuaj   Mon Nov 03, 2008 4:39 pm

Meqe e ke per detyre te na sherbesh na sherbe te pakten me nga 2000€ se te falenderojme me shume...hahah... flm sad

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ndėrtoni PC tuaj   Tue Nov 04, 2008 2:44 am

Master_D shkruajti:
Meqe e ke per detyre te na sherbesh na sherbe te pakten me nga 2000€se te falenderojme me shume...hahah... flm sad
hahah mire e ka dioni jo me nga 2000 €se jan ppak si shum por me 1000 me mire heheheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ndėrtoni PC tuaj   Wed Nov 05, 2008 1:33 am

haha haha ēa behet ktu moo???? pse jashte teme ju??? Razz mendushem mendushem 2 fetyra 2 fetyra

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ndėrtoni PC tuaj   Wed Nov 05, 2008 4:34 pm

Shife si bo kjo sikur si ka qejf parate apo ke frike se po ti kerkojme edhe ty Razz ... haha

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ndėrtoni PC tuaj   Wed Nov 05, 2008 7:36 pm

Tema Mbyllet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ndėrtoni PC tuaj   Wed Nov 05, 2008 7:36 pm

Jo mo kush e mbylli temen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ndėrtoni PC tuaj   Wed Nov 05, 2008 10:51 pm

Master_D shkruajti:
Shife si bo kjo sikur si ka qejf parate apo ke frike se po ti kerkojme edhe ty Razz ... haha

haha haha haha Ty kam me te ngordh... jo e kisha se me te vertet ishim komlet jashte teme po nejse nese do te bejme muhabet parashe per ate pune vazhdoj shkollen une........ frike Razz Razz

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ndėrtoni PC tuaj   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ndėrtoni PC tuaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Informatika, Shkarkime :: Info, Tutoriale, Mesime :: Tutoriale dhe Mesime-
Kėrce tek: