ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te ndertojme nje SMS Servis.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Si te ndertojme nje SMS Servis.....   Thu Oct 30, 2008 1:30 amShkarko

Kodi:
http://rs332.rapidshare.com/files/13...1217508847.zip
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si te ndertojme nje SMS Servis.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Informatika, Shkarkime :: Info, Tutoriale, Mesime :: Tutoriale dhe Mesime-
Kėrce tek: