ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te luajm lojrat e Play Station 2 ne PC

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Si te luajm lojrat e Play Station 2 ne PC   Thu Oct 30, 2008 1:39 am

Ky eshte nje tuto qe do t`ju tregoje se si mundeni te luani lojrat e PlayStation 2 ne PC.
Ne Fillim Merrni Kete Program
Kodi:
http://sourceforge.net/project/showf...ease_id=605019

Pastaj hapni programin edhe futni nje loj CD pra te Play Station 2-shit edhe shkoni File -> Run pastaj do t`ju tregoj se duhet te merni nje bios me emrin qe e ka aty, dhe ju dot shkoni ne google dhe do te kerkoni ne google.com BIOS pcsx2 edhe do ta downladoni. Dhe kjo ishte.....

Danger!!!!!!!!!!!!!!

Por mos harroni duhet te keni PC 1 GB RAM Memory 128 MB Grafik karden dhe maksimum 8 GB Space te lir ! Shpresoj t`ju kryej pune.... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si te luajm lojrat e Play Station 2 ne PC
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Informatika, Shkarkime :: Info, Tutoriale, Mesime :: Tutoriale dhe Mesime-
Kėrce tek: