ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te gjejme me lehte lojra per celulare....

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Si te gjejme me lehte lojra per celulare....   Thu Oct 30, 2008 1:51 am

Per te gjetur me lehte lojra te ndryshme per celular shkojme ne kete
adresen me poshte dhe me pas kur te hapni adresen do keni nje vend ku
eshte shkruar search. aty ju mund te shkruani emrin e lojes dhe ENTER.
behet kerkimi dhe shifni rezultatin.

Kodi:
http://www.4shared.com/network/searc...lue=10&start=0
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si te gjejme me lehte lojra per celulare....
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ramadan Asllani: Hasan Remniku - Kaēaku i fundit i Kosovės
» Sabit Rrustemi:Endėrra qė puthet
» Muharrem Sfarqa:Poeti i fushės sė Kosovės-Intervistė me Hasan Qyqallen

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Informatika, Shkarkime :: Info, Tutoriale, Mesime :: Tutoriale dhe Mesime-
Kėrce tek: