ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bėhuni sa mė seksipile

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Bėhuni sa mė seksipile   Sun Nov 09, 2008 2:54 amNuk ėshtė e domosdoshme qė tė jeni ndonjė manekine kulminante qė tė
dukeni seksi! Mė me rėndėsi ėshtė gjendja e shpirtit tuaj, sesa pamja
juaj. Mėsojeni kėtė leksion tonin tė vogėl, bėhuni sa mė joshėse.

Ēfarė
ka tė pėrbashkėt kėmisha e meshkujve e shpėrthekuar nė mėnyrė diskrete
me veshjet "body" nė trupin tuaj? Tė dyja kėto pjesė tė gardėrobės mund
tė duken shumė seksi, vetėm nė qoftė se dini se si t'i bėni kėto.
Secila femėr veten mund ta shndėrrojnė nė femėr shtrigė, nė qoftė se
nuk i ka masat mė ideale. Femrės, e cila vendos tė vishet nė atė
mėnyrė, realisht i kėrcėnohet mundėsia qė tė duket vulgare. Kufiri qė
pėrkufizon seksipilitetin nga vulgariteti ėshtė aq i hollė, saqė varet
nga shumė faktorė, siē janė natyra e femrės, karakteri i saj, rrethi
shoqėror, kultura e vendit ku jeton dhe moda aktuale. Duke e njohur
karakterin e mashkullit, ekziston mundėsia qė e tėrė kjo pamje ideale
thjesht tė mos ketė sukses.Disa
meshkuj fantazinė e orientojnė vetėm tek rrobat e bardha tė brendshme
nga pambuku, derisa tė tjerėt i duan vetėm rrobat "tango" dhe me
dantella ekskluzivisht ngjyrė tė kuqe. Pikėrisht kjo ndryshueshmėri e
joshjes edhe jep efektin e mirė! Nė qoftė se tani ju duket se nuk po
mund tė gjendeni nė kėtė llojllojshmėri tė shijes, mos harroni se
joshja, pra sė gjithash, ėshtė mėnyrė e sjelljes.

Bėhuni e
natyrshme, spontane. Mungesa e spontanitetit do tė prishė tėrė mundin
tuaj. Thjesht, bėhuni e hareshme, e hapur dhe kuptueshme, qeshuni
shlirshėm, kėnaquni me ushqimin e mirė dhe me tregime tė mira, lejoni
qė tė flasin emocionet tuaja. Shkurt, kėnaquni dhe njėkohėsisht bėhuni
ajo qė jeni.Ruajeni
sekretin. Kurrė mos tregoni pėr aventurat tuaja tė kaluara, kurrė mos e
arsyetoni secilėn vonesė tuajėn, ndonjėherė gjatė bisedės me shoqet nė
prani tė tij pėrmendeni kalimthi ndonjė emėr mashkulli tė panjohur, nuk
duhet qė ēdo herė t'i ankoheni se jeni mėrzitur duke e pritur, edhe nė
qoftė se ėshtė ashtu.

Flitni shlirshėm pėr dashurinė. Femra
seksi e do seksin. Nė shoqėri flisni pėr seksin pa ngurrim, mirėpo tė
mos tingėllojė nė mėnyrė vulgare. Kur jeni vetėm me tė bėhuni diskrete
sa mė shumė tė jetė e mundur. Pėshpėritja nė vesh dėshirat tuaja mė
djallėzore dhe mė tė vėrteta. Pėr njė ēift tė dashuruar ėshtė shumė me
rėnėsi shfaqja e dyanshme e dėshirave, mirėpo nė qoftė se deri tani nuk
keni pasur rastin pėr kėtė, pėrgatiteni partnerin me kujdes pėr diē tė
tillė.Koordinoni
dėshirat tuaja ashtu siē do t'i koordinonit dėshirat e mashkullit qė
dėshironi ta keni? Gjeni kohė dhe kėnaqeni trupin tuaj, relaksojeni
trupin tuaj. Relaksimi do t'ju mbush me vetėbesim, do tė dėshironi
sėrish tė pushtoni tėrė botėn. Mos harroni armėn e besueshme: pasqyrėn
shpėtimtare dhe dollapin tuaj magjik tė grimit qė e keni nė vendin tuaj
privat - nė banjė.
Imtėsitė e rėndomta do t'ju jenė shumė tė
rėndėsishme. Mos lė mangėt as befasinė mė tė vogėl: nė telefonatėn e
shkurtėr ia tregoni dėshirėn tuaj, blini verė tė mirė pėr mbrėmje
intime nė dritėn e qiriut, bėjani njė masazh nė qoftė ėshtė i
padisponuar, pėrkėdheleni. Bėhuni zemėrgjerė...

Largojeni
monotoninė... - fjala magjike ėshtė: be-fa-soje-ni! Sot femrat e kanė
iniciativėn, edhe pse kjo nuk ėshtė rregull. Provojini ēorapėt e
femrave me "halter" dhe njėkohėsisht propozojini pozė tė re koketuese,
rezervoni dhomėn nė hotel pėr muajin tuaj tė dytė tė mjaltit.
Tregojeni
karakterin tuaj. Pa kurrfarė ngurrimi shfaqeni mendimin tuaj. Mos iu
frikėsoni mospajtimeve, por as konflikteve tė hapura. Meshkujt i duan
femrat tė cilat mbrojnė qėndrimin e vet, dhe njė minutė pas grindjes
futen nė pėrqafimin e tyre.
Tregojeni atė me shikim, me shikim
rrėzojeni pėrtokė dhe mos i leni astarė fije dyshimi nė qėllimet tuaja.
Mė vonė fjalėt do tė jenė tė tepėrta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Bėhuni sa mė seksipile
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News :: Portali-
Kėrce tek: