ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Komplimentet qe ju kane lene mbresa!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Komplimentet qe ju kane lene mbresa!!!   Thu Nov 13, 2008 1:27 am

-Ejjjjjjjj ejjjj se harrova...
>he i thash une?
-E din se do ta marri qielli me vete babin tend?
> Shocked u te raft pikaaaa!! pse mo?
-Sepse kur linde ti vodhi 2 yje nga qielli dhe ti vendosi ne sy! i dashuruar


O Zot ēa komplimenti me eshte rrenjosur thelle ne kujtesen time!!! jasha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Komplimentet qe ju kane lene mbresa!!!   Sun Nov 30, 2008 5:12 pm

scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Komplimentet qe ju kane lene mbresa!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historia e lashtė
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: