ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 IE8 nė fund tė vitit, Windows 7 nė zhvillim e sipėr...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: IE8 nė fund tė vitit, Windows 7 nė zhvillim e sipėr...   Sat Aug 09, 2008 2:23 am

IE8 nė fund tė vitit, Windows 7 nė zhvillim e sipėr...

Shumė njerėz tanimė janė njoftuar me Internet Explorer 8 tė fundit nė versionin beta, mirėpo nė takimin e fundit tė Microsoftit ‘Financial Analyst Meeting’, Bill Veghte ka konfirmuar daljen e versionit final tė kėtij shfletuesi deri nė fund tė kėtij viti.
Shefi i Microsoft pėr shėrbime online, Bill Veghte, gjithashtu ka konfirmuar daljen edhe tė versionit tė dytė beta tė IE8 gjatė muajit tė ardhshėm me theks tė veēantė nė pėrsosmėri pėr profesionistėt e teknologjive komunikuese e informuese. Edhe pse IE8 ėshtė paralajmėruar pėr fund tė vitit, tė takim nuk ėshtė bėrė fjalė pėr versionin e tretė beta tė kėtij shfletuesi tė popullarizuar.

Gjithashtu, Veghte ka prekur temėn e sistemit tė ri operativ Windows 7 i cili sipas tij "po pėrparon jashtėzakonisht mirė” mirėpo nuk ka pėrmendur detajet e sistemit tė ardhshėm operativ. Ardhja e pritur e sistemit operativ Windows 7 ėshtė nė vitin 2010, mirėpo krejt kjo ėshtė ende “nė ajėr”, sepse askush nga Microsofti nuk e ka pėrmendur sistemin e ri operativ pėrveē nė planifikime.
Kodi:
Burimi i lajmit Telegrafi.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
IE8 nė fund tė vitit, Windows 7 nė zhvillim e sipėr...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bale Beka:Festohet perfundimi i vitit shkollor
» Besnik Dizdari: 28 vėllimet e veprės sė Dr. Samimit dhe njė traktat sportiv i vitit 1935
» Beka: 24 raste tė vetėvrasjeve nė gjashtėmujorin e parė tė vitit 2010
» Gani Qarri:Ēlirimi i Shkupit dhe ngritja e Flamurit Kombėtar nga Bajram Daklani mė 12 gusht tė vitit 1912
» Palin, Personi i Vitit - Bush, Personi i Dekadės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Www.Albaone.Top-Board.Com :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: