ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nese ky/kjo siper do ishte i/e dashura juaj...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Nese ky/kjo siper do ishte i/e dashura juaj...   Fri Nov 21, 2008 9:16 pm

He njer... haha haha biggrin

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese ky/kjo siper do ishte i/e dashura juaj...   Sun Nov 30, 2008 5:03 pm

DO E KISHA NDARE HAHAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese ky/kjo siper do ishte i/e dashura juaj...   Sun Nov 30, 2008 9:10 pm

sdo e merrja fare hahahahhahahah do e qonja ne kotnjerin e llomeve ahhahahahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nese ky/kjo siper do ishte i/e dashura juaj...   Mon Dec 01, 2008 4:48 pm

Do ishte me i vogel dhe me te vogel se vetja se dua... haha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese ky/kjo siper do ishte i/e dashura juaj...   Mon Dec 01, 2008 4:49 pm

ehu gjithmone me xhuljan me bje mu mo eeeee Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nese ky/kjo siper do ishte i/e dashura juaj...   Mon Dec 01, 2008 10:09 pm

Tani te kjo tema derisa te vie Lina do behem e dashura e gjitheve une... haha

E njejta gje qe i kam then Davidonit vlen dhe per ty siper... poashtu dhe per Xhulion vlen kjo.. Very Happy se me fusin ne burg me minoren si puna juaj... Razz:P

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese ky/kjo siper do ishte i/e dashura juaj...   Thu Dec 04, 2008 9:15 pm

O XHULJA MOS NA OFENDO TANI MOJ APO PERFITO NGA RASTI QE PER MOMENTIN JE E VETMJA GOCE NE FORUM ENE TE RESPEKTOJME TE GJITHE EEEEEEEE Llapa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nese ky/kjo siper do ishte i/e dashura juaj...   Sat Dec 06, 2008 11:05 pm

Do mesonim bashke ne, dhe do ishim me te miret e shkolles... Very Happy

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese ky/kjo siper do ishte i/e dashura juaj...   Tue Dec 09, 2008 12:31 pm

Them se do isha webmasteri me i suksesshem i forumeve se kjo goca ktu siper s'ja perto fare me shkru neper forume...

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese ky/kjo siper do ishte i/e dashura juaj...   Wed Dec 10, 2008 9:34 pm

po ku jan gocat mo baterist
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese ky/kjo siper do ishte i/e dashura juaj...   Wed Dec 10, 2008 11:57 pm

gocat jan ne gjum mo hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nese ky/kjo siper do ishte i/e dashura juaj...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nese ky/kjo siper do ishte i/e dashura juaj...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Gani Geci i tregon Thaēit se fotografia e Rugovės ishte nė odėn e Adem Jasharit
» LDK-ja kujton heronjtė e saj, Beteja e Loxhės ishte betejė historike
» Agim Gashi: Presidenti Rugova ishte, ėshtė dhe do te mbetet arkitekti i pavarėsisė
» Besim Muhadri: A ishte vrasja e Emin Durakut pjesė e skenarėve tė komunistėve serbė dhe tė shėrbėtorėve tė tyre nė Kosovė?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: