ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A mund te rrahe zemra per dy njerez?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: A mund te rrahe zemra per dy njerez?   Thu Nov 27, 2008 7:04 pm

Mendoj qe nuk mund te duash dy persona njekohsisht....o njenin o tjetrin....o asnjenin...

Por....personalisht nuk me ka nodh kurre...kshu qe nuk mund te shprehem dot me siguri... dhe ishalla s'me nodh se boll jam confused me nji, imagjino te jen me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: A mund te rrahe zemra per dy njerez?   Sat Nov 29, 2008 10:25 pm

Mua me ka ndodh te dashuroj nja 10 persona njekohesisht.haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: A mund te rrahe zemra per dy njerez?   Sun Nov 30, 2008 4:58 pm

o xhulja ta mbeshtese menimin hahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A mund te rrahe zemra per dy njerez?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A mund te rrahe zemra per dy njerez?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pėrshėndetje nga zemra!
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e tė lajthiturve?!A mund tė ngacmohet zjerrmi?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: