ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ?   Thu Nov 27, 2008 7:05 pm

n'bahamas hahahhahahahhahhah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ?   Sat Nov 29, 2008 10:26 pm

Ne Florida
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ?   Sat Nov 29, 2008 10:27 pm

te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ?   Sun Nov 30, 2008 4:57 pm

Ne itali kisha qejf me shku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ?   Tue Dec 02, 2008 6:56 pm

Ne Spanje natyrisht!!!

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ?   Thu Dec 04, 2008 6:05 pm

sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ?   Sat Dec 06, 2008 11:09 pm

dhe ti lani po ste ftova une ne Itali ta shikosh me dylbi... haha Razz

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Haradinaj: Me Kosovėn po udhėheqin flliqanat, sllovenėt dashuri pėr Serbinė (Video)
» Ramiz Dėrmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim
» Monda Korca: Dy poezi "Shperthimi im - dhe - Dashuri ne shi !- Nga -Raimonda Moisiu
» Banda e Durrėsit, vrasje, grabitje trafikim....
» Lediana Kapaj: E si mund tė jetohet pa dashuri?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: