ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mafia mundet tėt vras dhe me mobil

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Mafia mundet tėt vras dhe me mobil   Fri Nov 28, 2008 12:19 am

Mafia mundet tėt vras dhe me mobilPolicija Italijane e Napolit zbuloi qe mafija Italijane mundet te boe vrasje me telefon mobili ce perdoret dhe si pistolet.

Sipas mediumeve Italijane nė njė park ne Napoli policija ka organizuar operacionin kundėr njerėzve qė bėnin shitje tė paisjeve narkotike.

Ne akcionin policor pėrveq drogės kishin zėnė dhe njė telefon mobili ku nė brendėsi tė telefonit janė zbuluar dhe katėr plumba.

Ku me njė shtypje tė nje pullė telefoni shėndroeshte nė pistolet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Mafia mundet tėt vras dhe me mobil
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kusari- Lila: Ja kush deshi tė mėvrasė, pazari pėr ekzekutimin tim u krye nė Gjakovė
» Bajram Gecaj, Milaim Zekės: Kush janė vrasėsit e Malokut, Krasniqit, Zemės, Mustafės...?
» Xhavat Rexhaj:SI MUND TĖ JETOHET NĖ NJI SHOQĖRI KU VRASĖSIT E BURRAVE TĖ SHQUAR SHQIPTARĖ SORROLLATEN LIRSHĖM?
» Kush janė vrasėsit e Ahmet Krasniqit, Ilir Konushecit, Agim Ramadanit...
» Tė krijosh do tė thotė tė vrasėsh vdekjen

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News :: Portali-
Kėrce tek: