ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ēifti padit McDonald's-in pėr fotografitė lakuriqe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Ēifti padit McDonald's-in pėr fotografitė lakuriqe   Fri Nov 28, 2008 12:22 am

Njė ēift amerikan janė duke paditur korporatėn McDonald's pėr 2 milionė dollarė pasi qė fotografitė lakuriqe tė gruas, tė cilat ishin nė celularin e burrit tė saj, pėrfunduan nė internet.

Phillip Sherman thotė se rastėsisht e ka lėnė telefonin e tij, sė bashku me fotografitė, nė njė McDonald's nė qytetin Fayetteville tė Arkansasit, raporton BBC.

Ai ka thėnė se personeli i kishte thėnė se do ta sigurojnė telefonin derisa ai do tė kthehej pėr ta marrė.

Por ēifti Sherman pohon se ėshtė dashur tė zhvendosen nga shtėpia e tyre pasi qė emri, adresa dhe numri i telefonit tė gruas sė tij u paraqiten online sė bashku me fotografitė.

Tina Sherman thotė se ajo filloi tė pranojė telefonata ofenduese dhe mesazhe tekstuale pėr fotografitė nga celulari i burrit tė saj pasi qė e kishte harruar nė McDonald's mė 5 korrik tė kėtij viti.

Ēifti mė pas zbuloi se fotografitė lakuriqe tė cilat ajo ia kishte dėrguar burrit nė celularin e tij ishin publikuar online.

McDonald's deri mė tani ka refuzuar tė komentojė rastin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Ēifti padit McDonald's-in pėr fotografitė lakuriqe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vullnet Mato:ĒIFTI I HESHTUR.(Tregim)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News :: Portali-
Kėrce tek: