ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Service Pack 2 pėr Vistan nė muajin mars tė vitit tė ardhshėm

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Service Pack 2 pėr Vistan nė muajin mars tė vitit tė ardhshėm   Fri Dec 12, 2008 11:23 pmMicrosofti do tė duhej qė nga muaji shkurt tė lėshoj versionin e fundit testues tė Service Pack 2 pėr Windows Vista, e nga marsi tė ofrojė edhe SP2-nė tė kompletuar.Faqja malajziane TechARP.com e cila shumė me saktėsi ia ka qėlluar kohės sė daljes sė Service Pack 1 pėr Windows Vista dhe Service Pack 3 pėr Windows XP ka publikuar edhe terminėt pėr daljen e Service Pack-ut tė dytė pėr Windows Vista.
Deri nė muajin shkurt do tė duhej qė paketa e shtojcave dhe rifreskimeve tė kryhet dhe tė publikohet nė formėn e versionit Release Candidate, e pas largimit tė problemeve tė mundshme do tė duhej qė nė versionin komplet tė paraqitet nė mars.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Service Pack 2 pėr Vistan nė muajin mars tė vitit tė ardhshėm
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Njė fjalim qė nuk harrohet
» NJĖ URIM-LUTJEJE NGA MIKU IM MARJAN DODAJ BĖRĖ MĖ 10.mars 2012 PĖR SHRIMIN TIM PAS TRANSPLANTIMIT TĖ MĖLQISĖ
» FOTO TĖ MUAJIT MARS
» Mexhid YVEJSI: Ē'ĖSHTĖ DITA E NEVRUZIT?
» Fan Noli-Patriot, poet, pionier..-Nga-At Artur Liolin-Mars 1993

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News :: Portali-
Kėrce tek: