ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Adelina kėngėtarja mė e mirė e vitit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Adelina kėngėtarja mė e mirė e vitit   Tue Dec 16, 2008 12:18 am

Nė qytetin e Gjakovės ėshtė mbajtur Festivali i pestė i Radiove Kosovare, "Radio Fest 2008".

Festivali ka karakter garues, ndėrsa konkurrimi bėhet nė tė gjitha radiot kosovare pėr tre ēmimet e para nė tė dy kategoritė, atė tė ''radio reportazhit'' dhe tė ''radio reklamės'' mė tė mirė.

"Panorama" njofton se sivjet ėshtė zgjedhur edhe kėngėtari mė i mirė dhe kėnga mė e mirė tė vitit. Pėr kėtė kanė votuar dėgjuesit, tė cilėt kanė dhėnė preferencat e tyre.

Votimet nxorėn kėtė renditje
1. Adelina Ismaili
2. Nora Istrefi
3. Genta Ismaili
4. Tingulli 3NT
5. Alban Skenderaj
Adelina Ismaili ka fituar ēmimin e parė pėr kėngėtaren e vitit, ndėrkaq kėnga mė e mirė pėr vitin 2008 ėshtė vlerėsuar hiti i Tunes, “Inati”
http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.1215122437919_m.jpg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Adelina kėngėtarja mė e mirė e vitit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"
» Flet kėngėtarja e njohur, Manjola Nallbani
» Lekė Mrijaj: Gėzuar ditėlindjen Adelina
» Adelina Dokja: Ne enderr me shen Merine!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News :: Portali-
Kėrce tek: