ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bush: Do arrijmė sukses nė Afganistan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Bush: Do arrijmė sukses nė Afganistan   Tue Dec 16, 2008 12:29 am

Bush: Do arrijmė sukses nė Afganistan

https://2img.net/h/i253.photobucket.com/albums/hh42/mafija_e_sukruqit/BushDoarrijmsuksesnAfganistan.jpg

Presidenti i Shteteve tė Bashkuara, George Bush, tha se do tė jetė betejė e gjatė pėr tė arritur stabilitetin nė Afganistan.

Gjatė njė vizitė tė papritur nė Kabul, Bush deklaroi se do tė jenė ditė tė vėshtira pėrpara pėr tė luftuar talibanėt dhe militantėt e Al Qaedas.

"Kam besim tė plotė se ne do tė arrijmė sukses nė Afganistan, sepse ne dhe partnerėt tanė kėtu jemi tė pėrkushtuar. Jam i sigurt, sepse besoj nė lirinė si dhuratė e tė plotfuqishmit pėr secilin njeri nė botė", ka thėnė Bush.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Bush: Do arrijmė sukses nė Afganistan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Redin HAFIZI:Sukses shqiptar
» Palin, Personi i Vitit - Bush, Personi i Dekadės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News :: Portali-
Kėrce tek: