ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili ka qene ofendimi me i rende ne ushtrine osmane

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 24
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Cili ka qene ofendimi me i rende ne ushtrine osmane   Fri Dec 19, 2008 8:47 pm

Cili ka qene ofendimi me i rende ne ushtrine osmane

Sic e dime ushtria osmane perbehej nga ushtare te kombeve te pushtura nga Turqia,pra shqiptare armene,serbe,greke,bosnjake etj.gjate zenkave midis ushtarve me njeri-tjetrin ofendimi me i rende ishte kur ata i thoshin nj-tj "o grek" Munde te ma thote njeri perse?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Cili ka qene ofendimi me i rende ne ushtrine osmane
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nuhi Veselaj: Rreth identitetit tė gjinisė asnjanėse nė shqipen e sotme (VII)
» Asllan Dibrani:Nga gjiri i Malėsisė sė Gollakut , lindi kėngėtari dhe krijuesi i madh Demir Krasniqi!
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Arim Molliqi - CILI ĖSHTĖ KUFIRI MES KOSOVĖS DHE MALIT TĖ ZI NĖ BJESHKĖT E ZHLEPI?
» Si dėshmonte pėr UĒK-nė komandant Drini, i cili do tė vritej pas luftės (video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Historia-
Kėrce tek: