ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shqiperia Etnike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Shqiperia Etnike   Fri Dec 19, 2008 8:55 pm

-----------SOT ESHTE TAMA KOHA PER TE KERKUAR BASHKIMIN E SHQIPERISE ME KOSOVEN---------CDO GJE ESHTE NE FAVORIN E SHQIPTAREVE --SEPSE NE KOSOVE U VRANE 12000 VETE DHE BOTA E KA PARASYSH KETE FAKT PAMVARESISHT SE NUKE THOT ---POR JEMI NE ATA QE DUHET TA KERKOJM -----------------PO KUSH??????BERISHA E QUAN ROMANTIZEM ---------------------JAM KURIOZ SIKUR KY LLOJ HAJVANI TE NA PERFAQSONTE NE 1912 OSE NE 192 APO 1944 --CFAR DO THOSH KY IDIOT ---REZIK DO THOSH TE KERKOSH TE KESH SHQIPERI ESHTE-----TURP TA THUASH ------SE ATEHERE SHQIPERIA ISHTE SHUME HER EME KEQ SE SOT ---------DHE S'KISH PERKRAHJE FARE ---SE TE PAKTEN SOT KEMI NJEFARE PERKRAHJE---------------CA TI BEJME KETIJ MIU QE NA KA NGELUR NE KRYE-------------PA SOT ESHTE TAMAM KOHA QE TE BASHKOHEMI NJEHER E MIRE DHE TE REALIZOHET ENDERRA E POPULLIT MARTIR TE KOSOVES ---TE RILINDASVE --POR EDHE JONA SHQIPTAREVE TE SHQIPERISE SE QE TE GJITHE DUAN TE BASHKOHEMI ME KOSOVEN----------
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Shqiperia Etnike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shqiperia Etnike nga e verteta nė anderr
» Ismet Ramadani:"Harta e shqipėrisė etnike" si shkas...
» Hilmi Saraēi: Aziz Zhilivoda luftėtar dhe udhėheqės i shquar pėr Shqipėrinė etnike (1912 - 1994) (VI)
» Naile Zhupani: Ushtaret te devotshem i Shqiperise Etnike
» Marash Mali: Shqipnia Etnike nga e vėrteta nė andėrr

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Historia-
Kėrce tek: