ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A E Kane Lene Mbrapa Shqiperine 500 Vjet Sundim Turk Apo Jo

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 24
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: A E Kane Lene Mbrapa Shqiperine 500 Vjet Sundim Turk Apo Jo   Fri Dec 19, 2008 9:01 pm

A E Kane Lene Mbrapa Shqiperine 500 Vjet Sundim Turk Apo Jo

SIC E DIME VENDI YNE ESHTE NJE VEND I PRAPAMBETUR NE SHUME ASPEKTE TANI UNE DUA TE DI NESE NJE NGA SHKAQET E KESAJ PRAPAMBETJEJE ESHTE EDHE SUNDIMI TURK NE SHQIPERI ?DUKE PASUR PARASYSH TAKSAT DHE TERE ASPEKTET NEGATIVE POR EDHE ATO POZITIVE SI LULEZIMI I PASHALLEKUT TE JANINES.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
A E Kane Lene Mbrapa Shqiperine 500 Vjet Sundim Turk Apo Jo
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kadare: Pesė shekuj tė sundimit osman u flijua vetėm gjuha shqipe! 500 vjet ndėshkim ndaj Skėnderbeut, urrejtja vazhdon...
» Dritan Ylli: Ėshtė koha tė punojmė pėr Shqipėrinė evropiane, zoti Klosi!
» Nuhi Veselaj: Rreth identitetit tė gjinisė asnjanėse nė shqipen e sotme (VII)
» Xhorxh Gordon Bajroni, Poeti qė u kėndoi shqiptarėve dhe Shqipėrisė
» Historia e lashtė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Historia-
Kėrce tek: