ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Poezi Nick Name Per Msn ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi Nick Name Per Msn ...   Wed Mar 04, 2009 2:22 am

Sa * i kalova asnje se pranova kur ti mu afrove magji me leshove u munova me ik ti dole mem prit spata ka me shku vetem me u dashurar!


Ahh moj Mami kur e ki dit qe ki me lind Qik pse nuk ja kajte Nanen e nuk um therre me Thikkkkk!!!!!


dashuria esht nje kopsht me lule po u fute mbrenda ,dije se u ngule


ngom bre djal qka po te them, ti nuk qellove nafak jem, tu hanke pasula shum me dy lug, por me mu ski mujt me lujt, tash um lut e um lut, po une sta rrasi tash hajt shko ku dush**

Do te behem zog e ti nuk do te me njohesh,do te vi ne dasem kur ti te martohesh,do ti bi kitares per lumturin tuaj e une si njeri gjithmon do te VUAJ!!!!! (mos kani pash zotin)

Nese lotet ne sy te pikojn ngadale kujto Zemren time qe dikur ta pata fal,nese e ndjen Zemren aq te lenduar kujto si ndihesha une kur me pate tradhtuar.


Dije mire qa po te them se ti je nafaka jem ski shanca me me lshu pa mum marr per gruuuuuu*

Face si Ari Syt si Zjarri me nje shikim krejt te kalli!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi Nick Name Per Msn ...   Wed Mar 04, 2009 2:23 am

Shum Kan Qef Mem Puth Shum Kan Qef Mem Dasht Shum Kan Qef Me Kalu Me Mu
Po Un Weq Njo e Duu.


Me Dor Ne Zemer Jom Ka Thom Se Me Ka Marr Malli Per Dikon


Kur Je Me Mu Ti Krejt i Bon Nal Zemer Se Kshtu Nuk Shkon...

Gjaku Jem i Flliqt Tash Pot Kallxon Ruju Shoq Prej Saj Se Te Helmon

Ata Qe Nuk M'njohin Menojn Qe Po Luj Loja Se Din Qe Kur e Boj 1 Sen Jom
I Gatshem Per Pasoja

Von T'ka Ra N'men...Von e Ki Kuptu...Tash Qe Ti Pom Don Mu Un Jom Tu
T'harru

Nuk Po Thom Qe Krejt i Kom Po Per Ty Krejt i Boj Nese M'tradhton Ta
Fali Po Kurr Nuk Ta Harroj...

Sum Kerset Mo Per Jeten Tone Krejt Qka Ndodhi Vetit Ja Bone

Sjom Sikur Ato Qe Vetem Endrrojn Qe Kan Frik Nga Hija e Vet Eh Se Din
Qfar Dojn

Spo Nalna Po Flas...Pot Pengoj Plas

Te Duket Esht e Leht Vetmia Herdokudo Do Te Bin N'men Fjalit e Mija

Skom Lind Per Me Vujt Jom Msu Me Lujt Kush Osht Viktim Duhet Me u Rujt
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi Nick Name Per Msn ...   Wed Mar 04, 2009 2:23 am

Ai qė e Run Vetėn, Ai e Gjen Shpėtimin, Ai qė nuk run vetėn e Gjen Shkatėrrimin

Kral jom kralicen e kom M'don e du loqk e kom

Si Gjithmon Ne Disponim Jom Kan Edhe jaM ai qe Ma Prish DispOniMin 1000 T'Zeza Ja ThoM

S'po nalna flas po t'pengoj PLAS! t'vjen inati qe kam talent e ti s'ki,po t'vjen inati qe jam krenar per venin tem G-Lan-G!

kur vjen puna per interes krejt po t'thojn mir'mengjes nese s'ka asgje me thes,t'thojn ishalla des!
Nese smenon ti per veten kerkush ska me menu per ty nese ti se gjen tverteten kan met rrejt ata sy

Ne Katun Kur Ske Femer Osht Trradit Me I Hyp Dhis, Vec Mos Me Ngel Virgjin Ne Dit Te Burrnis

Spo ju shkon , hiq spo jav donnnn Secili Shokin evet po e kundershton

Une Jom Qai i QIMi NoNėS qė Luj Horė n'Maje t'GjiLpoNėS,i Graj KerriT me Gishta t'KoMės vEq Pėr iNaTi t'NjoNėS

SIQ EdhE GIthMOn QE E KAM MSU KUrr ShOKt MOS MI lEndU MI MbrOjt dErI n“pIKEn E fUnIt MOS ME KShYr A ESht I QYtEtIt A I KAtUnIt

๑Deri sa ne vazhdojm me Dardaniaforum krejt i perballojm deri sa her luftojm fitojm 5000 Giga herc Shepjtesia me e te cilen Na Sulmojm

3 fjal, 2 rreshta, 1 rim me 1 domethonje; TI JE NONQIM

po Mendoj. Nonen tonde qysh ta Lexoj Ta kontrolloj biruat tja zbuloj:d

Imagjino tė paimagjinueshmen... Beso tė pabesueshmen... Here I am, Come and Get Some


Qysh Spot Vjen Marre Mi thon Vetit Shqiptar,Kur Ti Hala 10 Vjet ne Both si ki o MaGar! me mu po don me bo PAZar


Pe ja nisi 3 2 1 kadaldale n'gjak kom me t'hi kom me tu bo si **%%@ pa mue me nejt shanc nuk ki !


Rrota e mrapt ta ka nxone tparen a sje tu a pa qe po ta hup faren mbledhe veten diqka perparo Hup ma Shpejt Mos um Nervozo

Me 2 rreshta te helmoj te shtremoj te shkatrroj Me 2 fjal ju tranoj te faroj, n'rts te qoj krejt at vendin ja shkruni ta Eksplodoj...

fjalt e mia eksplosiv,me plot energji negativ,mirpo qellimi krejt pozitiv,per cdo fjal kam motiv

Qka me bo jam bo Djal i Shpis po nej veq me ni qik te kojshis

Qekirate 1 here jeten tane kshyre qka je tu maru a je naj sen tu perparu a veq teposhte tu shku

Qe Sa KOh Je Tu Prit Qellimin Me Arrit Mu Ne Tok MeM Qit Syt e Tu Me Pa NJe COp Drit


Aspak smun i kuptoj qeto femra,ju vjen ma mir mi thirr zemra,se sa n'emra! qka me bo, me rrena keq jan msu po duhet mi PerVlu

Veq kadal kadale neper male ti em nale per pun financiale un ja nisa me experimentale fatale banale jo normale t'lash pa minerale

ku t'meten ato shpresa se i pate neper thesa mos t'kan hi en kthesa me parashtesa me prapa shtesa afer te banesa kur une u dheza t'hupi besa


A bon me dit pse u trreme moj qik ski nevoj mu tut se Kosova sosht republik

Sa qike e mire je kur nuk ka qika tjera sa here jes pa asnjo vi tmarr ty te dera t'qoj te ishpa jeme t'kallxoj qa o dashnia

1,2,3 dilem perpara ta thej kryt sikur arra ndoshta skom provoj te madhe po nese don mu shty dikush me mu ska hajgare

Ndoshta jam brutal,po s'jam kanibal,besom vlla m'ka mbet nji pik moral! edhe pse cdo fundjav dal,edhe pse do njerz i coj ne mal

Mos ta nin ty kush jom me renci qe kejt i komEdhe n`GiLan jetoj tona t'kqiat t'mirat ktu i boj

Po Du Me Tė Puth , Po Du Me Tė Prek , Jo Qė Po Du , Po Veq Mu Ka N'tek

Me Kujshin Tem Shum Mir e Kom Qu Qe As Vdekja Sna Ka Nda Per At Arsyje Edhe e Kom VrAa

Shqipnojen ne Flamur Me Knaqsi e Shikoj Ndihna krenar Qe Kosoven ne ket Bot e Reprezentoj

Kur Mė Sheh A Mė Njeh? A Mė Flet Apo Bėrtet? A Mė Shikon Apo Mė
Injoron A Mė Harron A Po Mė Tregon Se Ende Mė Dashuron....

Vdekjes nuk i tutna se jom njeri i drejt,Gabimet ndaj meje te kushtojn shum shtrenjet

Talent jasht mrena kom t'cilin edhe munesh me vrejt e nese sem beson kon dush munesh me vet

S'po Di Me Ja Nis, S'po Di Me Ja Fillu, S'po Di Qysh Me U Shpreh, Se Sa Shum Tė Du..... haha

Veq 1 Fjal T'ma Kishe Than, Kam Pas Zemren Me Ta Dhan, Tash Le Te
Digjet Zemra Prush, Qka Ta Ban Vetja Sta Ban Kush....!

Tė Dua Mė Do, Tė Kujtoj Mė Kujton, Tė Kam Nė Zemėr Nė Zemėr Mė Ke,
Por E Keqja Ėshtė Se Larg Meje Je...

Aty ku un piki lot lot si kur ti pik gjak gjak edhe pse me dhemb fort, fort e di qe afer te kam dhe e di qe afer teje jam

I ngrehi duart lart ne qiellė Dhe lus Zotin panderprerė Syte me mbushen perplot me lot Zemra me plas S'duroj me dot

Une edhe pse vdes ,une prap jetoj....Per islam gjithqka flijoj

Sa herė qe tė shoh... Je ne zemer tem.. Rrugės kur kapėrcen.. O na myte krejt...Loqka jem

Asgje e vecante, gjithcka procedon normalisht,LaNi Ksajde Me Juve Lun Bisht !!!

Kuku Qfar trupi ,qe krejt syt po mi trubullon sa sexy veshesh qe edhe Lemzen po ma Qon

Ti je e para qe e me shpirt e kam dashuru Veq s“do te thot qe ki me“m mungu

Une S`kom Asi Zemre T`musht plot Me Njolla - Une E Kom Zemren T`bardh Sikur Bora

Avash avash merre me avash Nuk ke kallash e as nuk po pi ashash Po je nga ata qė Zemren ty ta Dhash !!

A je si hekur akull apo qelik ne durt e mia ki mu shkri.. jo qe jam qaq i nxeht por pi meje dojn mu dhi


Ti po Mendon qi mrrin me qito dikun me rren e me kanun kanun ka veq n`katun...

babadimer plak:P te kom per marak po qetash e ki tepru u bon tre vjet qe deshirat s'je tu mi plotesu!!! tash kom vendos met prit me dru:P


Une jom qai qe qdo sen ta deshmon... Une jom qai qe sherimin ta lehtson.. Ooo dosti jem emri jem gjithkon e Gėzon..

Rrugt e Jetes Nuk Kishin Perfundim Kthena me Vite Pas Ku Deshira Kish Ralizim

Tash s“po du me tu shit krral Por po du me te than se kokshe bal ik pi kti venit sa s“jam qu Se kejt trupin ka me ta qpu

Sa t'jom Gjall un "LaNi"- Kurr loqk Vet s'ki me MET Krejt qka kom MRENA-( I qes Jasht) me Laps i shkruj ne FLET ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi Nick Name Per Msn ...   Wed Mar 04, 2009 2:24 am

Bjeri zemres time sa te kesh fuqi,po kujdes se po vritesh se brenda je ti.

-Je aq i/e shemtuar sa qe kur ulesh pran kompjuterit aktivizohet antivirusi.

-Mos duaj qdo kend,mos vuaj kot por duaje ate qe per ty derdh lot.

-Me mir nje fund me dhembje se sa nje dhembje pa fund.

-Nese mendon se dashuria ime per ty eshte plumb,ruaje per vete se te duhet ne fund.

-20% Nice 30%Bad & Sexy=100%Boss

-Nuk jam nga ato qe qajn e vajtojn,por jam nga ato qe per dashuri luftojn.

-Po te ishte kjo bot e mir nuk do te kishim lindur duke qar.

-Realiteti eshte realitet,sado i hidhur te jet.

-Sa mir qe shkove qafen e thefsh,syt mos ti pafsha,kurr mos u kthefsh.

-Nese kemi jet nese kemi fat Dashuria jon dote jet e gjat.

-Vetem nje jet do ta jetoj,vetem nje do te dashuroj,prandaj nje lutje kam,dashuro e mos lendo.

-Pranoje realitetin,qmoje sinqeritetin,duaje ate qe e dashuron por trathtin kurr mos e mendo.

-Do te doja te isha pik loti,ne syt e tu te lindja,ne faqen tende te rreshqisja,ne buzen tende te vdisja.

-Un jam i vdekur vetem ti mund te me kthesh ne jet.

-Dashurija eshte nje por jeton ne dy zemra.

-Kur me mungon buzeqeshja jote humbin eren lulet e kesaj bote.

-Nese te dashuron me zemer sdo ta kerkoj virgjerine deri sa
te hyret ne martese me ty do ta shijoj vetem dashurine..

-Mashkulli deshiron te jet i pari te femna,kurse femna deshiron te jet e fundit te ai.

-Aq sa te kam dasht,aq po te urrej ate qe ja bere zemres sime sdo ta fal kurr per jet.

-As tigri as luani,as deti as oqeani,as bota me mundime smund te ndaj nga zemra ime.

-1000 Jet po ti kisha ti do te mi mirrje une po vdes e ti jeto kujt per mua mos i trego.

-Per netet e errėta ti je DRIT,per jeten time ti je SHPIRT,per zemren time ti je GJAK, pa ty smund te jetoj ASPAK".

»-(Æ„Æ)-» тє ∂υα ѕнυмм «-(Æ„Æ)-«

-Ne kete kuti kam nje helm te zi,nese ti me trathton un do ta pi.

-Te kam shti ne zemer te kam mbyll me dry qelsi me ka humbur ti ke mbet aty

-Jeta ėshtė ėndėrr"REALIZOJE" Jeta ėshtė enigm"ZBULOJE" Jeta ėshtė roman"LEXOJE" E till ėshtė Jeta JETOJEEEE!

-Doktor, sa kushton me nxerr dhomin? Varet, prej 5 deri 30 euro! Ani, nxerrma njo t`pesve!

-Bishti i maces plot me lesh lexoje ket mesazh e mos u qesh, kur hyp maca mbi dru lexoje ket mesazh dhe mendo per mu

-Ne mengjes nuk ha se mendoj per ty,ne dark nuk ha se mendoj per ty,naten nuk me ze gjumi se jam uritur

-E kaluara me ka vra nuk mundem me harru ardhmerin me nuk e shoh syte me jane verbu...

-syt e mi po lotojn zashto ti mene nuk me don,josh po vuaj ne vetmi,molimte kthehu perseri,se ne mozhem un pa ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi Nick Name Per Msn ...   Wed Mar 04, 2009 2:24 am

Natėn me yje PUTHJE te dhuroj, Ditėn me diell te kujtoj. Deshiroj te kem pran tė flas dhe tė tregoj se nė ketė BOT pa ty s'dua te jetoj

i pandehur "Akuzohesh pėr marrjen e njė mendje dhe rrėfimin e njė zemre "akuzohesh me 100 PUTHJE ne dit dhe 50 PERQAFIME nė or
TE KISHA NJĖ LETĖR TE KISHA NJĖ BOJĖ TE KISHA ME AFĖR ME TE PUTH NE GOJĖ
Jam njė qik shumė xheloze e katile po djemve zemrėn kur dua jua plasi
unė te kisha vetėm ty(W)
Nė Spital Jam...Nuk ėshtė me rėndėsi...Me kanė Gjet Gur ne Veshke, Tumor nė Krye..e nė Zemėr TY!
Nė gjumė rashė ne ėndėrr te pash ne komb u ngrita HALIL bėrtita
Unė te lumi, ti te lumi me njė puthje na zuri gjumi
bora ne male, shiu ne qytet, DASHURIA nė Krevat
ti ke lindur pėr mu dhe unė s'kam lindur pėr ty sepse ashtu zoti e ka shkruar

u budalla ec mos mu fryj mos mendo se mė kall

Shpesh nxeh dielli shpesh bie shi me kujtohen ditėt kur isha me ty

I dashur ti je i VETMI qe hyri ne Zemrėn time pa PASAPORTĖ..

Ku pik loti ka dashuri, ku buzėqeshet ka lumturi!!

Ende jam e re me larg nuk mendoj me njė gabim te vogėl ne RS te qoj

Nga njė herė me be te ēmendem ndo njė here me be te qaj...

Jam defekt, dhe pa defekt ta marr ZEMRĖN ME RESPEKT

Dashuro nėse donė te jetosh, pastaj jeto nėse te lejon dashuria

Un s'tė Dua, dhe s'ta Rrasi! Kur te Dua, Zemrėn te Plasi.

dashuria ėshtė kėngė qe nuk kėndohet solo

te dua vetėm ty

Zoti me provokoj, ndoshta deshi tė mė tregoj se me ēka kam duhet te JETOJ

Largėsia na ndan, dashuria na bashkon

Tė gjitha i kam vetėm ty s'tė kam d.m.th qė asgjė s'kam sepse ti je gjithēka pėr mua

Tė Dua aq shumė qė tėrė natėn rri pa gjumė

Kur ti mua nė sy mė shikon e di 100% qė vetėm mua mė dashuron

Sot tė dua shumė por nėse do tė dua edhe me shumė

Dashuria pa ty ėshtė sikur bota pa diell

Jetoj me shpresė qe me ty do te vdes

Ne ėndėrr te shoh dhe ne zemėr te mbaj

Mos ia mbyll kurrė buzėt atij qe ia ke hapur zemrėn

Syri i ime vetėm qan dhe loton sepse zemra ime vetėm ty te dashuron

Nėse jeton 100 vjet, unė dua te jetoj 99 vjet.... sepse nuk do te jetoj kurrė pa ty!

Je pėr mua njė ėndėrr pa mbarim, njė qiell me yje, njė buzėqeshje e kėndshme, Te Dua.

Ne nga Prishtina e kemi njė zakon ja falim zemrėn vetėm atij qe e meriton, nuk jemi te frikshme as te mėrzitshme por ne dashuri shumė tė rrezikshme !!!

Jam njė qik xheloze, nervoze e katile po ne dashuri nuk ta bėjė me hile...

dhe boten te ma falin unė prapė do te vuaj, kur e di se dora jote mban unazė te huaj...

Nėse pėr mua mendon njė letėr ma dėrgon nėse me zemėr me donė thirrėm ne telefon qė zėrin ta dėgjoj dhe te tregoj se sa shumė te adhuroj?!

Nėse Dashuria te duket urrejtje mos u a fal tjerėve por maje pėr vete!!

Pėr Ty Shumė Luftova e Tjetra Tė Fitoj, Pėr Ndjenjat e Mia Kurrė S'tė interesoj!!!

Nėse dashuria vėrtet ėshtė drogė atėherė un jam narkomania me e madhja ne bot...

Bėhu i pastėr si ari sepse je djalė shqiptari, dashuro at qė ta do zemra, mos lakmo nė femra tjera !!

s'jam tradhtare si tradhtoj jam MITROVICAJKE si dashuroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi Nick Name Per Msn ...   Wed Mar 04, 2009 2:25 am

Pse Pom Thu T'duuu Kur Ti Sme Don Mu .. Po Don Mem Tradhtu .. Po Qka Me Bo Qe Sje Tu Mujt Me Mu Me Lu ...

2. Mos Kalo Me 100 Mos Kalo Me 10 Po Kalo Me Nje Qe Esht i Vertet !

3. Meno Beso N’vetveten,Mos Filozofo Po Kallxo Veq T’verteten.

4. Harroje e Analizoje Veten,Zbuloje e Msoje Kush e Thot Rrenen e Kush Ta Thot T’verteten.

5. Dikur Senet Jon Kon T'njejta Po Tash Kan Ndryshu Svlen Ma Ti Per Mu Kshtu Qe N'rrote Sames Munesh Me Shku.

6. Ti Je Nr.1 e Ska Tjeter Le Qe Te Du Ktu Po Edhe Ne Boten Tjeter

7. Kom Me Lujt Lojen Tonde Qashtu Qysh Ti Don Se e Di Qe N'fund Fiton Qaj Qe Duron.

8. Zot Ti Rujum Prej Mikut Se Un Vet Runa Prej Armikut.

9. Tu Ka Rrit Menja Tu Ka Bo Mal Po Dije Qe Sje Kurgjo Ma Shum Se Zdral.

10. N'zemer T'kom Pas Kurr Sta Kom Rras Loqk Tash e Tutje Zemren Kom Me Ta Plas.

11. Me Tradhtu Tradhton Bash Aj Qe Te Don Bash Aj Qe Nuk Ta Merr Menja Ty Te Kundershton.

12. Sot Silles Pshtillesh Puna Vjen Veq Me INTERES Un Qitu Po Rri Po Veq ..? 1 Njeri Tmir Pe Pres..!

13. Po Menon Qe Kom Romanc Jo Loqk Na Kem Pos Distanc.

14. E Di Qe Ki Dasht Zemren Me Ma Thy Po At Knaqesi Ste Ke Pa Me Sy.

15. Ndodhi Qka Ndodhi Un Njo Pe Llovi Se Di Qka Po Ndodh Me Mu Aj Zemren Tem e Ka Fitu.

16. Nese Menon Se Un T'du Ty Gabon Shum Se Un e Du Jeten Tem Uweee Po Jeta Jem Koke Ti.

17. Per Qata Qe Um Dojn e Dashni Me Shesin Neser Me Dek Masneser Me Keshin.

18. Qa Ish Kon Fore Ni Fore Me Kan Fore Per Fore Ni Fore.

19. T'ngoj T'respektoj As 1 Sen Sta Ndaloj Veq 1her Veten e Qetesoj Per Qef te tendin rrot sames Tqoj.

20. Kurgjo Sish Me Pas Fam e Me Pas Emer Kryesorja Ish De Desht Njerin Me Zemer...

21. Kur Jeta Te Deshpron Kur Fati Shpinen Ta Kthen Kur Zemra Te Behet Monoton Mos Harro Se Egziston Dikush Qe Te Don.

22. Mos Mendo Qe Me Lendon Ani Qka Edhe Pse Ti Shkon Mos Mendo Se Me Mundon Se Jeta Edhe Pa Ty Vazhdon.

23. Nese Nuk T'pelqej As Ski Nevoj Me Mė Ngu Se Kurgjo Kerkujt Nuk Kom Qef Mi Inponu.

24. Shkurt e Shqip Te Du..! Po Spo Muj Me Te Kallxu...Qata Qe e Kom N'zemer Spo Di Qysh Me Ta Spjegu.

25. Boll Je Munu Me M'plas Kishe S'po Ma Rras...Por Dije Qit T'keqen Qe e Ki Perbuz Kurr Mo S'ki Me Pas .

26. Ki Mem Urdhnu Met Dashuru,Amo Ki Me Pa Qe S'kom Me Tu Afru .

27. Nashta Per Ty Sjom Kon Sen Po Ti Per Mu Je Kon Jeta Jem.

28. Ki Mem Dasht Qysh T'kom Dasht Un Ty Ki Mem Lut Qysh T'kom Lut Un Ty Po Ateher Do Te Jet Shum Von Per Ty.

29. Nese Per Mua Menjda Ste Hiqet Nese Per Mua Zemra Te Digjet At'her Eja Edhe Me Thuaj ****** Vetem Ti Egziston Per Mua.

30. Bo Qa Bon vetes Keq Mos i Bon Qe Sbeson Hajde Kqyrum Un Qysh Jom.

31. Tasht Sa Dush Koken Tunde Se Betejen Ti e Humbe.

32. Fol Me Veteveten Harroje Jeten Se Ne Ket Bot Se Gjon Te Verteten.

33. Kur t'thom un shujj ti as 1 fjal mos e thujj se une edhe pse Tdu muj shum shpejt met harru.

34. Shum Po Munohesh Po N'fakt Veq Je Ka Mashtrohesh.

35. Edhe Nese Para Meje Bjen N'dy Guj Un T'boj Te Lumtur Po Me T'dasht Nuk Muj...

36. Po Mvjen Keq Qi Nuk Tdu Po Kurr Ti Per Mu Ski Egzistu Kshtu Qe Nrrs Munesh Me Shku.

37. Un T'kurtalisi Jeten Ta Bitisi Gjaku i Nxet Kur M'vlon Kur T'vraj Si Bi Pishmon Jom Nipi i Babgjyshit Qi e Ka Vra Ni Bataljon.

38. NuK JaM Ku Me DiT QfaR NjErI Qe Me ThOjN QfaR MaNgUpI Po Ni SeN e KaM Te SiGurT KejT FaMiLjeN Ta ZhDuKi.

39. Kur Deshiron Diqka Gjen Menyren Kur Nuk Deshiron Gjen Arsyen.

40. Munohesh Kujtimin Me Rujt Munohesh Mos Me Vujt Po Mem Hek Pi Zemres Kurr Ski Me Mujt.

41. Kojshikja Jem Ka Po Sillet Po Ma Bon Narkoman e Djali i Vet Ka Tsillet Bonbona Han.

42. N'zemer Kom Haver Qe Me To Gjith Boj Sherr T'miren e T'keqen e Ndajm Perher.

43. Un Tdu Edhe T'kuptoj Po Mem Bo Nervoz Kerkon Se Lejoj.

44. Te Deshta Pa Asnje Kufi,,, Jo Pse e Kishe Ate Bukuri,, Por Pse Kishe Shpirt e Zemer,, Sikur Ti Nuk Pash Une Femer,.

45. Munohesh Mem Shkatru Jeten Ferr Don Me Ma Bo Amo Si Un S'qet Mo.

46. Ma Mire Ishte Jeta Sikur T`mos Ishte Vdekja.Ma e Mire Ishte Dashnia Sikur T`Mos Ish Tradhtia.

47. Te Dy Do Te Shkojm Ne Ferr Ti Se e Vrave Nje Zemer Te Pafaj Dhe Un Pse Dashurova Vrasesen e Saj.

48.Jam Djal me Taktik ta boj Bllok edhe pik...

49. Qa tu mshilen syt,per mu po ėndrron // Mos u kap per ****** se Jetėn Ta Shkatrron.

50. Boj Qka Du Di Qka Boj Kur Du Vij e Kur Du Shkoj Kon Du Vet Ne Rrs e Qoj Pa Prit Pa Kujtu e Rahatoj.

51. Qishtu Me Qet Stil Kerkujt Spo Ja Rrasi Pe Shoh Qe Kejt Qikat Jom Ka i Plasi.

52. Mendo e Kujto Fol e Mos Gabo Fjalen e Fundit Me Thuaj Se Me Do.

53. Nese Me Ke Tradhtu Ndaju Me Mu Po Nese Ki Fjal Me Thuj Te Du...

54. Si Xheloze Ti M'shikon Qka Boj Un Ti M'kopjon Por Kot e Ki Se Ai Mu M'DONNN...

55. E Mir e Keqe Qajo Qe Jom Po Per Kerkon So Ka M'interereson.

56. E Tash Tung Te Gjithve Se e Di Qe Jeni Knaq Pa Mas Se Jena Lodh Shum e Duhet Gjum Me Ja Rras.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi Nick Name Per Msn ...   Wed Mar 04, 2009 2:25 am

A e ke vrejt qe kanihere kur sheh anderr.... menon qe je qut, e tani kur qohesh,menon qe je hala n'anderrE qai eshte Shqiptari....

Qka Une Thom Ti e Menon Mas Do Kohe E Kupton Vlerat E Mia Sun i Vlerson Fjalt e Mia Gjaku Ntru Sti Perqon ) moti e kom dit ama qeshtu qysh e kom ba un ma mir tingllon respekt


undesh me thon qka dush kerkush nuk po t'ngon veti qat djal qatje kush osht ma i miri te kallzon

Jom mundu me t'pshtu fell mos me sharru prap ke vazhdo edhe m'ke kundershtu me 2 sene per toke t'kom rrzu

Po ja nisi me shkru me trimni jam tu ju kallzu qe hala muna me hacku

Edhe pse jom lodh edhe pse jom plak sa per me t'rrzu ty em ka met forc edhe pak

Hajde bylbyl se jom tut prit kom ni qe kishe nis me u rrit e dashta per b*** me ta ngjit

Tash ja kom nis me u hallakat njerzt po menojn qe skom takat mos em shtini se jau bom mat

para se tja nis niher meno nese je i gatshem per luft hajde e me kallzo masi po thu t'rrzoj hajde e m'rrzo

Po hi pak n'MSN kqyre zemra jeme em lae pa men edhe nese sdon me fol me mu fjala jeme ty t'gjen

Pe shoh qe je trim po sun po gjon ispirim per me e arrit cakun tim nalu qetu zemer se e ki gabim

Loja qetsh po fillon pe kqyrum kush kon pe rrzon kon me punon e kon pe dhunon

Qka t'don bon une spo t'perzina nese nuk t'rrihet vet hajde bashk po rrina ta ngjes meniher se veq me t'kqyr spo ngina

U qfar seni luni pak prej veni hajde punoni najsen a pe shini se veq po neni

Kom inspirim me killa prej seneve t'tua u killa ja nisa e villa

Pe lo me qekaq ma shum spo t'munoj kur t'je i interesum hajde kallzom une vi e t'rrozoj .

PO nisna pak me dal ska kush qe om nal badihava mundohesh prap se prap je bal

Kur po t'shoh krejt po habitna ,qe je qaq e bukur po quditna, hajt zemer falma ni nat mos ta nin se nuk halitna

Pe ja nisi 3 2 1 kadaldale n'gjak kom me t'hi kom me tu bo si raki pa mue me nejt shanc nuk ki

spo di a me vazhdu nja 12 dit kom me ju mungu se n'pushime jom tu shku :d

Hajde kalluni pak po du me ju pa n'kom kallzoni kush po ju nguc e une e lo pa dhom

Ndoshta spo ju pelqej se si flas po ta dini 1 sen qe ju t'part keni me plas

Jom ispiru qaq shum sa qe spo di perpara qka me shkru ,po ma mir me e lon me qekaq mme mir me shku

Kqyre kqyre kush paska dal a mos pahiri po menon mem nal,skom hiq moral,ma mir po t'thom ik o bal

Zemra jem shpirti jem kur po t'shoh kryt po m'dhem

1+1=2 kuku sa pak shtoja edhe pak bre ...
Hajde o rrush,tripa koke mush,hajde pak ngat kallzo a m'dush

hajde nisja pak ma hsum me lujt Mos po menon mu me mujt

PO del tylifar tipi e po t'thot une jam ma i mir rrih urt se t'shti me naj bir e me dal e ki shtir

Me 1 fjal me 1 qellim shko n'amshim se sun e arrit cakun tim ndoshta je qaq trim po ski pretendim ..

kadal zemer se me ra pika se di a te kan kallzu qe une nuk rri me qika

po nisna prej funi e po shkoj ne fillim mos um dil perpara se ta baj si n'filma trillim po t'kallzoj se prej ksaj skom fitim

Hacker jam hacker i thom vetit une jam qaj qe ja nxon venin mbretit

Mos ja nis me tripa t'dopt ik oj zemer shko lshoj lopt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi Nick Name Per Msn ...   Wed Mar 04, 2009 2:26 am

01.. 1,2,3 Nisja Zemer Kce 4,5,6 Mu Ki Mem Dasht 7,8,9 Gjithmon Me Mu Ki Me
Kon 10,11,12 a e Din Qka Leje Ma Mir Kejt.

02. Qa tu mshilen syt,per mu po ėndrron // Mos u kap per aRtėn se Jetėn Ta
Shkatrron.

03. Boj Qka Du Di Qka Boj Kur Du Vij e Kur Du Shkoj Kon Du Vet Ne Rrs e Qoj
Pa Prit Pa Kujtu e Rahatoj.

04. Kush Ma Ka Inati N'rrot Sames Se Sen S'jeni Ka M'boni Veq Veten Pe
Shkatrroni.

05. Syri Im Po Loton,Zashto Ti Mene Nuk Po M'don,Mollimte Kthehu Perseri,Se
Ne Mozhe Un Pa Ty.

06. Qishtu Me Qet Stil Kerkujt Spo Ja Rrasi Pe Shoh Qe Kejt Qikat Jom Ka i
Plasi.

07. Jeto Jeto Dashurin Hulumto Mos Ja Rras Kerkujna Bonja Rrafsh
Gjithkujna.

08. Tash Ti Fol Pa Nal Veq Dije Qe Jeten Ty Ta Pata Fal.

09. Mendo e Kujto Fol e Mos Gabo Fjalen e Fundit Me Thuaj Se Me Do.

10. A e Din Pse T'thom Shpesh " PO " Se Rrafshi Qishtu e Ka .. Tqoj Mpuqa
Knej Anej Anash Me Tjer Boj Sefa ..

11. Tash Kom Ndryshu Kom Me Bo Qa Du Kerkon Per Sen Skom Me Ngu Qysh Kom
Qef Kom Me JETU.

12. O Ty Me Krejt Ta Qet Bre Edhe Me Hyqmet Veq Me Mu Edhe Me Zot Nuk Ta
Qet.

13. Nese Me Ke Tradhtu Ndaju Me Mu Po Nese Ki Fjal Me Thuj Te Du...

14. Si Xheloze Ti M'shikon Qka Boj Un Ti M'kopjon Por Kot e Ki Se Ai Mu
M'DONNN...

15. Me Ni Sen Du Me Nderhy Se Gjithmon Um Ka Pengu,Haver Jeto Jeten Tande
Ski Nevoj Me u Marr Me Mu.

16. E Mir e Keq Qajo Qe Jom Po Per Kerkon So Ka M'interereson.

17.
18. Ma Von Te aRta Ki Mu Kthy e At'her Luj K*** Une Me Ty.

19. Dujem Qishtu Qysh Jom Bash Qitu Ku Jom.

20. E Tash Tung Te Gjithve Se e Di Qe Jeni Knaq Pa Mas Se Jena Lodh Shum e
Duhet Gjum Me Ja Rras.

22. Jo Jo Nuk Tdu Ncuk .. Smke Hy nZemer O Trullan Zemra Sem Liget Kur
Mprek Me Pamuk ..

23. Tlutna Lem T'Qet .. Nuk Du Mem Hy n'Zemer Du Me Jetu Vet Qit Jet ..

24. Pse Pom Thu T'duuu Kur Ti Sme Don Mu .. Po Don Mem Tradhtu .. Po Qka Me
Bo Qe Sje Tu Mujt Me Mu Me Lu ...

25. 1 Je Per Mu Gjithmo Je Kon Ki Me Kon Si Qitash Si Ma Von.

26. Mos Kalo Me 100 Mos Kalo Me 10 Po Kalo Me Nje Qe Esht i Vertet !

27. Hena Eshte Padronja e Nates Pa Te Nata Do T'ishte Hic Dielli Eshte i
Zoti i Qielli Pa T'gjithcka Do Te Ishte e Vdekur Ti Je Ti Dhe Je Jeta Ime!

28. Kur Jam Me Ty Eshte Njesoj Sikur Te Perjetoj Nje Enderr Te Bukur Por Ne
Kete Enderr Eshte Edhe Frika Frika Se mos Do Te Zgjohem Shpejt Dhe Gjithcka
Do Te Mbaroj

29. Meno Beso N’vetveten,Mos Filozofo Po Kallxo Veq T’verteten.

30. Harroje e Analizoje Veten,Zbuloje e Msoje Kush e Thot Renen e Kush Ta
Thot T’verteten.

31. Me Mu Zor Eshte Mu Munu Mu Kuptu Jo Qe Un Jom e Zorshem Po Qashtu Qysh
Thu Ti Un S’du.

32. Di Mu Kon e Mir Di Mu Kon e Keqe Jom Melaqe Po Bohna Edhe Dreqe.

33. Noshta T'bjen N'men Lyp Me Flejt N'krah Tem Ma Sill e Ma Bon T'du Qashtu
Qysh Un Ty Dikur Jom Munu Po Tash Ka Perfundu.

34. Pa Dyshim Jom N'fitim N'Ven N'Aren N'2luftim Po Ma Mir Spo Gutna Hiq
Sje Sen Ma Shum Se BITCH.

35. Dikush Po Thot Qe Um Ka Pas Frajer Po Um Doket i Kom Met Pik Ne Zemer.

36. S'ka Jo S'ka Nashta S'ka Sdi Mos Meno 2 Her Po Hajde Se Ma T'mir Ski.

37. Dikur Senet Jon Kon T'njejta Po Tash Kan Ndryshu Svlen Ma Ti Per Mu
Kshtu Qe N'rrote Sames Munesh Me Shku.

38. Prej Merzije Te Thirri Bitch Skom Qka Te Boj Se Po Me Kall Se Je Goxha
Cop Femer Ksaj i Thojn Kqyr Me Sy e Plas Me Zemer...

39. Ti Je Nr.1 e Ska Tjeter Le Qe Te Du Ktu Po Edhe Ne Boten Tjeter

40. Shum Zorr Po Ma Let Pa Ty Po M'jetohet Tash Jom Vet Po Qysh Thom Un
Bohet.

41. Kom Me Lujt Lojen Tonde Qashtu Qysh Ti Don Se e Di Qe N'fund Fiton Qaj
Qe Duron.

42. Nashta Pot T'dokna Nifar Aroganti Po Gjeth Kom Qef Me Kesh i Mramti.

43. Zot Ti Rujum Prej Mikut Se Un Vet Runa Prej Armikut.

44. Tu Ka Rrit Menja Tu Ka Bo Mal Po Dije Qe Sje Kurgjo Ma Shum Se Zdral.

45. Jo Qe M'ke Rrzu Po Thjesht Weq Kom Lu Ski Qka Menon e Di Qe M'don.

46. A Je Qu N'kam T'majt a Je Qu Pesh Per Veti e Ki Mu Ski Qa Ma Tesh.

47. Un Edhe Me Ec Jom E Para E Ti Edhe Me Nga Sun Um Del Perpara.

48. N'zemer T'kom Pas Kurr Sta Kom Rras Loqk Tash e Tutje Zemren Kom Me Ta
Plas.

49. T'pres Deri Me T'parin Ndaq Edhe Ma Shum Veq Dije Qe i Vetmi Qe Ka Me
T'pas Jom Un.

50. Loqk T'du Edhe Gjith Ko Met Dasht Venin Ton Te Une Kerkush Smunet Me
Nxan.

51. Me Tradhtu Tradhton Bash Aj Qe Te Don Bash Aj Qe Nuk Ta Merr Menja Ty Te
Kundershton.

52. Sot Silles Pshtillesh Puna Vjen Veq Me INTERES Un Qitu Po Rri Po Veq ..?
1 Njeri Tmir Pe Pres..!

53. Sot Sillesh Pshtillesh Vjen Per Interes Un Qitu Po Rri Po Ves...? Ni
Njeri T'mir Po e Pres.

54. Kesh e Vogel e u Rita...Shum Me Djem u Halita...S'thom T'du As Ste
Du...Nrrot Somes Munesh Me Shku.

55. Po Menon Qe Kom Romanc Jo Loqk Na Kem Pos Distanc.

56. E Di Qe Ki Dasht Zemren Me Ma Thy Po At Knaqesi Ste Ke Pa Me Sy.

57. Ndodhi Qka Ndodhi Un Njo Pe Llovi Se Di Qka Po Ndodh Me Mu Aj Zemren Tem
e Ka Fitu.

58. Nese Menon Se Un T'du Ty Gabon Shum Se Un e Du Jeten Tem Uweee Po Jeta
Jem Koke Ti.

59. Ndrrimi i Jetes Shpesh o Pshtim Prej Seneve Ma T'kqija Si Per Gjin
T'ftoft Qe S'din Qa Osht Dashnia.

60. Per Qata Qe Um Dojn e Dashni Me Shesin Neser Me Dek Masneser Me Keshin.

61. Qa Ish Kon Fore Ni Fore Me Kan Fore Per Fore Ni Fore.

62. Kur Po T'flas Me Fjalt T'buta Mos Meno Qe Po Tu Tutna.

63. T'ngoj T'respektoj As 1 Sen Sta Ndaloj Veq 1her Veten e Qetesoj Per Qef
T'karit N'p9 T'nanes Tqoj.

64. Kurgjo Sish Me Pas Fam e Me Pas Emer Kryesorja Ish De Desht Njerin Me
Zemer...

65. Kur Jeta Te Deshpron Kur Fati Shpinen Ta Kthen Kur Zemra Te Behet
Monoton Mos Harro Se Egziston Dikush Qe Te Don.

66. (L) Per Mu Bon Qa Te Duash , As Qe Muj Me Te Nal , Por Veq Kur Te
Gabojsh Mos Um Thuj Me Te FAL .

67. Mos Mendo Qe Me Lendon Ani Qka Edhe Pse Ti Shkon Mos Mendo Se Me Mundon
Se Jeta Edhe Pa Ty Vazhdon.

68. Nese Nuk T'pelqej As Ski Nevoj Me Mė Ngu Se Kurgjo Kerkujt Nuk Kom Qef
Mi Inponu.

69. Jetoje Jeten Sa Ski Kriz Se Veq Jeta Sosht Repriz .

70. Shkurt e Shqip Te Du..! Po Spo Muj Me Te Kallxu...Qata Qe e Kom N'zemer
Spo Di Qysh Me Ta Spjegu.

71. Boll Je Munu Me M'plas Kishe S'po Ma Rras...Por Dije Qit T'keqen Qe e
Ki Perbuz Kurr Mo S'ki Me Pas .

72. Ki Mem Urdhnu Met Dashuru,Amo Ki Me Pa Qe S'kom Me Tu Afru .

73. Mos Mu Bo Kishe Qa Po Di Se Sen Sje Ka Qet Ndrit Mu Kon Ti i Vetmi
Mashkull Nbot Qateher Mas Teje Kisha Bertit.

74. Nashta Per Ty Sjom Kon Sen Po Ti Per Mu Je Kon Jeta Jem.

75. Ki Mem Dasht Qysh T'kom Dasht Un Ty Ki Mem Lut Qysh T'kom Lut Un Ty Po
Ateher Do Te Jet Shum Von Per Ty.

76. Krejt i Kom Bo Per Ty e Ti Je Qu e Um Ke Rrejt Ne Sy Tash Ket Loj e Kom
Msu Veq Munesh Mem Harru.

77. Ndėgjoni Radio RadioDardania nė www.RadioDardania.com - DJ. BLADE.

78. Mu Kon Njeri i Beses Osht Shum Shtir Hawer Me Maj Shoqnin En Krah Mos Me
Lon Me Ra En Lloq.

79. Nese Don Me Lujt Dije Kjo Nuk Esht Loj Po Nese Mendon Qe Esht Loj Para
Se Me Ja Nis Ti Un Veq Fitoj.

80. E Kom Nje Deshir Oh Sa e Thjesht .Me Ti Puth Buzet Tjeter Skisha Desht.

81. Nese Nuk Ta Nin Per Tjeter Kon .Dije Qit Sen Qe KUSHTRIMI Shum T'don.

82. Un Kom Me Wazhdu Derisa Ti Um Pranon Shprehu Lirisht Zemer Thujum
KUSHTRIM Loqk T'kom.

83. Nese Per Mua Menjda Ste Hiqet Nese Per Mua Zemra Zllak Te Digjet At'her
Eja Edhe Me Thuaj KUSHTRIM Wetem Ti Egziston Per Mua.

84. Per ty jetoj . Per ty edhe wdes . Per ty lopen me gjith wiq e shes.

85. Jom fjal e dhene Besa , amaneti . Jom pa zemren time se tek ti me mbeti.

86. Noshta Per Ty Sjom Kon Sen... Po Ti Per Mu Je Kon Jeta Jem.

87. Bo Qa Bon Wetes Keq Mos i Bon Qe Sbeson Hajde Kqyrum Un Qysh Jom.

88. Fjalt Qi Mi Ke Thon Kan Met Kushtu Me Jet... N'ket Bot Ki Mem Lyp Kurr
Mo Ski Mem Gjett.

89. Tasht Sa Dush Koken Tunde Se Betejen Ti e Humbe.

90. Se Nuk Ish Qaq Let Kur Dikujt Jeten Ja Kushton Qaj Dikushi Ta Kthen
Shpinen Se Dashnija Si Mjafton..

91. Fol Me Veteveten Harroje Jeten Se Ne Ket Bot Se Gjon Te Verteten.

92. N'Qdo Aspekt Ma i Miri Jom Kta Ta Garanton Fakti Qe Ti M'don ...

93. Kur t'thom un shujj ti as 1 fjal mos e thujj se une edhe pse Tdu muj
shum shpejt met harru.

94. Mos Um Shaj n'MSN Se Fytyren Ta Maj N'men Mos Mu Afro 1 Meter Se
Banderit i Shtohet 1 Leter..

95. Veve Um Shtin N'tripa T'nostarxhis Kujtime T'rinis Ditet e Para Te
Dashurise.

96. Qka Un Thom Ti e Menon e Mas Do Kohe e Kupton ... Vlerat e Mija Sun i
Vlerson Fjalt e Mia Gjakun Ntru Sti Perqon..

97. Shum Po Munohesh Po N'fakt Veq Je Ka Mashtrohesh.

98. Kujt Ti Them Zemer Qatah Qe Se Du Jo Bre Se Veq 1 Osht Per Mu.

99. Shum Pom Xhelozon Ti Qysh Dush Menon Aju Mu Osht Kam M'DON.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi Nick Name Per Msn ...   Wed Mar 04, 2009 2:26 am

100. Rum Zot Prej T'mive Se Prej T'hujve Runa Vet Prej Qatynev Qe Ta Ngulin
Bash Ka Ti Se Pret.

101. Edhe Nese Para Meje Bjen N'dy Guj Un T'boj Te Lumtur Po Me T'dasht Nuk
Muj...

102. Po Zemer Ski Nevoj Hiq Mu Merzit Ka Me Ardh Koha Kur Ni Fjal Temen Ki
Me Prit.

103. Po Mwjen Keq Qi Nuk Tdu Po Kurr Ti Per Mu Ski Egzistu Kshtu Qe Nrrs
Munesh Me Shku.

104. Un T'kurtalisi Jeten Ta Bitisi Gjaku i Nxet Kur M'vlon Kur T'vraj Si Bi
Pishmon Jom Nipi i Babgjyshit Qi e Ka Vra Ni Bataljon.

105. I Pervlum N'zemer Kjo Dor Veq Po Shkrun Fjalt e Mija As Topi Si Lun.

106 NuK JaM Ku Me DiT QfaR NjErI Qe Me ThOjN QfaR MaNgUpI Po Ni SeN e KaM Te
SiGurT KejT FaMiLjeN Ta ZhDuKi.

107. Ta Besoj 1 Sen Qe Shum Osht Ka Te Dhem Spo Munesh Mu Pajtu Me Faktin Qe
Mo Sje Ne Zemren Tem.

108. Kur Deshiron Diqka Gjen Menyren Kur Nuk Deshiron Gjen Arsyen.

109. Krejt Qa Po Du Krejt Qa Po Thom Po Du Me Pa Qa Ti Per Mu Bon Qa Boj Un
Per Ty Sun e Pershkruj e Ti Per Mu Se Pin As 1 Got Uj.

110. Munohesh Kujtimin Me Rujt Munohesh Mos Me Wujt Po Mem Hek Pi Zemres
Kurr Ski Me Mujt.

111. Kojshikja Jem Ka Po Sillet Po Ma Bon Narkoman e Djali i Wet Ka Tsillet
Bonbona Han.

112. Jom Djal Pa Defekt Me 1 Projekt Indirekt Ta Marr Zemren Me Respekt.

113. Pritsha Ti Mu Nal... Pritsha Ti Me Dal... Prit Tash Un Me Te Fal.

114. Pse Zemer Po Lodhesh Pse Veten Pe Munon Kur Pe She Qe Hiq So Ka Te
Shkon.

115. N'zemer Kom Haver Qe Me To Gjith Boj Sherr T'miren e T'keqen e Ndajm
Perher.

116. Le Te Ndodh Qfar Te Ndodh Un Jom Me Ty Gjith Bota Je Per Mu Jemi Wetem
Ne Te Dy.

117. E Di Qi Ulesh , Kur Pshurresh , E Shet Trimnin Weq Qashtu Ngulesh.

118. Un Tdu Edhe T'kuptoj Po Mem Bo Nervoz Kerkon Se Lejoj.

119. Jom Ka Prowoj Me Nejt Rahat Mos Mu Nguc Me Kerkon Po Nafaka Jem Hiq Nuk
Po Ma Don.

120. Te Nderova Dhe Te Respektova Vetem Pse Ishe e Ndershme,, Se Dita Se Do
Te Mbetesh Shoqe e Botes Se Rrejshme.

121. Te Deshta Pa Asnje Kufi,,, Jo Pse e Kishe Ate Bukuri,, Por Pse Kishe
Shpirt e Zemer,, Sikur Ti Nuk Pash Une Femer,.

122. Ste Harrova Une Akoma Edhe Pse Kurr Nuk Do Te Harroj e Di Se Nje Dite
Edhe Une Do Te Vdes Por Deri Ne Vdekje Te Rrespektoj..

123. Nuk e Di Tash Se Ku Gjendesh,, Shoqja Ime e Perjetshme ,, Ne Zemren
Time Do Te Mbetesh e Paharruar Dhe e Pavdekshme.

124. Ti Je 1 Tatu Qe e Kom Bo Eeh Jom Penduu Ti Je Nje e Kalume Qe Per Mu
Tasht Je Harruu.

125. Munohesh Mem Shkatru Jeten Ferr Don Me Ma Bo Amo Si Un Kushtrimi Nana
S'qet Mo.

126. Te Deshiroj Shum Fat.Jet Te Lumtur e Te Gjat.Kurr Mos u Kthefsh Qafen e
Thefsh Ket Deshir e Kam Per Ty...Ti e Din Kush Je .

127. Te Deshta Shum Po Ma Nuk Te Dua Qajo Ma e Keqja Qe Ti Po Me Don Mua.

128. Ma Mire Ishte Jeta Sikur T`mos Ishte Vdekja.Ma e Mire Ishte Dashnia
Sikur T`Mos Ish Tradhtia.

129. Me Mesove Si Te Dua.Me Mesove Si Te Dashuroj.Por Kurr Nuk Me Mesove Se
Kur Te Humb Si Te Te Harroj

130. Te Dy Do Te Shkojm Ne Ferr Ti Se e Vrave Nje Zemer Te Pafaj Dhe Un Pse
Dashurova Vrasesin e Saj.

131. Ende Respekt Per Ata Qe Ver8 Um Respektojn.Ende Dhun e Egersi Per Ata
Qe e Teprojn.

132. Ku Karin Ken Ma Heret Kta Kullera Mafiasha e Dillera Qe Deri Dje Ken
Fmi Tash u Bonen Hitlera .

133. Ti Munohesh Mem Pengu,Ska Dert Lejohet Me Endrru.

134. Kurr S'tkom Dasht Kurr Sta Kom Rras Me Ty Kom Pshtjell Weq Njonen Me 1
Wen Me Plas.

135. Spo Di Qa Me Bo Kur Pe Shoh Qe S'shkon Mo Jom Hi Si Me 1 Tunell Ku o
Weq Terr Sdi Qysh Met Thon Po o Sikur Jeta N'ferr.

136. Shum Kan Qef Mem Puth Shum Kan Qef Mem Dasht Shum Kan Qef Me Kalu Me Mu
Po Un Weq Njo e Duu.

137. Me Dor Ne Zemer Jom Ka Thom Se Me Ka Marr Malli Per Dikon

138. Kur Je Me Mu Ti Krejt i Bon Nal Zemer Se Kshtu Nuk Shkon...

139. Gjaku Jem i Flliqt Tash Pot Kallxon Ruju Shoq Prej Saj Se Te Helmon

140. Boll Po Munohen Do Zemren Me Ma Plas . Po Apet Se Apet Ajo e Jema Ka Mu
Kon (L) .

141. Ata Qe Nuk M'njohin Menojn Qe Po Luj Loja Se Din Qe Kur e Boj 1 Sen Jom
I Gatshem Per Pasoja

141. Gabimi i Par Falet , I Dyti Qortohet , I Treti En P*** Te Nones Qohet

142. N'jet Krejt Si Ti i Kom Provu Kom Gabu Po Kurr Ma Nuk Muna Me Pshtu...

143. Von T'ka Ra N'men...Von e Ki Kuptu...Tash Qe Ti Pom Don Mu Un Jom Tu
T'harru

144. Vet Dashte Tash Jeto Me Denim...Arten e Vjeter Munesh Me Majt Kujtim..!

145. Boll i Meqem Po Don Me Dal Prej Inatit Po Don Mu Kall...

146. Nuk Po Thom Qe Krejt i Kom Po Per Ty Krejt i Boj Nese M'tradhton Ta
Fali Po Kurr Nuk Ta Harroj...

147. Sum Kerset Mo Per Jeten Tone Krejt Qka Ndodhi Vetit Ja Bone

148. Pom Dhimesh Met Lon e Po Ta Boj Rrafsh Se Prej Zemres Tem Moti T'kom
Qit Jasht

149. Ruju Haver Ruju Te Kom Thon 1her Ik,Ik Se Ti Q* Ropt Krejt Vet,e Se
Shti Kerkon N'rrezik

150. Tulifar Veni Tu Hi u Rrita Belagjike Prishtinalike e N'gjak e Rrast
Problematike...

151. Sdi a e Ke Wrejt Qe Qdo Kufi e Ke Kalu Po un Wet Pasna Faj Qe Kaq Shum
T'pasna Duru

152. Ksi Si Un Ska Shum Kerkun Nese Ka Dikun e Kom Qit N'kit Bot Un

153. Me Krejt Dot Lufoj.Luft Me Krejt Do Te Shpall Se Me Don Dhe Te Du
Askush Smundet Me Na Nda

154. Sjom Sikur Ato Qe Vetem Endrrojn Qe Kan Frik Nga Hija e Vet Eh Se Din
Qfar Dojn

155. Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

156. Munohna Nuk Gzohna...Po Zorr e Kom Pa Ty... Krejt Llom Po Bona Kur Spo
Te Sho Me Sy

157. Po Du Sonte Met Gjet...Po Du Sonte Met Pa...Harro Qka Te Thash Po Te
Pres Ku Te Lash...

158. Spo Nalna Po Flas...Pot Pengoj Plas

159. Kur T'thom Shuj Ti As 1 Fjal Mos e Thuj Se Une Edhe Pse T'du Muj Shum
Shpejt Met Harru

160. Te Duket Esht e Leht Vetmia Herdokudo Do Te Bin N'men Fjalit e Mija

161. Folum Qka Dush Se Mu Sum Prek Se Te Une Emocionet Moti Kan Vdek..

162. Skom Lind Per Me Vujt Jom Msu Me Lujt Kush Osht Viktim Duhet Me u Rujt

163. T'hi N'zemer Boj Qka Du Dal Kur Du Edhe Ta Boj Fuck You

164. Jasht Jom Femer Mbrenda Jom Dreq Mos Me Prek Me Dor Se Djegesh Let

165. Un Jom Qajo e Qimja e Nanes Qe e Luj Horen N'maje T'gjilpanes i Grahi
Kerit N'gishta T'kames Per Inati T'njanit

166. Mos Mendo Me Mu Me Lujt Se e Bon Veten Me Vujt

167. Osht Fakt Qe Kom Ndryshu Po Rrethanat Um Kan Detyru

168. Jom Msu Me T’pas Ngat Qdo Dit e Qdo Nat,Po Kom Qef Me Flejt Me Nejt Me
Ty Shum Gjat

169. Besoj Ngoj Shoqet Se Ma Mir e Ki,Un T’kallxoj Se Veq 1 Her N’zemer Ki
Me Hi

170. Shum Mir Po M’kujtohesh e Di Sa e Mir Me Dasht Ti Bohesh,S'kom Qef Me
Ta Bo Llokum T’du Shum Se e Di Qe Tranohesh

171. Kryesorja Qka Kom Dasht Mu ka realizu e Tash Munesh Veq Mem Harru

172. S’kish Met Sen N’ty Mu Ki Dok Si Vorr Ja Je Kon Edhe Ma Heret e Un Jom
Kon Qorr

173. Krejt i Blen Me Pare Po Dashnin Sun e Blen Pa Marr Parasysh a T'vyn
Hajde Te Un e Gjen

174. Po i Shoh Njerzt Qe Shpinen Ma Paskan Kthy ... I Shoh Njerzt Per Rreth
Me Plot Inat N'Sy

175. Syn Mos u Mundo Mu Callaku Qe Mem Shti Me Xhelozu..Se Shyqyr Zotit
Moshen e Kam Ndrru e Shum Si Ti i Kam Kalu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Poezi Nick Name Per Msn ...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Poezi Nick Name Per Msn ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Poezi dhe parodi humorisrike
» Me rastin e ditlindjes se poetit POEZI NGA IZET ABDYLI
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"
» Poezi nga Tonin NIKOLLI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: