ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Guardiola: Takimi kundėr Valencias thelbėsor

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
drilchoo.hack
Anetare i Ri
Anetare i Ri


Male
Numri i postimeve : 13
Age : 22
Registration date : 25/04/2009

MesazhTitulli: Guardiola: Takimi kundėr Valencias thelbėsor   Sat Apr 25, 2009 9:02 pm

Trajneri Barcelonės, Pep Guardiola, ka deklaruar se ndeshja e tė shtunės mbrėma kundėr Valencias nė Mestalla do tė jetė vitale pėr liderin e La Ligas.

“Gjithmonė e kam pėrsėritur tė njėjtėn gjė: ‘Ndeshja e radhės ėshtė mė e rėndėsishmja’. Mirėpo kėtė herė do tė jetė paksa mė e veēantė, sepse fitorja do tė na jepte njė shtytje tė madhe drejt titullit”.

“Secila ndeshje duhet tė fitohet, ndėrsa kėtė tė shtunė kemi njė tjetėr test tė vėshtirė, pastaj tė dielėn mund tė flasim pėr Chelsean, ndėrsa tė mėrkurėn pėr Real Madridin”, ka thėnė Guardiola pėr faqen zyrtare tė klubit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Guardiola: Takimi kundėr Valencias thelbėsor
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nafi Ēegrani: Demant kundėr ''komentit'' tė njė spiuni tė fshehur
» Gaztori Erion Veliaj, gėlbaza shpifėse e Edi Ramės kundėr tė majtės shqiptare
» Asllan Dibrani:Kushtrim pėr shpėtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,qė vepron nė mėnyrė perfide kundėr kombit shqiptar
» Tė gjitha veprimet e kundėrligjshme tė Xhabir Zharkut
» Propagandė naive dhe e pėshtirė kundėr festės sė Vitit tė Ri (VIDEO)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: