ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Chelsea nė garė pėr Alves

Shko poshtė 
AutoriMesazh
drilchoo.hack
Anetare i Ri
Anetare i Ri


Male
Numri i postimeve : 13
Age : 23
Registration date : 25/04/2009

MesazhTitulli: Chelsea nė garė pėr Alves   Fri Jul 10, 2009 10:33 am

Chelsea planifikon t’i shesė Decon dhe Ricardo Carvalhon tek Interi pėr ta blerė Bruno Alvesin nga Porto.

“The Daily Express” shkruan se Blutė planifikojnė tė nxjerrin 17 milionė euro nga shitja e dy portugezėve, ndėrsa pėr ta blerė Alvesin duhet tė shpenzojnė afėr 20 milionė euro.

Mbrojtėsi i Portos kėrkohet edhe nga Barcelona dhe Real Madridi, ndėrsa ai ėshtė shprehur i hapur qė tė luajė edhe nė ligėn Premier.

“Jam i hapur pėr t’u transferuar nė Angli. Kam folur me babanė dhe agjentin tim dhe ata i dinė ambiciet e mia”, ka thėnė sė fundmi Alves.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Chelsea nė garė pėr Alves
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Sport :: Futboll :: Futbolli i Huaj-
Kėrce tek: