ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barca do ta blejė Fabregasin me paratė nga Eto’o?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
drilchoo.hack
Anetare i Ri
Anetare i Ri


Male
Numri i postimeve : 13
Age : 23
Registration date : 25/04/2009

MesazhTitulli: Barca do ta blejė Fabregasin me paratė nga Eto’o?   Fri Jul 10, 2009 10:33 am

Barcelona planifikon ta shesė Samuel Eto’o-n te Manchester City pėr tė grumbulluar paratė e nevojshme pėr blerjen e mesfushorit tė Arsenalit, Cesc Fabregas.

“The Daily Star” shkruan se Blaugranėt pretendojnė tė nxjerrin afėr 29 milionė euro nga shitja e kamerunasit, edhe pse ende nuk janė tė sigurt nėse Eto’o do tė largohet nga Camp Nou.

Nga ana tjetėr trajneri i katalunasve, Pep Guardiola ėshtė nė kėrkim tė njė mesfushori, dhe Fabregas plotėson kėrkesat e tij.

Megjithatė, pėr tė fituar shėrbimet e mesfushorit spanjoll, Barca duhet tė pėrballet me konkurrencėn e rivalit tė pėrjetshėm, Real Madrid, qė po ashtu interesohet pėr shėrbimet e Fabregas.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Barca do ta blejė Fabregasin me paratė nga Eto’o?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Sport :: Futboll :: Futbolli i Huaj-
Kėrce tek: