ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Laporta: Eto’o nuk mė lajmėrohet nė telefon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
drilchoo.hack
Anetare i Ri
Anetare i Ri


Male
Numri i postimeve : 13
Age : 23
Registration date : 25/04/2009

MesazhTitulli: Laporta: Eto’o nuk mė lajmėrohet nė telefon   Fri Jul 10, 2009 10:34 am

Presidenti i Barcelonės, Juan Laporta, thotė se nuk mund tė kontaktojė me sulmuesin kamerunas, Samuel Eto’o, me tė cilin dėshiron tė bisedojė pėr tė ardhmen e lojtarit.

“E kam thirrur disa herė Samuelin, por ai nuk lajmėrohet. Nuk e di nėse e ka ndėrruar numrin”.

“Unė kam pasur raporte tė mira me tė dhe mė vjen keq pėr kėtė qė po ndodh”.

“Mė duket sikur ai nuk dėshiron tė flasė me mua. Ndoshta ėshtė hidhėruar me Barcelonėn? Nuk e di, pėr kėtė duhet tė flasim me tė”.

“Ai ka edhe njė vit nė kontratėn e tij dhe ne dėshirojmė tė dimė se ēfarė planifikon ai dhe agjenti i tij”, ka thėnė Laporta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Laporta: Eto’o nuk mė lajmėrohet nė telefon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» LAJM MORTI-VDIQ PATRIOTI E VEPRIMTARI, I BURGOSURI POLITIK , SHKRIMTARI E GAZETARI KADRI MANI
» Njė lajm i hidhur nga Kebeku

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Sport :: Futboll :: Futbolli i Huaj-
Kėrce tek: