ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ferrara: Do tė jemi mė sfidues

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
drilchoo.hack
Anetare i Ri
Anetare i Ri


Male
Numri i postimeve : 13
Age : 22
Registration date : 25/04/2009

MesazhTitulli: Ferrara: Do tė jemi mė sfidues   Fri Jul 10, 2009 10:34 am

Sezoni i ri i Juventusit fillon nga e enjtja me trajnerin Ciro Ferrara nė krye, i cili ėshtė i bindur se udhėheqėsit bardhezi po punojnė pėr tė plotėsuar tė gjitha zbrazėtirat e skuadrės, e cila do tė jetė sfiduese nė tė gjitha garat nė sezonin e ri.

“Klubi ka bėrė pėrpjekje tė mėdha pėr ta pėrmirėsuar skuadrėn dhe pėr ta shmangur diferencėn me Interin dhe top-skuadrat tjera evropiane”.

“Tė jesh trajner i Juventusit do tė thotė pėrgjegjėsi e madhe, mirėpo kjo nuk vėrehet aspak, sepse ėshtė kėnaqėsi tė punosh me lojtarė tė nivelit tė lartė tė cilėt janė sfidues pėr objektiva tė mėdha”, ka thėnė Ferrara.

Gjatė kėtij afati kalimtar, Zonja e Vjetėr ka siguruar shėrbimet e Diegos dhe Fabio Cannavaros, ndėrsa ėshtė afėr kompletimit tė marrėveshjes me Felipe Melon dhe Fabio Grosson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ferrara: Do tė jemi mė sfidues
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Selim Hasanaj: C'farė ishim dikur e c'farė jemi sot, por dhe c'farė do jemi nesėr
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit
» Milaim Delija: Letėr e hapur Daut Demakut (mbi kuptimin e mendimit pozitiv)
» AGIM GASHI - ANGELA MĖRKELIT
» Ne ishim ketu, Ne jemi akoma ketu, kjo eshte "HISTORIA" e Popullit Tim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Sport :: Futboll :: Futbolli i Huaj-
Kėrce tek: