ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pippo: T’i harrojmė ata qė shkuan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
drilchoo.hack
Anetare i Ri
Anetare i Ri


Male
Numri i postimeve : 13
Age : 23
Registration date : 25/04/2009

MesazhTitulli: Pippo: T’i harrojmė ata qė shkuan   Fri Jul 10, 2009 10:36 am

Sulmuesi veteran i Milanit, Filippo Inzaghi, thotė se ėshtė koha qė Rossonerėt tė vazhdojnė pėrpara dhe tė mos diskutojnė mė pėr largimin e Ricardo Kaka, Paolo Maldinit dhe Carlo Ancelottit.

“Jemi duke shikuar pėrpara pėr tė filluar sezonin e ri me Leonardon nė krye. Ai na ka dhėnė shumė motivacion gjatė stėrvitjeve”.

“Nė skuadėr kanė ndodhur ndryshime tė mėdha dhe njerėzit si Kaka janė tė pazėvendėsueshėm, mirėpo ne e fituam Ligėn e Kampionėve nė vitin 2003 pa tė”.

“Kemi humbur njerėz tė mėdhenj, si Ancelotti, Maldini dhe Kaka, mirėpo tani kemi njė rrugė tė re dhe duhet tė arrijmė sukses”.

“Unė do tė mundohem tė jap mė tė mirėn nga vetja dhe unė jam gjithmonė i gatshėm pėr skuadrėn”, ka thėnė Inzaghi pėr “Sky Sport Italia”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pippo: T’i harrojmė ata qė shkuan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Sport :: Futboll :: Futbolli i Huaj-
Kėrce tek: