ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ZerO C0oL
Anetare i Ri
Anetare i Ri


Male
Numri i postimeve : 1
Age : 22
Registration date : 26/08/2009

MesazhTitulli: Pershendetje   Wed Aug 26, 2009 4:34 pm

Pershendetje un jam ZerO C0oL dhe mendoj se do te kaloj mir ne forumin tuaj Hi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
luanesha
Anetare i Ri
Anetare i Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 9
Age : 38
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Fri Sep 04, 2009 7:06 pm

pershendetje un jam luanesha nga durresi flm per aktivizimin edhe shpresoi qe do ja kaloi mir shum ne kete forum edhe me te gjith anetaret e keti forumi me rrespekt luanesha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pershendetje
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjergj Habilaj :NJE PERSHENDETJE NGA VLORA.........PER KOSOVEN MARTIRE....!
» Pėrshėndetje nga zemra!
» Xhafer Leci:Pas pavarėsisė sė Shqipėrisė, festa mė e madhe ėshtė pavarėsia e Kosovės
» Xun Ēetta:Pėrshėndetje tė nderuar/a kudo qe jeni
» URIME NGA MIQĖT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Me afer njeri-tjetrit :: Prezantimi-
Kėrce tek: