ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mashkulli nuk thote kurre JO.Mund te quhet dashuri e vertet kjo???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
luanesha
Anetare i Ri
Anetare i Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 9
Age : 40
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Mashkulli nuk thote kurre JO.Mund te quhet dashuri e vertet kjo???   Fri Sep 04, 2009 7:11 pm

Ne nje flert nje mashkull nuk rreziston nje femer po.
Marrim nje shembull: Nje femer ne qofte se i jep shkak nje mashkulli ai nuk do nguroje te bej D*cka me te sepse do e quaje veten te pa afte duke mos menduar se ka nje lidhje tjeter dhe keshtu e tradheton sado te dashuruar te ndjeje veten.
Nje femer nuk do e bente kete gje. si mendoni ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mashkulli nuk thote kurre JO.Mund te quhet dashuri e vertet kjo???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi: Humanizmi, Bujaria dhe Patriotizmi, kanė njė emėr tė pėrbashkėt, quhet: Atdhedashuri! Falėnderim publik pėr Tal Babanaj!!!
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Monda Korca: Dielli e mimozat kurre nuk ndricuar me bukur se ate dite...- Meditim Esse - nga Raimonda Moisiu
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: