ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 barsaleta e fundit qe keni degjuar...............

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Mon Aug 11, 2008 1:50 pm

barsaleta e fundit qe keni degjuar...............ka njerez qe jane te dhene shume pas barsaletave.........une jo por me pelqejne ti degjoj keshtu qe ato qe kane kete dhunti te na bejne pak me qesh...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Mon Aug 11, 2008 1:52 pm

Hyn nje hajdut nė bankė dhe i thotė arkėtares nxirri paratė!
Punėtorja e tmerruar ia jep paratė kur hajduti i drejtohet njeriut tė parė:
-A mė ke parė? :inatosur
- Po! Thotė ai dhe hajduti e vret.
I drejtohet tė dytit:
- Po ti a mė ke parė? :inatosur
-Po! Thotė edhe ai duke qarė dhe hajduti e vret edhe atė.
I drejtohet tė tretit:
- E ti?
-Une nuk te kam pare ,por gruaja ime po. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Mon Aug 11, 2008 1:53 pm

Nje polic zuri nje te dashur. Mbasi dolen per disa here rresht sebashku per kafe, e lane te takohen ne shtepin e te dashures e cila jetonte vetem. Te nesermen polici shkoi ne shtepine e saj mbasi u perqafuan dhe u puthen polici i thote te dashures qe te benin sex. Ajo i thote : te me falesh por jam me menstruacione. Polici i merzitur i pergjigjt: po eshe une me shkolle te mesme jam.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Mon Aug 11, 2008 1:53 pm

ishin 3 shoke. njeri pinte shume, pije . tjetri pinte shume duhan dhe tjetri bente shume sex ( cfare te gjente perpara) !! por u semuren keq. vajten te doktori . doktori u tha ! ti te pi pije , po pive dhe nje gode do vdesesh! ti qe pi duhan ,po pive dhe nje cigare do vdesesh! dhe ti qe bene shume seks ,po e bere edhe nje here do vdesesh! iken nga doktori dhe po ecnin rruges. ai qe pinte pa nje bar dhe tha . -re burra une do vete te pi nje gode! jooooooo i thane shoket, se do vdesesh !! por nuk i degjoje. vajti piu dhe vdiq!! baaaaaaaahh kishte te drejte doktori tha njeri prej tyre. tek po ecnin ai qe pinte shume duhan , goditi me keme nje pakete me cigare. dhe tha shokut. si thua ta mare qe te pi nje cigare ? MOS E BEJE RE BUDALLA I THA TJETERI SE PO U ULE DO VDESIM QE TE DY!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Mon Aug 11, 2008 1:54 pm

"E verteta" Nje burre kur po jepte shpirt kerkon gruan dhe i thote. - Grua, me fal, te kam genjyer. Gjithe ato net qe te thoja se jam ne pune deri vone isha me femra te tjera. Dhe jo me nje po me dhjetra. Me fal por te kam tradhetuar. Gruaja e qete i thote: - E dija, prandaj ta dhashe helmin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Mon Aug 11, 2008 1:54 pm

Tradhetia Tre burra po bisedonin per grate e tyre qe i tradhetonin. I pari thote: - Gruaja ime me tradheton me nje murator. - Po nga e kuptove? - Kam gjetur llac poshte krevatit. I dyti thote: - Gruaja ime me tradheton me nje marangoz. - Po nga e kuptove? - Kam gjetur tallash poshte krevatit. Me ne fund i treti hidhet e thote: - Gruaja ime me tradheton me nje dash. - Po nga kuptove? - Gjeta nje bari poshte krevatit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Mon Aug 11, 2008 1:54 pm

"Sapuni" Ne nje ushqimore hyn njeri qe pasi beri pazarin ngelen dhe 15 leke kusur dhe ai i thote shiteses: - Me jep dhe nje sapun dhe lahemi bashke (per kusurin). -Shko lahu me teteme !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Mon Aug 11, 2008 1:55 pm

10 vjet martese... Takohen dy shoke, njeri sapo qe fejuar, tjetri e pyet: - Si te duket Nusja - Te kem ta ha dhe sngopem, pergjiet tjetri. Pas 10 vjetesh takohen perseri. - Si shkon me gruan e pyeti perseri shoku - Ah! ta kisha ngren atehere do te kisha shpetuar tani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Mon Aug 11, 2008 1:55 pm

Memedheu Memedhe quhet toka ku per dhjame qeni te shkon koka ku kam dashur meme e ate ku fajdet te grine parate ku kam fis e ku kam fare ku ska drite po pishtare ku te mbyt pluhury,tallashi ku kercet e pret kallashi ku ka diamant dhe ar ku sgjen uje per tu lare Memedhe eshte kjo cope toke qe te ben me dhimbje koke ku po shemben kombinate dhe hajdutet ngrejne pallate ku ben ligji kondrabanda dhe nje pjese punojne ne banda ku bejme cmos shesim dhe dhembet vec te ikim nga syte kembet. Memedhe quhet ky vend qe ka deputete me mend qe perleshen dhe bertasin qe nuk dine as vete se c'flasin ku ka ligje dhe rend ver per forme jo me gjithemend ku te grijne dhe te bejne sallate jo me lart po ne gjykate ku per kunje tjetri te zhvesh e polici ri e qesh ku te tredhin "duke qare" si vellezer opozitare Dhe kete tua dish per nder se ka dhe tritol nen dere ku rroj me gaz e me shprese te gdhihem gjalle ne mengjes ku ka buke veresie dhe mijera lypsare si hije ku nje vrases e nje gomar vlejne me shume se nje shkrimtar ku ngroh veze revolucioni ku te grijne me ate gjys pensioni ku c'kish bere "demokracia" i fshin meritokcracia ku gjithcka "lind" nga asgjeja ku te te merr shpirtin TVSH-ja ku zihen burrat si gjelat kush e kush ti marre thelat. Militaret, ish-sekretaret per kolltuk na vijne te paret memedhe eshte dhe milioni beci, vila, telefoni wiski, vere e rakia kur ty xhan te ka "Partia".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Mon Aug 11, 2008 1:56 pm

Pyet mesuesja nxenesit: Nese dikush nga ju e konsideron veten budalla,le te ngritet ne kembe. Ne fillim askush prej nxenesve nuk ngritet. Pas pes minutash,derisa ne klase mbreteronte qetesi relative, ne kembe ngritet Toni. Mesuesja habitet.Ā Ajo nuk besonte se toni e konsideron veten budalla. Mesuesja e pyeti: Cka toni? ti veten e konsideron budalla? Jo moj, por me erdh keq kur te shihja vetem ty te ngritur ne kembe!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Mon Aug 11, 2008 1:57 pm

nje here mesuesja po shpjegonte mesimin: supozojme qe jeni 30 majmuna -ngrihet njeri nga klasa dhe i thote: po pse 30 mesuese por 31 mesuesja e nxehur e nxjerr nga klasa pas 5 minutash nxenesi kthehet dhe hape deren e klases: duke qeshur i thote mesues: -ngelet qe ngelet 30
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Mon Aug 11, 2008 1:58 pm

Kulmi ne futboll? Te luash vetem dhe te marresh karton te kuq! Kulmi i besimit?? Te besosh se mamaja jote eshte e virgjer Kulmi i termetit?? Te hypesh me ashensor dhe te zbresesh me apartamentin! Kulmi i gudulisjes??.. Te guxhulises llampen dhe te qeshin punojsit e centralit! Kulmi i kulmeve? Ti thote memeci shurdhit qe qorri po i shikon Kulmi i xhelozise ? Te behesh xheloz per diellin qe ngroh gruan! Kulmi i thatesires? Te beje lopa qumesht pluhur... kulmi i kurnacise??.. Te lash letren higjenike pasi ben .... dhe ta vesh te thahet KUlmi i verbimit? Ta shofi nje i verber, vdekjen me sy! Kulmi i budallallekut? Te besh si budalla dhe te mbetesh ashtu. Kulmi i atletizmit? Te vraposh i vetem ne nje piste dhe te dalesh ne vend te dyte! Kulmi i racizmit? Te pish whiskey Black&White me gota ne ndryshme!! Kulmi i jollogjikes: Nga vrima e celesit ne nje dhome te erret, me syze dielli te kerkosh nje zezak qe nuk eshte fare aty. kulmi hajdutllekut? kur nuk di me ca me vjedh kulmi i korrupsjonit: me ia mbushƫ zorren mir e mirƫ me bukƫ gjelit, e me pritƫ qƫ ky me ba ma shumƫ se tre vezƫ nƫ ditƫ... Kulmi i pastertise : te beje peshku dush kulmi i vdekjes: Te vdesesh nga halli.. Kulmi i mushkonjes: T'i hyje nje mushkoje nje mize ne sy.. Kulmi presionit: T'i frysh nje dashi ne b... derisa ti drejtohen briret Kulmi i teknologjise: Te largosh nje mushkonje nga kompjuteri me maus! Kulmi i lakmise: te hash grushta e te mos ngopesh. Kulmi i besnikerise; te mos e tradhetosh dashnoren as me gruan Kulmi i fuqise bindese: burri te binde gruan qe te gjitha pelicet te shendoshin Kulmi i ekzagjerimit: nje milingone te pretendoje qe i ka hyre pluhur ne sy kulmi i nuhatjes. kur ne telefon i ndien eren e gojes bashkbiseduesit. Kulmi i shpreses. Duke te henger ujku,e ti shpreson se je ne ƫndƫr. Kulmi i emgrantit: Te nisesh me not per ne Itali dhe te perfundosh ne brigjet e Afrikes. Kulmi per emigrantin Shqiptar ne Kine: Ta arrestojne per mbipopullimin e lagjes 9 muaj pasi ai ka marre shtepi me qira. kulmi i durimit : te mbushesh nafte mbajtesen me pikatore e te merresh vesh me policin Kulmi i xhentileses : T'i meshosh shtylles elektrike me koke dhe t'i kerkosh falje shtylles! KULMI I KULMEVE??.... Si pate durim ti lexoje te gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Wed Aug 13, 2008 12:04 am

Ishin dy pensioniste dhe menduan te jetonin per pak kohe sikur te ishin
te rinj. Plaku i tha plakes qe kur te fishkellente, ajo te dilte tek
dritarja. Doli plaku dhe me pas fishkelleu. Plaka nuk po dilte. Hyri
plaku ne shtepi dhe i tha se perse nuk dilte. Nuk me la Mami -tha ajo :lol: :lol: haha haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Wed Aug 13, 2008 12:06 am

Djali Kurioz
Nje cift kishte dale xhiro bashke
me djalin e tyre. Diku me larg, djali shikon nje grumblull me njerez
dhe behet kurioz te shkoje atje.
- Kot mblidhen njerezit sot. - i thote i ati. Por djali insiston:
- Epo shko atehere, - i thote perseri i ati, - por mos u vono!
Atje
ishte nje femer qe ishte mbytur. Sapo e kishin nxjerre, e meqe ishte
ashtu nudo, polici i kishte vene kapelen e tij ne vendin intim. Djali e
pa dhe u kthye tek prinderit.
- Cfare kishte atje? - pyeti i ati.
- Kishte te drejte babi! Kot ishin mbledhur. Ishte nje grua qe po lindte nje polic.
haha krahe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Wed Aug 13, 2008 12:12 am

Bjondja ne avion
Nje here nje bjonde diku nga nje vend i Europes fiton nje llotari per te shkuar ne New York.
Bjondja
kishte nje bilete economy class. Por kur hyn ajo pa qe karriget ne
zonen e mbyllur me perde ishin me te medha dhe me te rehatshme se ate
te economy class dhe vendos qe te ulet ne nje nga te parat. Duke pare
nje gje te tille disa nga stjuardesat me rradhe u perpoqen qe ta
largonin bjonden nga ku ishte ulur per ne vendin e saj. Por bjondja nuk
pranonte qe nuk pranonte duke thene qe 'Une kam fituar llotarine dhe do
te shkoj ne New York'. Me ne fund nje nga stjuardesat shkon ne kabinen
e piloteve dhe shpjegon se si e kishte hallin. Njeri nga kapitenet e
pyet se si eshte zonja. Me te degjuar qe ishte bjonde i thote:
-Degjo me lini mua te flas me te pasi gruaja ime eshte bjonde dhe une di se se te merrem vesh me te.
Ai
shkon atje pershperit dicka ne veshin e bjondes dhe bjondja menjehere
shkon ne vendin e saj. Te habitur te gjithe stjuardesat e pyesin se si
kapiteni arriti ta bindte bjonden. Ai pergjigj:
-Shume thjesht: 'Kjo pjese e avionit nuk shkon ne New York'.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Wed Aug 13, 2008 3:06 am

haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Fri Aug 15, 2008 1:51 am

Nje here Nastradin efendiu kish mbetur fyshek pa leke dhe shkoi nen penxhere
te nje cifuti te pasur dhe atje unjet ne gjunje e i lutet zotit:
- Me jep njeqind leke se, sikur te me japesh, nentedhjete e nente nuk
i marr, ngaqe nuk mbaroj dot pune me aq!
Cifuti qe mbante vesh permbrenda penxheres, e degjoi dhe tha me vete:
"Do ta provoj njehere cdo te beje, do ti hedh vetem nentedhjete e
nente leke; valle a do ti pranoje?"
Dhe i mbeshtolli vertet aq leke ne nji shami dhe i hodhi perpjete mesa
fuqi pati, pa i rene ne sy te Nastradinit. Dhe shamia me leke ra pastaj
poshte, perpara Nastradinit, tamam sikur zbriti nga qielli. Ahere Nastradini
zgjati doren e i mori dhe zgjidhi shamine e i numeroi:
- Nje, dy, tri, ... nentedhjete e nente dhe shamia njeqint! Tamam aq sa
me duheshin!
Dhe i futi ne xhep e shkoi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Fri Aug 15, 2008 2:00 am

Nje here nje plak kthenej nga pylli ngarkuar me dru edhe ecente me gjithe
ato, po, nga te lodhurit e teper, i shkarkoi me nje vent dhe i thrite
vdekjes. Vdekja me te ardhur, e pyet perse e thriti, po ky, nga frika,
i thote qe:
- Te thrrita per te ngritur njecike barren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Wed Sep 10, 2008 12:39 am

Ne Nje Rruge Qendronte Nje Plak I Cili Kishte Disa Molle Dhe I Mirte Vetem Farat Dhe I Mbante Aty Ne Cep Te Rruges Nje Polic Po E Shikonte I Habitur Pas Disa Oresh Duke U Bere Shume Kurjoz Vete Dhe E Pyet O Xhaje Pse I Hedh Mollet Dhe Mban Vetem Farat Ia Kthen Xhaja Une Jam Magjistar Dhe Kam Zbuluar Se Po Te Hash Nje Kokerr Fare Behesh Me Mende Aha Tha Polici Po Sa Kushton Nje Fare Pese Mij Leke Ia Kthen Xhaja Ok Tha Poilici Me Jep Kater Kokra Dhe Polici I Jep Njezet Mij Leke Dhe I Ha Rruges Farat Dhe Mendohet Me Vete Po Une Sa Budalla Me Njezet Mij Leke Kisha Blere Nje Thes Me Molle Dhe Kisha Mare Te Gjitha Farat E Tyre Dhe Mollet I Kisha Ngrene Dhe Vete I Thot Xhajes Keshtu Po Ti Si Ma Hodhe Mua Me Njezet Mij Leke Kisha Blere Nje Thes Me Molle Ia Kthen Xhaja Shikon Sa Tru Te Erdhen Qe Hengre Kater Kokra Fara Pale Te Kishe Mare Me Shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Wed Sep 10, 2008 12:40 am

lol! lol! lol! haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Jozefin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 28
Age : 24
Vendodhja : Albania
Registration date : 29/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   Tue Sep 16, 2008 7:58 pm

Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Alba1.co.cc
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: barsaleta e fundit qe keni degjuar...............   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barsaleta e fundit qe keni degjuar...............
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re
» Lajmi i fundit: PDK pajtohet qė Behgjet Pacolli tė zgjedhet president
» Ramadan Asllani: Hasan Remniku - Kaēaku i fundit i Kosovės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Humor-
Kėrce tek: