ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kerkim falje pėr ju d.t.th. ta ndjeni vėrtetė apo thjeshtė ta thoni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
luanesha
Anetare i Ri
Anetare i Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 9
Age : 40
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Kerkim falje pėr ju d.t.th. ta ndjeni vėrtetė apo thjeshtė ta thoni   Fri Sep 04, 2009 7:16 pm

PERMES KESAJ TEME DUA TE BASHK BISEDOJM DHE NGA KJO TEME TE NXJERRIM PERFUNDIME TE CILAT NDOSHTA DO TA PASUROJN MENDJEN TONE PER GJERA POZITIVE. UNE MENDOJ SE KERKIM FALJA PER GABIMET QE BEJME NE RAPORT ME TE TJERET SHPESH AJO VETEM THUHET FIGURATIVISHT DHE AJO NUK NDIHET NE SHPIRT NGA PERSONI QE E THOT ATE FJAL.MENDOJ SE SHOQERIA JONE KA SHUME NEVOJ PER KETE FJAL TE ARTE E CILA BESOJ NESE THUHET ME SINQERITET MUND TE BASHKOJ ATE QE ESHTE NDARE DUKE BERE GABIME TE CILAT NDOSHTA JANE BERE PA U MENDUAR SHUME SHEMB NE DASHURI SHUME PARTNER DUKE DEGJUAR FJALET E TJERVE NDAHEN NGA DASHURIT E TYRE NE SHUME RASTE TJERA NGA KOKE FORTESIA HUMBET SHOQERIA DMTH KJO FJAL MAGJIKE NESE PERDORET NE MOMENTE TE DUHURA MUND TE BEJ MREKULLI.KUR JU KENI KERKUAR FALJE DHE A KA PASUR AJO EFEKTIN E VETE ANTAR TE NDERUAR TE FORUMIT JU PERSHENDES KALONI MIRE,.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kerkim falje pėr ju d.t.th. ta ndjeni vėrtetė apo thjeshtė ta thoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krasniqi bėn thirrje pėr kėrkim falje publike
» E PA BESUESHME POR E VĖRTETĖ
» DERI KUR TĖ MIRREMI ME VETVETEN E JO ME ARMIKUN E VĖRTETĖ..?
» Mali Sharr, atraksion i vėrtetė pėr ekoturistėt
» Rrahim Hashimi*-Pse kjo histeri ndaj sė vėrtetės qė tha Fatos Klosi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: