ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barsaleta te ndryshme

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:00 pm

Barsaleta te ndryshme


MJEKU
Doktor mė dhemb ēdo vend nė trup prek kokėn - mė dhemb, prek gjoksin - mė dhemb, prek kėmbėn mė dhemb. Doktori e kontrolloi detalisht dhe i tha: Trupin e ke nė rregull po gishtin e ke te thyer.SHAH-loja
Tafė e luajmė njė lojė SHAH ai pėrgjigjet "Jo bre se dje mė ka vdek Gjyshja ...", aha po ska gajle bre Tafė ti meri figurat e ZEZA.POLICI
Bisedojnė dy policė dhe njeri i thotė tjetrit: Ke ndėgjuar se kan vjedhur bombėn ATOMIKE, e ēka nėse e kan vjedh thotė tjetri - si bre ēka, e din se sa e ka vlerėn ajo BOMBĖ, 1000000 Euro, auuuuu si bre aq vlerė tė madhe dasht Zoti e raftė nė bafēen time.


VETURA
Bisedojnė dy gangster, e din ti i thot i pari se vllau im nisi tė prodhon njė vetur tė re me motor Mercedesi, karoseri BMW, rrotat tė Peugeotit, timonin e Ferarit.... HABITET tjetri dhe i thotė e ēka fitoi nė fund? Paj fitoi vetėm 10 vjet burg.


Ne kete teme postoni vetem barcoleta ,ju lus qe te mos hapni tema te reja per barcoleta .
Respekte !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:00 pm

MĖSUESI dhe NXĖNĖSI

Mėsuesi i nervozuar tha: "Arben kush ti ka bėrė detyrat TY, nėsėr tė ma biesh babain nė shkollė". PSE arsimtar babain "kur detyrat mi ka bėrė MAMI, babai ska faj


USHTARJA

Kapiteni i raporton majorit: "Nė ēetėn tonė kam gjetur njė vajzė e cila ka veshur uniformė meshkujsh dhe qe 6 muaj ėshtė kėtu"- Si ėshtė e mundur bertiti Majori: "A nuk e kan hetuar ushtarėt tjerė kur kan banjo (tush)? PO........... por askush nuk ka dashtur t'a paraqes


SHITĖSI

Njė konsumator hyri nė shitore dhe pyeti shitėsin Deri nė sa punoni?, Shitėsi iu pėrgjigj: Deri nė pension!


SKIJIMI
Takohen dy shokė adhurues tė skijimit: Ku e kalove pushimin e pyeti i pari? Javėn e parė nė ALPE - u pėrgjegj ai. E tė ditėn e pyeti pėrsėri ku e kalove? Nė GIPS u pėrgjegj pėrsėri i dyti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:01 pm

Nje here nje bjonde diku nga nje vend i Europes fiton nje llotari per te shkuar ne New York.
Bjondja kishte nje bilete economy class. Por kur hyn ajo pa qe karriget ne zonen e mbyllur me perde ishin me te medha dhe me te rehatshme se ate te economy class dhe vendos qe te ulet ne nje nga te parat. Duke pare nje gje te tille disa nga stjuardesat me rradhe u perpoqen qe ta largonin bjonden nga ku ishte ulur per ne vendin e saj. Por bjondja nuk pranonte qe nuk pranonte duke thene qe 'Une kam fituar llotarine dhe do te shkoj ne New York'. Me ne fund nje nga stjuardesat shkon ne kabinen e piloteve dhe shpjegon se si e kishte hallin. Njeri nga kapitenet e pyet se si eshte zonja. Me te degjuar qe ishte bjonde i thote:
-Degjo me lini mua te flas me te pasi gruaja ime eshte bjonde dhe une di se se te merrem vesh me te.
Ai shkon atje pershperit dicka ne veshin e bjondes dhe bjondja menjehere shkon ne vendin e saj. Te habitur te gjithe stjuardesat e pyesin se si kapiteni arriti ta bindte bjonden. Ai pergjigj:
-Shume thjesht: 'Kjo pjese e avionit nuk shkon ne New York'
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:01 pm

Polici rrugor ndal nje shofer qe po ecte me shpejtesi:
- Fryj ketu! – i thote shoferit duke i dhene pipin per testin e alkoolit.
- Nuk mundem se jam me astme- i thote ky.
- Mire, hadje me mu ne laborator me te marre gjak.
- Nuk mundem se jam me hemofili.
- Epo mire atehere, ec ne kete vijen e bardhe.
- Nuk mundem se jam i dehur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:02 pm

Gjithė tė mirat janė marrė.
2- Nė qoftė se njė person nuk ėshtė marrė, ka njė arsye.
3- Sa mė i ėmbėl tė jetė dikush me ju, aq mė tepėr larg jush ėshtė ai.
4- Truri x Bukuri x Disponimi = Konstante. Konstantja ėshtė gjithmonė zero.
5- Shuma e dashurisė qė dikush ndjen pėr ju ėshtė inversi i proporcionalitetit se sa ju e doni atė.
6- Gjėrat mė tė mira nė jetė janė falas.
7- Ēdo veprim i kėndshėm ka njė reagim jo dhe aq tė kėndshėm.
8- Mė tė mirėt vdesin shpejt.
9-Nėse duket shumė e bukur pėr tė qėnė e vėrtetė, ka shumė mundėsi qė tė jetė ashtu.
10-Sa mė e bukur tė jetė gruaja qė ju doni, aq mė e lehtė ėshtė pėr ju ta leni atė pa ndjenja keqardhjeje.
11-Asgjė nuk pėrmirėsohet me kohėn.
12-Seksi nuk ka kalori.
13-Nuk ka ilaē mė tė mirė pėr seksin sesa mė shumė seks.
14-Virgjėria mund tė shėrohet.
15-Kur gruaja e njė burri fillon tė mėsojė ta kuptojė atė, pushon sė dėgjuari atė.
16-Mos fle asnjėherė me dikė mė tė ēmendur se vetja.
17-Cilėsitė mė tė mira qė terheqin njė grua tek njė mashkull janė po ato tė cilat ajo pas disa vitesh nuk i duron dot.
18-Seksi ėshtė i trashėguar. Nėse prindėrit e tu s’e kanė bėrė ndonjėherė, ka shumė mundėsi qė edhe ti tė mos mundesh.
19-Para se tė gjesh princin e ėndrrave, duhet tė puthėsh shumė bretkosa.
20-Dashuria ėshtė njė vrimė nė zemėr.
21-Kurrė mos thuaj JO
22-Ēdo burrė mund tė jetė i lumtur me ēdo grua nėse nuk e do atė.
23-Qesh,do t’i bėsh tė tjerėt tė mendojnė se ēfarė ti mendon.
24-Nuk ka ndryshim mes njė burri tė zgjuar dhe njė budallai kur ato kanė rėnė nė dashuri.
25-Ėshtė gjithmonė mė e lehtė tė gjesh njė partner, kur e ke njė tė tillė.
26-Kurrė mos bėj dashuri nė kopsht, dashuria ėshtė e verbėr, ndėrsa komshinjtė e tu jo.
27-Kur e dashura ju kėrkon tė flisni, do tė thotė se lidhja juaj ka mbaruar.
28-Edhe gruaja mė e bukur nė botė ka njė burrė qė lodhet nga ajo.
29-Dashuria tė bėn tė bėsh gjėra idiote.
30-Gratė mė tė bukura gjithmon martohen me meshkuj tė shėmtuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:03 pm

nje burr shkon ne emergjens se ishte i plagosur rend,e shoqja ter kohen me te afer shtratit,ai nejti ne coma tre muaj ,gruaja afer tij gjat gjith kohes,kur zgjohet ai , i thot te shoqes flm zemra qe ke qendru me mu gjat gjith kohes,flm dhe qe ishe me mu kur me hoqen nga puna,flm qe ishe me mu kur na u doq shtepia,flm qe ishe me mu gjat gjith te keqiat qe me kan ndoll,por po te them nje gje ,cfar i thot gruaja
i think you are bad luck

per vjetorin e marteses burri i thot gruas ku do te shkosh qe ta festojm,gruaja i thot ku te duash ,po ama atje ku skam qen kurr,burri i ja kthen do te shkosh ne guzhin

Nje djale rreth 25 vjec pasi u be nje kohe e gjate pa bere sex. Nje dite vendos dhe del ne nje rrugice me makin dhe thot qe do ta ndale femren me te pare qe te kaloj ktej dhe do e kap me zort dhe do bej sex me te aq sa do kete ajo llembe ne goje. Kur pa pritur vjen nje gru rreth 60 vjece, dhe e ndalon dhe i tregon se cfare kishte vendosur ajo per momentin frigsohet por djali ishte i vendosur dhe si perfundim ja mbushi mendjen. Numrojn llembet dhe kishte 4 llembe. Pasi bejne 4 here sex djali behet gati per te ik. Kur degjohet nje ze o djali o djali e kam edhe nje rrenj ktu.

Pse bjondet e puthin banderin, sa herė qė e shohin?
-Sepse mendojnė qė ėshtė ANTONIO BANDERAS.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:04 pm

e vet djali baben se qysh u ba (qysh u lind) e baba sun i kallxon se qysh e ka ba se a i vogel e zdon me i kallxu po djali zdon me e lan rahat edhe ja bon te ka pru Lejleku edhe djali ja bon e bre babe edhe ti me gjithkon te kokshe q..


Nje dite nje grua del me djalin e saj 5 vjecar ne park. Duke ecur e shohin nje grua shtatzene. Djali e pyet nenen e tij
-Mami pse i eshte fryer aq shume barku asaj gruaje
dhe mami pak e turperua i pergjegjet
-Ajo ka pire shume uje dhe pastaj i eshte fryre ashtu barku
pas nje kohe djali prap fol
-Mami ishalla femija qe gjendet aty di te notoje hehehe


U kan nje katunare edhe nje dite prej ditve del me baben e vet ne pazar edhe tu hec rruges i thot nje djal:" A Q..i??" edhe kjo s'thot kurgja kur te shkon te shpia e vet baben e vet:"O BAB QKA D.M.TH A Q..I"Aj e kap edhe e rren e bon per spital....
PAS 5 Vjetve........
Kjo qika martohet edhe hyn dhanderr...edhe e vet burri:"A Q..I???" kjo ja kthen .....:" ME KA Q.. BABA NJE HERE EDHE E MAJ MEN AT Q..E DERI SOT..."


Nje polic kthehet von nga puna.Ne kohen qe kthehet kishte ra korrenti.Ate nat i kishte ardh motra e grues,por ky nuk e dinte.Hyri mrena dhe pa njo pa dy i ngriti kembet e motres se grujes dhe e q..u.Ajo te nesermen e padit ne gjyq.Polici tregon se qka kishte then ne gjygj:Ishte nat u thash, kater kemb i pash, dy i ngrita dy i lash,kon e q..a nuk e pash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:04 pm

I thot Plaka Djalit qom te mjeku edhe ky e qon po mjeku i thot ska sen veq pleqnin se 80 vjet po plaka ankohet. I thot djali mjekut thuj qe eshte shtatzane. i thote mjeku oj hall perhajr se me bark ke met. del plaka e sarrillaft perjashta e vet djali shka oj nane? leje se kohe e keqe ka ardhe. as gishtit ma spi zihet bese.


Nje vajze e kish pas prishur virgjinitetin dhe nje dit shkon te mjeku dhe i thote zotri mjek a ban me ma kep pi...n se e kam hupur virgjinitetin .ai heren e pare ia kep.por vajzes nuk i durohej dhe prape e prish .edhe ne kete here mjeku ia kep .por prape e prish .heren e trete mjeku bahet nervoz dhe i thote:qika e mire ma mire po ta qes ni patent kur dush qele e kur dush mshele...
hehehe


Kish qen nje femer nga katundi edhe martohet me nje djal nga qyteti i cili jetonte ne Zvicer dhe kur vjen aj djali nga zvicra vjen me nje kerr te vitit 2004 bmw m3 edhe kur e hyp at femren ne kerr e vet a po don me ta lshu klimen, ajo i ka thon jo vallahi veq mahmut feratin e ngoj.
hahahahaha

Nje djalosh- student - shmeker i afrohet nje koleges ne biblioteke dhe e shiqon thelle qe vajza te reagoje.
Kur vajza e heton se djaloshi pe shiqon pandare- i thote:
-O ti djale mos me shiqo ashtu se zemra ime i takon dikujt tjeter?
-Djaloshi i a kthen: - Ska lidhje, ti ke edhe organe tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:04 pm

Ka qen nje qift duke nejt ne ballkon te shtepis edhe papritmas e sheh burri i saj nje bukuroshe edhe i thote gruas a pe shef qfare femre e bukur, e ti je bo sikur kombaj e trash.
dhe kur te bin per me fjet gruaja ja kthen shpinen burrit edhe burri i thot qka te gjete qe nuk je per seks edhe gruaja po i pergjigjet, a dhezet gjith kjo kombaj per nje fije kasht..!
haha


U kan nje vajze me fustan te shkurt ka qen ftofte dhe duke ecur e zatet ni student dhe i thote a ki ftofte ,vajza ja kthen nuk kam te ftofte se e kam shporetin me veti ,studenti ja kthen a ka mundesi me ma pjek kallamoqin. hahahahahah


E ka pas njoni shpin te vorret edhe u tut shum me kalu ka vorret edhe nihere ka prit derisa vjen dikush e qon ne shpi ...
vjen ni plak edhe ja bon ky djali a bon bre me me percjell deri ne shpi se po tutna po more ja bon plaku...
kur shkon ne shtepi ky djali ja bon flm shum ...ky
plaku ja bon ska perser se edhe une jom tut kur jom kan gjall...


Kishte pas qene shqiptari,gjermani edhe amerikani tash kta e kan bo cili mund te qendron me shume pa buke mirpo aty e kan pas edhe telefonin dmth ne qofse nuk mujn me qendru me thirr ne tel ja kan dhon ata numrin e telit mir tash hin gjermani rrin 1 dite 2,3,4 kur bohet 1 jave thirr ne tel edhe i thot qe nuk mund te qendroj me shume tash hin amerikani edhe ai rrin 1jave kur bohet java e dyte thirr ne tel thot qe nuk mund te qendroj me shume tash kur hyn shqiptari bohet i jave bohet dy jave bohet 3 jave bohet 1 muj pastaj komisioni dyshojn se mos ka vdekur kur te hyjn mbrenda qa me pa shqiptari tu i mshu zitit me kry ata e pysin se qka ki o i thot e kam hharu numrin etelefonit hahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:05 pm

nje burr i thot shokut te tij qe esht krenar ndaj gruas se tij dhe i thot se e kam gruan si engjell ,shoku i thot lum si ti po un qe e kam akoma gjall


nje burr shkruan ne nje leter ,me nevojitet ne grua,duke len adresen e tij,te nesermen atij i vin 100 letra duke then a e do gruan time


nje burr shkon ne shop,dhe i humb gruaja ne shop ,kur po shikon nje grua te bukur,shkon dhe i thot te lutem me ka humb gruaja ,a ka mundesi te flasim pak bashk,ajo i thot pse,se sa her qe sa her qe un flas me femra te bukura ajo vjen vrap

nje burr i ble nje unaz diamandi te shoqes,shoku i tij i thot po sikur gruaja jote te kishte kerku nje jeep tip i fundit,dhe burri i thot po ku mundem me i gjet nje jeep falls un

gruaja i thot burrit,burr ate kujtohet ajo dit kur me propozove,qe aq e gezuar isha sa kam nejt nje ore pa fol,burri i thot po grua ajo ore ka qen ora me e bukur e jetes time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:05 pm

Shkon nje Kuller ne nje fshat dhe i afrohet nje lope ,kur ajo ja hini shkelum, kulleri s'largohet po veq kqyr. Pastaj vie nje fshatar edhe po i thot largohu se ta hin apet.
Kulleri i pergjigjet ,, po veq s'ka te drejt a ''


Takohen dy njerz ne parajs dhe njeri e pyet tjetrin pse ke vdekur?Ai i pergjigjet jam ngrier ne friz ndersa ky e pyet ate tjetrin e ty pse ke vdekur duke shkuar ne pun me than se eshte duke te tradhtu gruaja une ja futa vrapit per ne shtepi kur arrita e pash gruan duke fshir ne kuzhin dhe nga gezimi qe nuk me tradhtoi vdeka e ky tjetri ia kthen po pse nuk erdhe me e hap deren e frizit dhe kishmi pshtu te dyte.


Shkon strujagjia tek nje shtepi aty eshte nje grua duke u pastruar dh del tek dera shikon e zhveshur ne biren e larte te deres se kush osht poor strujagjia shikon ne biren e Ƨelsit dhe i thote o ti kaqurreli i vogel thirrma baben ose nanen me pagu rrymen...hehe


Ish kon ni **** i madh me ni katun edhe kurr kerkush sun e kish ngi me t`qime kshtu qe ni dit i thirrin tre njerzit me kara ma te mdhajjj . Amerikanin , Francezin edhe Shqiptarin.
E vesin amerikanin sa e ki te madh ai thot 20 ( dmth centimetra) e provon po sun e ngin
E thirrin Francuzin i thon ti sa e ki thot 25 i thojn provo po sun bon kurgjo nejse as ai sun bon kurgjo kshtu vendosin me thirr shiptarin kur vjen shiptari i thon ti sa e ki thot 13 ata ja nisin me kesh i thojn qysh be kta kejt ka 20 - 25 e ti me 13 po do me bo diqka ai ja kthen i thot po veq na nuk e matum me centimetra po me grushta...heheheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:05 pm

Me ni familje per qdo jave ju kan ardhe bileta per koncert po nuk ka tregu se kush po ja qon edhe ata nuk kan shku ni dit thojn hajt te shkojm ne koncert se nuk bahet kurgja edhe shkojn kur kthehen prej koncertit e shohin shpin hallakam edhe ni leter te madhe ne koridor qe shkrujke NA JA KENA QU BILETAT


u kan njani edhe gjithmon e kan thirr sarme edhe ni dit ky thot kush um thirr sarme kom me vra . e thirr njoni e vran ni nat kur del ne qytet e thirr njoni oj mish e laken ai i thot pshtjelle nese guxon


nji katunare ka kalu me nje djal pi qyteti dhe nje nate djali e fton ne discoteque dhe shkojn dhe aty mbrenda eshte shum nxeht dhe djali thot si nuk e lishuan air condition vajza i thot se edhe ajo e preferon ate grupin muzikor


dy shurdha takohen ne rruge dhe njeri i thot a ne shitore je duke shkuar
ai tjetri i thote jo bre qe deri ne shitore
ky i pari aha mendova se je duke shkuar ne shitore


per te liruar nje llambe policet duhet te jene 5 .4 i mbajn kembet e tavolines i 5 hypen ne tavolin dhe kto 4 rrotullohen .hahahhaa


shkon nje narkoman ne shtepi dhe i thote nenes kam 2 lajme njeri eshte i mire e tjetri i keq e nena i thot hajt tregoma qat te mirin djali thot nene e kam lene drogen nena ithot loqka i nenes qenke bere djali i mire .po hajt tregoma qat te keqin ai i thiot lajmi i keq eshte se e kom haruar drogen ne shtepi e sedi ku e kam lene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:06 pm

Doktori

Njoni shkon te doktorri mu anku pėr gjum:
-Doktor qe nja ni muaj hiq sosht ka mė merr gjumi natėn.
-Ani a qe ni muaj pa gjum je tu nejt a?
-Jo po flej ditėn.


Ne nje or mesimi i thot mesuesja nje nxensi qu ti dhe lakoma fjalen laj.
Ai po ja nis,une laj ,ti lan ,ne lajm,edhe po nalet.E po i thot mesuesja e pse u nale?
Po mesuese u hargju bojleri po ja kthen nxansi.


SULO - PROFI

PROFI -- Ti je gomar.....
SULO -- Po prof te gjith ne klas gomer jemi pa perjashtime..
PROFI -- Dil jasht gomar!!!!
SULO -- Mirupafshim koleg.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:06 pm

Vjehrra dhe vjehrri

Njė vjehėrr kidhte tre dhėndurė. Njė ditė vendosi t'i provonte nėse me tė vėrtetė ishin dhėdurė tė mirė.Shkoi te dhėndėri i pare dhe pastaj para tij u hodh nė njė pus ,kinse po mbytej.Dhėndėri kėrceu menjeherė dhe e shpetoj .Tė nesermen,dhėndėri para derės gjeti njė veturė tė bukur dhe njė pusullė ku shkruhej; "Me respekt nga vjehrra!"
Pastaj shkoi te dhėndėri i dytė dhe veproi nė tė njėjten menyrė .Edhe ky e shpėtoi,ndėrsa ajo gjithė ashtu i bleu njė veturė tė bukur.Mė pas shkoi te dhėndėri i tret dhe u hodh nė njė pus .Ai vetėm e shikoi derisa ajo u mbyt dhe nuk e shpetoi.Tė nesermen,ai para dere gjeti njė Ferrari tė ri dhe njė pusullė ku shkruhej;"Me respekt nga vjehrri!"

Ish pas kan nje her nje djal edhe u tutke shum kur kalojke rrugen kah vorret.Edhe nje nat po pret derisa po vjen dikush e pe qon ne shpi.Kur qe po vjen ni plak.Edhe po ja bon plaku: Qka je tu prit ktu bre djali mir? Qe volla po tutna me kalu kah vorret e po pres mos pom qon dikush ne shpi.
Po more ja bon plaku ska problem edhe e qon deri ne shpi.Kur e qon po falenderohet djali plakut.
Kur plaku po ja kthen jo more ska perse se edhe une jam tut shum kur jam kan gjall.

Bisedė pleqėsh:

-Ka vdekur miku ynė, Asllan, do t'i shkosh nė varrim?
-Patjetėr, sepse ai nuk mund tė vijė kur tė vdes unė..

Ishin dy shoke dhe po fjaloseshin se gjyshi I cilit mund te qendroje me gjate nen uje.
Njeri thot: gjyshi im mund te rije nen uje 5 minuta.
Ai tjetri I pergjigjet: ajo sesht asgje. Gjyshi im para vjetesh eshte hudhur ne lum e ende ska dale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:06 pm

Dy shok
Ishin kon dy shok tu shku rruges thot njani
NDAL mos ec se nje mut i madhe qenka .Aj thot jo nuk eshte mut ,ky tjetri po mut eshte ,aj jo ky po e kur tja fut ky gishtin mutit e e fut ne goj , thot po valla mut qenka po mire qe e pame e nuk e shkelem

Princi
kishte qene njeher nje princ dhe e kishte pase ditelindjen dhe aj i ka ftu te gjith popullin e vet edhe u kon me pru veq mish.Kur njonji i ka pru ullir ika thon princit qe be qito o princ se skom pas tjeter qka qka i ka thon princi merreni roje dhe qone ne burg dhe njokanjo shtinjani ne prapanic tu ja shti roja ne both ullirin aj qesh ja bon roja qapo qesh be aj nuk trego edhe niher qesh po nuk trego me ne fund ja bon pome qeshet se kojshija ka pru bostana

Nje cun i vogel pyet babin:
O ba o ba si kam lindur une?
I thot babi :
Ty te keqenbabi te ka gjetur mami ne nje trendafil.
O ba o ba po ti si ke lindur?
Mua te keqen baja me ka gjetur gjyshja jote dmth nena ime ne nje borsilok.
Po mire po gjyshi si ka lindur?
gjyshin e ka gjetur e jema e tij ne nje karafil.
Dhe cuni i deshperuar ja kthen te jatit:
PO mire o Babi asnje nga fisi jone nuk ben sex!?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:07 pm

Si pershendeten dy hackera

Zip-Fajll .
QKA THOT HACKERI KUR JU DOBSOHET TE PAMURIT..??

POM DOBSOHET GRAFFIKA .
MALLKIMI NE INFORMATIKE ...

ISHALLA TE BOHET GRUJA "OPEN SOURCE"CILI OSHT NICK-NAME MA I MIRE NE CONTER STRIKE ...??

HALIM TAHIRI.
Katastrofat ma te mdhaja ne bote ....??

Hiroshima 45 , Chernobill 86 , Windows 98.....
Qysh bertet Programeri i cili fundoset ne Ujė .,..?

F1 ..F1 ..F1...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:07 pm

Burri : ( po kthehet vone prej punes ) Tung zemer . i Log On

Gruja : qka mendon me ble nje TV te ri ?

Burri : Internal Error . Out Of resources.

Gruja : Ma jep Kredit karten Po du me dal me bo Shopping

Burri : Sharing Violation . Access Denied ...

Gruja : a me don sa edhe Ps-n apo me ki vec per zbavitje ??

Burri : Too many Parameters...

Gruja : Kom gabu qe jom martu me ty ,..

Burri : data type Mismatch .

Gruja : Ti je totalisht Budall

Burri : ...by Default.

Gruja : Qka u bo me rrogen tone ??

Burri : File in Use . Try again later.

Gruja : Qka te ka ndodh me kerr sot ne mengjes??

Burri : System is unstable . Press CTRL + ALT + DEL to Reboot.

Gruja : a po don me pi edhe do Venė ??

Burri : File system full.

Gruja : qka mendon per familjen time >>??

Burri : Unkown virus.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:08 pm

INTERNET Explorer Prej nje shpatit

O prej hotmailit o kur ti leshova syt e kur ta pash o paswordin e thyt

O kur ta pash o paswordin e thyt o krejt follderat o i kam dillit

O krejt follderat o i kam dilit e ti kam sakatu duhet windowsin o me
ristartu.

E-mailn tem o a e ke lexu

O kur te qel o e-mailin tim o mos e gjuj o ne recycle bin

Mos e gjuj o si paq hater,zemra jem osht Pentium 4

Pse moj qike ti po me ik mu, e-mail te ri paske qel ne yahoo

Mos kujto un ty qe te lus ,se mem mu mush menja ta fus ni virus

Mos um dalesh ti ne MSN t'qes pi rrjetit se jam hacker
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:08 pm

Jan Kon Dy shok

Edhe qAt dit ish pas qen dita e te Dashurarve
Edeh pe vet njoni shok ket qetrin qka mi qu bre te fejumes tem ?
ja Kthen ky qetri: jepja numrin tem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:08 pm

Nje shtepiake bisedon me nje mikeshen e saj, shqetesimet e veta: -E di, me tim shoq nuk eshte se shkoj keq, por ai nuk e ka mendjen tek une, madje as me sheh me. Imagjino pak, kur kthehet ne shtepi, ne mbremje, gjithcka qe me thote eshte: “Grua! Cfare kemi sonte per te ngrene?”
Mikesha: - Degjo, burrat jane te gjithe nga pak njesoj, feminor dhe te paparashikueshem. Edhe une kam patur problemin tend, por munda ta zgjidhja ne nje menyre te thjeshte.
Shtepiakja: -Vertete? Por si munde? Ma thuaj te lutem, se duhet ta provoj dhe une!
Mikesha:- Shiko….bli nje komplet te zi, pak “agresiv” dhe mbi te gjitha nje maske te zeze! Hape deren e veshur keshtu dhe………..efekti i sigurte!
Shtepiakja: Mos moj! Mjafton kaq pak! O, do e provoj….e c’me kushton.
Pas nje jave takohen perseri.
Mikesha: He si te shkoi?
Shtepiakja: Deshiron ta dish vertete? Ehhh, u kthye…. I hapa deren dhe ai: “ Zorro……. c’do hame sonte?”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 11, 2008 2:09 pm

UNč e Baci
Kan qenč dy vllezer,njčri e kishte emrin Rrahman e tjetri Rrahim.Qdo herč babi ju thot se para se te bien ne gjumč duhet te thojnč : BIsmilahi rrahmani-rrahim.
Kur shkojn te flejn,Rrahmani u mendua njč copč herč,por assesi nuk i kujtoheshin saktč fjalčt qe duhet ti thoshte. Dikur tha "BISMILAHI UNč DHE BACI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Aug 13, 2008 2:18 am

Nje fshatar, ne kohen e kaluar, vete te dentisti te nxjerre nje dhemballe.
E merr ndihmesi dhe i nxjerr dy pernjeheresh. Fshatari zu te qahet, se
i nxorri dhe nje dhemballe te mire, po ndihmesi i thote:
- Mos bej ze, se te del ustai e te kerkon te paguash per dy!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Aug 13, 2008 2:19 am

Nje fshatar i varfer shkoi per nje pune te agai i fshatit; mirepo, kur
hyri, vajti u ul dhe e harroi deren e dhomes hapur.
- Ngrehu mbyll deren - e urdheroi agai - apo s'ke dere ne shtepi!
Fshatari i varfer, qe e dinte sa cingun ishte agai, ju pergjegj:
- Jo, kam dere aga; po dera ime rri hapur gjithmone (1) prandaj edhe nuk
u kujtova te bej zakonin tend.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Aug 13, 2008 2:23 am

Shkoi burri ne pazar dhe bleu dy kile mish qengji dhe ja shpuri se shoqes
per ta gatuar. Burri u kthye ne punen e vet. E shoqja, qe paskish ndodhur
llupese, e poqi mire e mire mishin dhe e hengri. Kur erdhi ne darke i
shoqi i tha:
- Pa na e shtro ate mishin ta hame.
- U, mor burre, ate e hengri macja!
- Mire, ma sill macen ketu ta peshoj.
Gruaja e zuri macen dhe ja shpuri te shoqit. Ky e peshoi macen dhe doli
plot dy kile. Atehere i thote te shoqes:
- Mire qe mishi na qenka ketu, po macja ku eshte?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:13 pm

Ishte ndeshje e madhe, vetėm se pjesa e parė mbaroi keq. Sulmuesi i
qendrės i shkoi huq tė gjitha pasat. Pėrveē kėsaj hėngrėn edhe tre
gola. Nė pushim ne dhomat e veshjes sulmuesi qėndror sla llaf pa thėnė
pėr albitrin: “ Albitėr i shitur, padrejtėsi...” Sa tė gjej rastin do
ti fus nje shkelm b... Trajneri duke i rėnė supeve..: “Kam frikė se do
tė tė shkoj huq edhe ajo...”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barsaleta te ndryshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 7Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Komente tė ndryshme
» Foto tė ndryshme dhe lule
» Urime pėr Ditėlindje!
» Tė ndryshme!
» Tė ndryshme!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Humor :: Barcaleta te ndryshme-
Kėrce tek: