ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barsaleta te ndryshme

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sun Nov 30, 2008 3:28 am

Nxensit dhe mesusja
Ne klase mesuesja pyet nxenesit :
-Ne nje peme jane 5 zogj.Nje gjahtar qellon me ēifte dhe vret 3 zogj.Sa zogj mbeten ne peme?
-2 zogj mesuese ,pergjigjet nje nxenes
-Bravo e gjete thote mesuesja
Nje nxenes tjeter ngrihet dhe e kundershton :
-Ne peme nuk mbeti asnje zog mesuese se u tremben nga zhurma Mesuesja e vene ne pozite mendohet pak dhe i thote: bravo me pelqen llogjika qe perdor.
Po ky nxenes thote:
-Ta them edhe une nje probleme mesuese?
-Thuaje ia kthen mesuesja
-Jane 3 femra duke ngrene akullore,e para e lepin me majen e gjuhes e dyta me gjithe gjuhen dhe e treta e fut akullore ne goje, cila nga keto te treja eshte e martuar?
-Ajo qe e fut te gjithe akulloren ne goje -thote mesuesja
Jo mesuese, ajo qe ka unaze te gishti, por gjithsesi me pelqen llogjika qe ndjek......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sun Nov 30, 2008 3:28 am

hajnat
njeherit ka mbet hasa me husen pa asgje dhe Hasa i thot Huses kam nje plan une de hy de vjedh ti shiqo me ardh dikush bjeri dritares...dhe hyn hasa.. shkojn 5 min vjen Policija dhe ja lidhen duret huses ky sen i bjer dritares dhe bertet LINDI DILLI PERENDOJ HĖNA HIK HAS SE TU LUJT NANA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sun Nov 30, 2008 3:28 am

me motora
Hasa me husen njeherit shetitshin me motora dh dalin me nje ruge te gate dhe vjen nje kamijon me nje drit por kto nuk e shohin ket dhe hasa i bertet huses ajde e marim ket "motorin" qe vijn ne mes pas si qe kalon kamijoni hasi i thot huses paska qen i madh aj qe e conte motorin be shif me bani qe ti pikoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sun Nov 30, 2008 3:28 am

Hasa dhe airoplani
Muja dhe Hasa kishin shkuar ne airoport. Nga ballkoni shiqoj airoplanet e parkuar ne ate cast Muaj i thot Hases: sa po rejn kur po thojn se po i vjedhin airoplanet, shif sa i madhe eshte. Hasa i pergjigjet: more budall ata nuk i vjedhin ketu ne toke kur jane te mdhaj, por i vjedhin kur jane ne air kur zvoglohen....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Dec 01, 2008 4:43 pm

Very Happy:D

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Feb 18, 2009 10:10 pm

Na ishin tre prostituta dhe po mendonin nga nje deshire se me ke kishin deshire ta benin
E para: Une kam qef ta bej me nje kinez
E dyta: Une kam qef ta bej me nje zezak
E treta: Une kam qef ta bej me nje shqipetar

Pasi kishi plotesuar deshirat ato takohen per te diskutuar se kush ishte kenaqur me shume

E para: Ai kinezi e kishte te vogel po piu nje caj kinez edhe me kenaqi gjithe naten
E dyta: Ai zezaku e kishte te madh, dhe une sjam kenaq ndonjehere aq shume
I vjen rradha kesaj te tretes qe kishte shku me shqipetarin.
Po ti cfare bere i thone?

Une isha tere naten verdalle, shkuam edhe ne nje restorant ku hengrem pica dhe pime vere (keto dy te tjerat: Sa i mire shqiptari!).
Po ce do -thote e treta- se kur vajtem ne shtepi me lidhi te krevati e me vodhi gjithe shtepine...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Feb 18, 2009 10:12 pm

Gjate nje mbledhje me oficeret e larte,po fliste per detyrat e oficereve ne lidhje me luften kunder rusise,dhe gjate fjalimit degjohet nga salla nje teshtime,dhe hitleri ndalon fjalimin dhe pyet kush teshtiu? qetsi asnjeri nuk foli,ok te pushkatohet rreshi i pare i oficereve,dhe pyet perseri kush teshtiu,asnjeri nuk pergjigjet ok dhe rreshi i dyte te pushkatohet,pasi pushkatoi 2 rreshtet e para pyet perseri kush teshtiu? degjohet nga rreshti i trete une lartesia juaj aha ti po i pergjigjet oficeri duke u dridhur nga frika
- ok shendet, i thote hitleri dhe vazhdon fjalimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Feb 18, 2009 10:15 pm

ne je salle te madhe ishin mbledhur nga nje gua per secilin shtet,dhe do bisedonin se kush bente ligjin ne shtepi. ngrihet e para gruaja hollandeze dhe thot:-un burrit tim nje dite i thashe te me lante rrobat,dhe diten e pare spash ndonje ndryshim po diten tjeter po i lante.ngrihet italianja :-edhe un ithash burrit te bente pazarin ,diten e pare spash nai ndryshim po te dyten filloi te bente pazar.ngrihet americania dhe thot :-edhe un i thash burrit te me hekuroste rrobat,dhe qe ate dite filloi te hekuroste.ne fund ngrihet shqipetaria dhe thote:-edhe un moj motrani i thash burrit te fshinte pluhurat nje dite , diten e pare spash gje ,as te dyten ,po diten e tret fillova te shoh cik nga syri i majt se mu ul e enjtura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Feb 18, 2009 10:16 pm

Gjate nje fushate neper Amerike, presidenti Bush viziton edhe nje shkolle dhe shpjegon atje politiken e qeverise.
Me pas ai thote qe ishte i gatshem tu pergjigjej pyetjeve.
I pari qe pyet eshte Bobi:
Zoti president une kam 3 pyetje :
1- Si ka mundesi qe ju jeni president nderkohe qe moret me pak vota se kundershtari?
2-Pse doni ta sulmoni Irakun pa arsye ?
3-Nuk mendoni se bombat ne Hiroshima ishin sulmet me te medhaja terroriste ne bote?
Ne kete moment bie zilja e pushimit edhe te gjithe nxenesit dalin nga klasa.
Pas pak kthehen nga pushimi dhe Bush-i eshte prape i gatshem te pergjigjet pyetjeve.
Tani pyet Mark-u:
Zoti president une kam 5 pyetje:
1-Pse jeni president dhe fituat me pak vota?
2-Pse doni ta sulmoni Irakun pa shkak?
3-Nuk mendoni se bombat ne Hiroshima jane sulmi me i madh terrorist?
4-Pse zilja e pushimit sot r
a 20 min me heret?
5-Ku eshte Bobi?


HIHIHI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Feb 18, 2009 10:18 pm

Kandidat thote elektoratit-beni nje liste dhe ma sillni cfare do qe tju jap qe te me jepi votn,shikon listen kandidati per deputet dhe shef qe te gjith kishin kerku shpi,dhe njeri i thote une zoti deputet nuk dua shpi por floke se kom qeros.deputeti i nxefur i thote njonit shenoi dhe keti nje shpi,zoti deputet dua flok jo shpi ecccc ore se te gjith lesht keni per te mor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Feb 18, 2009 10:19 pm

Na ishte i her shqiptari,francezi dhe gjermani po benin gar ti jepnin miut i pije te moos e kishte frik macen.gjermani i jep birr po jo.francezi shampanje prap.del shqiptari i jep raki kur te del miu
ku o macja po se thyva nmes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Feb 18, 2009 10:20 pm

Nje rrefugjat shqiptar kalon kufirin grek,dhe sa u fut ne janine mori 1 gomar se u lodh nga rruga e gjate,kur arriti ne athine ndalon ne semafor,ndizet jeshilja i bien gomarit por nuk ecen gomari,1 grek i acaruar i bertet shqipetarit,o more shqipetar nuk e shikon jeshilel pse nuk hecen,une jam pasagjer,ia kthen shqiptari,por ky ktu posht eshte shofer grek.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Feb 18, 2009 10:21 pm

I ishte tek sales me sulmu ameriken.Ene mledh tgjith forcat e armatosura edhe shko godet i lagje ne amerike.kthehet ne shqiperi edhe pret kunderpergjigje nga Bushi.pret i jave dy jave edhe hic Amerika.I iken petlla sales edhe merr ne telefon bushin ene i thote:
O bush o legen po ti pse spo na sulmo i thote une desh te shujta gjithe ameriken. edhe bushi i pergjigjet:
Or ti Sali mahe mend sa te gjej ne harte ku ndodhesh shife ca kam me ju bo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Feb 18, 2009 10:24 pm

Nje burr i moshuar 95 vjec i thith gjoksin gruas se tij te moshuar 90 vjece per nje ore e gjysem dhe mesi arrin te pije dy pika qumesht.

Autopsia pas vdekjes : Vdiq sepse piu qumesht te skaduar!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Feb 18, 2009 10:25 pm

Nje polic ndalon nje makine se po ecte me shpejtesi. Merr shefin ne radiomars dhe i jep targat e makines.
shefi i thote..
-a mos eshte nje pontiac i kuq ?

-po -thote polici

-a eshte nje bjonde shume e bukur duke i dhene makines?

-po mer lal eshte si shpirt-i pergjigjet ky

-me degjo mua shko tek makina ene uli pantallonat.

shkon polici tek makina edhe pa thene gje fare ul pantallonat.
Bjondja:

-Mos! test alkoli prape???!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Feb 18, 2009 10:27 pm

Nje her nje bjondja i lyeu floket kafe sepse ishte merzitur vetem me barcalet qe kishte per bjonde. Vete ne nji dyqan elektronik dhe i thot shitesit do ma shesesh mua ate televizorin. Ai tha; jo sepse nuk i shes bjondeve, kjo u habit nga e di ky. Ate dit vete ne shpi dhe i lyen floket sterr te zeza dhe vete prap ne ate dyqan dhe thot do ma shesesh mua ate televizorin. Prap ai thot jo sepse nuk i shes bjondeve.
- Kjo i that po mir nga e di ti qe jam bjonde?
-Po vetem bjondet i thon mikrovalves televizor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Wed Feb 18, 2009 10:30 pm

nje bjonde me bmw x5 ne shpejtesi maximale, ndalet nga polici i rrugores.
-stop i thote polici .patenten suguracionin dhe te gjitha dokumentat e makines.
- mos! thote bjondja .nuk i kam, por po te jam nje gje tjeter. dhe fillon te ule pantallonat.
- Lene lene, thote polici. Nuk me bojne ato pantallona mua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barsaleta te ndryshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 7 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Komente tė ndryshme
» Foto tė ndryshme dhe lule
» Urime pėr Ditėlindje!
» Tė ndryshme!
» Tė ndryshme!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Humor :: Barcaleta te ndryshme-
Kėrce tek: