ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barsaleta te ndryshme

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:14 pm

Disa fėmijė po mburreshin se i kanė baballarėt tė shpejtė: Njėri thotė:
- Babi im pasi hedh shigjetėn vrapon dhe e kap e kap pa arritur nė
shėnjestėr. I dyti: - Babi im gjuan me pistoletė dhe e kap plumbin pa
arritur shėnjestrėn... I treti: Se mos ėshtė ndonjė gjė kjo. Babi im
ėshtė mėsues, megjithėse puna i mbaron nė orėn 4 vjen nė shtėpi qė nė 1.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:17 pm

Beni
kthehet nga shkolla me hundėn tė gjakosur, e jėma fillon tė
bėrtasė...Bobo..ctė ndodhi, ndonjė aksident? – Jo ..e ka fajin
magjistari. – Cili magjistar - Erdhi ne shkollė pėr shfaqja. Mė mori nė
skenė dhe me nxorri 100 lekshe nga hundėt. – A maskarai... – Jo jo nė
fakt ai nuk bėri gjė, fajin e kanė shokėt e klasės..pasi iku magjistari
filluan tė kėrkojnėe a ka para tė tjera ne hundė...

Nje
djal i ri sapo mbaron shkollen e policise, fillon pune ne nje
komisariat ne qytet. U vesh me uniforme, dhe menjehere doli ne krye te
detyres. Kalon muaji dhe polici i ri kthehet ne komisariat per te mare
rrogen. I pa kenaqur nga rroga, polici i ri pyet shefin se perse i kish
dhene aq pak lek. Shefi sia pret edhe fillon ti shqjegoje se ai duhet
te vinte gjoba qytetareve ne menyre qe komisariati te mblidhte leke per
te paguante policet, ska gjoba ska leke!! Ne dalje polici digjon se nje
vend i mire per te vene gjoba ishte banjot publike. Ashtu degjon ashtu
ben polici i shkrete, duke qendruar mu ne hyrje te banjove
publike...prit e prit........del njeri. Gjobe!!!! I thote polici. Pse?
ia kthen qytetari. Kur mbarove pune ne banjo, ti e shplave me uje...ia
kthen polici...uji.....vazhdon ai....nuk eshte per tu shplare, neve
ujin e perdorim per tu lare, per elektrik, per me pi etj...ti nuk mun
ta perdoresh per tu shplare!!!!.........iken i pari....mbas pak del i
dyti............Gjobe!!!!!!!thote perseri polici.........Pse? ia kthen
ai....kur mbarove pun ti, e fshive me leter...thote ai.....ti..vazhdoi
ai ....nuk mund ta shperdorosh letren ashtu sepse letren ne e perdorim
per me shkrujt, kalamojt bejn detyrat, per zjar etj.........iken edhe i
dyti.........prit e prit polici per te tretin........i treti
hic......me ne fund polici nuk duron dhe i thote......do dalesh ti apo
si e ke hallin.....................................i treti ia
kthen..........po pres sa te me thahet shefo!!!!
Rrapushi
me Ramushin ishin zjarrefikes. Ne nje ndertese te larte kishte rene
zjarr, Shkallet ishin te prishura si ndodh gjithmone ne Shqiperi.
Rrapua i ngjiti shkallet me nje vrap dhe filloi te shpetonte femijet qe
kishin mbetur nen zjarr. Rrapua i hidhte qe lart Ramua i priste poshte.
Nje femije, 2, 3, 4 i pesti ishte jevg, E hodhi Rrapua, se priti
Ramua....nejse vazhduan...Rrapua hidh Ramua prit e ler menjane...Prape
rradha tek nje jevg, Ramua prape vuri duart ne bel, se priti...prape
cope cope femija ne asfalt....Ramua bertet qe poshte.

- O Rrapo mos humb kohen kot me keta te djegu
Nje qytetar bie ne gjunj ne mes te qytetit dhe i lutet
zotit me ze te
larte, oooo Zot mi fal 200 000 marka ta mbuloj borxhin
dhe ta shpetoj
vehten dhe familjen.E degjon Jakup Krasniqi, dhe te
nesermen i propozon
Hashimit (Thaqit po kujt tjeter) ti fale ketij fatkeqi
ca para, te
tregohet para qytetarve te Kosoves si politikan i bute
e human para
zgjedhjeve te pergjithshme.
"Shkelqyeshem Jakup, ide e mire". Dhe te nesermen para
kamerave
televizive ne Sheshin Nena Tereze del Thaqi dhe i
jep zarfin me 100
000 marka ketij njeriu i cili kaloi tere naten nen
qiellin e hapur duke
iu lutur zotit. E hap fatkeqi zarfin dhe fillon te
numeroj te hollat.
"O Zot o Zot, pse mi dergove parate permes ketij
hajni, sepse mi vodhi
gjysmen".


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:18 pm

llampa
Lexo njė tjetėr
Shto njė barcaletė
Vendos nė Faqen tėnde
per te vendosur nje llampe ne tavan duhen 5 polic. Kater rrotullojne
tavolinen nga nje ne cdo cep dhe i pesti mbi tavoline mban llampen ne
dore , prane portollampes. ha...ha..ha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:19 pm

Nė shtėpinė pėrmirėsuese shkojnė mjekėt pėr tė shikuar se a mos dikush
nga pacientėt (budallėt) ėshtė pėrmirėsuar apo nuk ėshtė pėrmirėsuar .

Nė fillim ata i qojnė nė njė bazen tė pa mbushur me ujė, dhe shohin se
njė nga budallėt nuk hynė nė ujė .Shkon mjeku dhe e pyet se pėrse ai
nuk po hyn nė bazen pėr tė notuar.

Pacienti (budalla) pėrgjigjet kėshtu:

I kam harruar brekėt e lamjes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:19 pm

Prap nė tė njėjtin bazen por tash tė mbushur me ujė .

Njėri nga budallėt don tė mbytet sepse nuk din not.

Shkon budalla tjetėr dhe e nxjerr nga uji.

Dhe tash mjekėt thonė se ai duhet tė shkojė nė shtėpi sepse ai ėshtė i
pėrmirėsuar , mirėpo njėri nga mjekėt e pyet se ku e la ai atė budallėn
tjetėr qė e shpėtoi .

Budalla thotė:

Shikoni atje lartė nė tela tė shtyllės elektrike e kam varur pėr me u ter (tharė)!.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:20 pm

Edhe njė nga unė pėr testin e tė marrėve!

Nė ēelinė ku ishin tė vendosur tė sėmurėt mental, mjekėt bėjnė njė test.
Iu thonė tre tė marrėve, qė nėse mund tė dalin pėr vrimėn e ēelėsit, mund tė ikin nė shtėpi.
Provon i pari dhe godet derėn me kokė, e bie pėr tokė i pėrgjakur,
Provon edhe i dyti njėsoj kalon sikur i pari i pėrgjakur!!
I treti niset me vrap nga dera dhe posa afrohet ndalon!?
E pyesin mjekėt:
Pėrse ndalove (duke menduar se ky qenka fare nė rregull sepse po e din qė nuk mund tė dalė pėr vrimėn e ēelėsit)!
Ai po iu pėrgjigjet: Mos vallė kujtuat se jam i marrė!
Nuk dal dot sepse e keni lėnė ēelėsin nga nė derė ana tjetėr !!! hahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:20 pm

Fatkeqesia-fatkeqesi, dhimbja-dhimbje, por mbas 3-4 javesh barcaletat
rifilluan xhiron e tyre ketej nga keto ane. Ja dy barcaleta per t'i
rrufitur me nje kafe turke ( sipas takatit pa, me pak ose shume sheqer) ne
pushimin e vogel te quajtur "zemer":


1. A e dini se c'thote reklama e fundit a American Airline?

" We bring you directly to your office!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:21 pm

2- Rrefimi
Nje djale i ri shkon te rrefehet tek prifti.
- Fol bir - thote prifti.
- Ate - fillon djaloshi - une kam bere mekate. Une jam i fejuar por ende nuk
kam vene kurore. Nje dite shkoj tek shtepia e te fejuares time per dreke dhe
ajo ishte vetem ne shtepi. Hengrem dreke dhe une u bera gati te iki kur
papritur filloi nje shi i rrembyer. S'kisha c'beja dhe thashe te pres. Ne
kete kohe nuk u permbajta dhe bera sex me te fejuaren. E kuptoj gabimin.
- Degjo ketu - thote prifti - kjo qe ke bere ti nuk eshte mire, por ajo
vajze do jete gruaja jote dhe mendoj se Zoti do te ta fale mekatin.
- Prit - thote djaloshi - se ka prape. Nje dite tjeter vajta prape per dreke
tek e fejuara. Kete rradhe vetem e ema e saj ishte ne shtepi. Hengrem dreke
dhe une u bera gati te iki kur fillon shiu. Duke pritur te pushoje shiu nuk
u permbajta dhe bera sex me vjehrren.
- Hmmm - murmuri prifti - kjo qe ke bere ti nuk eshte hic mire. Por duke
menduar se edhe vjehrra eshte grua dhe ka nevojat e saj dhe pas rrefimit
besoj se Zoti do te ta fale mekatin.
- Prit - thote djaloshi - se ka akoma. Nje dite tjeter vajta prape tek e
fejuara per dreke. Kete rradhe vetem vjehrrin gjeta ne shtepi. Hengrem dreke
dhe kur po dilja filoi shiu. Duke pritur shiun te pushoje, nuk u permbajta
dhe mbertheva vjehrrin. E kuptoj mekatin ate por ju c'me thoni?
- E di c'ke ti? - thote prifti - A po iken sa pa fillu shiu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:21 pm

nje Here Tre Goca Parfumoseshin Rastesisht Ne Rruge Aty Afer Kalon Nje
Xhaje Dhe I Drejtohet Gocave Po Mjaft Moj Goca Se Na Qelbet Ik O Xhaje
Se Nuk Mer Vesh Ti Se Ky Parfumi Ka Bere 5000 Mije Leke, Te Nesermen
Koncidon Xhaja Ne Autobuz Kur Hypin Dhe Keto Gocat Dhe Xhaja Sa I Pa I
Afrohet Dhe U Le Shon Nje Pordhe Dhe Ato I Thona Avash Mer Xhaje Se Na
Qelbe - Ikni O Goca Se Nuk Merni Vesh Ju Ka Shkuar 200 Mije Lek Kilja E
Fasuleve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:21 pm

nje Here Nje Plak Dhe Nje Plake Pasi Po Rrinin Ne Shtepi I Thote Plaka
Plakut O Plak A Hikim Nje Here Andej Nga Ullishtet E Te Kujtojme Rinine
Tone Dhe Plaku Ja Kthen Po Rri Moj Plake Se Nuk Jemi Me Per Ato Pune Ne
, Bejne E Cbejne Dhe Nisen Por Ku Arrine Atje Sapo Ulen Fillo Plaka
Duke E Ferkuar Plakun Dhe Plakut Ju Ngref Dhe Ja Ngren Kembet Ne *****
Te Ullishtes, Por Ne Ato Momente Vjen Pronari Tokes Dh I Thot Qe Do U
Veje Gjobe Plakes I Ve Gjobe 1500 Leke Dhe Plakut 300 Leke Dhe Plaka E
Pyet Pse Plakut I Vuri Gjobe Me Pak Dhe Plakes Me Shume Dhe Ai I Tha
Plakesse Plaku Nuk Kishte Qene Ndonje Here Sikur Ti Ke Qene Dhe Disa
Here Te Tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:21 pm

Ne klase mesuesja pyet nxenesit :
-Ne nje peme jane 5 zogj.Nje gjahtar qellon me ēifte dhe vret 3 zogj.Sa zogj mbeten ne peme?
-2 zogj mesuese ,pergjigjet nje nxenes
-Bravo e gjete thote mesuesja
Nje nxenes tjeter ngrihet dhe e kundershton :
-Ne peme nuk mbeti asnje zog mesuese se u tremben nga zhurma Mesuesja e
vene ne pozite mendohet pak dhe i thote: bravo me pelqen llogjika qe
perdor.
Po ky nxenes thote:
-Ta them edhe une nje probleme mesuese?
-Thuaje ia kthen mesuesja
-Jane 3 femra duke ngrene akullore,e para e lepin me majen e gjuhes e
dyta me gjithe gjuhen dhe e treta e fut akullore ne goje, cila nga keto
te treja eshte e martuar?
-Ajo qe e fut te gjithe akulloren ne goje -thote mesuesja
Jo mesuese, ajo qe ka unaze te gishti, por gjithsesi me pelqen llogjika qe ndjek.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:22 pm

shte nje shofer taksie dhe po shkonte nga tirana ne vlore. Sa kaloj
qytetin e fierit , ne fashatin e pare i del nje fjerak me AK te madh,
shoferi i frikesuar del nga makina dhe i thote te lutem mos me vrit me
mer leket makinen cfar te duash vetem mos me vrit dhe firaku i thote qe
ti binte me dore dhe keshtu ben shoferi i bie me dore , pasi e derdhi i
thote po tani cfare te bej ky i thote qe ti binte prap e ky muhabet nja
kater her rrjesht deri sa shoferit nuk i ngrihej me po tani qe nuk me
ngrihet me cfare te bej tani i thote ky firaku meqe nuk te ngrihet ma
co deri ne tirane nusen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:27 pm

Ne nje avion ishin dy burra qe rastisen te uleshin ne krah te njeri tjetrit. qe te dy ishin gay.
- ej kam kaq kohe pa bere gje. ec e bejme bashke. - thote njeri prej tyre
- shhh - i thote tjetri- ka njerez ketu.
- ec or burre - i thote tjetri- keta te gjithe po flene.
- degjo une do kerkoj nje gote uje dhe te shikosh qe asnje sdo degjoje- thote ky tjetri.
dhe e kerkon nje gote uje. po me vertet asnje su pergjigj.
dhe fillojne keta bam bum bam bum e bejne qejfin e tyre.
te nesermen ne mengjes kamarierja kalon me kafen neper njerez dhe shikon nje plak qe sdukej mire nga fytyra, ishte bere limon.
- a ndihemi mire zoteri?-i thote kamarierja
- jo - i thote plaku - skam fjet gjithe naten, kam pas dhimbje koke.
- po pse s`kerkuat nje aspirine zoteri- i thote kamarierja.
- zonje- i thote plaku- ky burri pas meje nje gote uje kerkoi dhe e
q*ne ne b*the , imagjinohe se ca do me benin mua po te kerkoja nje
aspirine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:33 pm

ishte nje shofer taksie dhe po shkonte nga tirana ne vlore. Sa kaloj
qytetin e fierit , ne fashatin e pare i del nje fjerak me AK te madh,
shoferi i frikesuar del nga makina dhe i thote te lutem mos me vrit me
mer leket makinen cfar te duash vetem mos me vrit dhe firaku i thote qe
ti binte me dore dhe keshtu ben shoferi i bie me dore , pasi e derdhi i
thote po tani cfare te bej ky i thote qe ti binte prap e ky muhabet nja
kater her rrjesht deri sa shoferit nuk i ngrihej me po tani qe nuk me
ngrihet me cfare te bej tani i thote ky firaku meqe nuk te ngrihet ma
co deri ne tirane nusen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:33 pm

Nje djale dhe nje vajze ne dhomen e gjumit. Vajza po punon me goje e me
gjuhe te vendi. Djali shijon momentet ne ekstaze. Nderkohe vajzes
filloi t'i vinte pak si i hidhur dhe i thote djalit : a mund ta bej pak
me mjalte se po merr nje shije te hidhur.
Djali i nxehur dhe pa ekstaze: Shko moj idiote. Po te jete puna per ta be me mjalte e marr vete ne goje une!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:33 pm

Fshatari
Ishte nje fshatar qe do merte trenin mo e kishte dhe gomarin me vete.
Qe mos paguate bilete dhe per gomarin mendoi qe ta lidhte mbas trenit.
Pas 30 minuta qe ishte nisur treni fshatari tha ti hidhte nje sy gomarit.
Shikon gomarin me gjuhen jashte: qesh qesh se bileten se pagove.Nje person kapi nje femije duke i marre mollet qe kishin rene ne toke.
E kap per veshi dhe i thote : - ta tregoj me tetate, ku e ke babane?
Djali theret babi zbrit poshte se te kerkon ky zoteria !!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:34 pm

Nė spitalin e Prishtines u shenu njė jubile. Ka vdek i 100-ti pacient
kėt muaj. Udhėheqsia e spitalit i ka falenderu tė gjith ata qė ndihmuan
nė shenimin e rekordit. Pėr muajt e ardhshem prej buxhetit jan siguru
edhe shpėrblime per pacientin cili vdes ma sė shpejti, per pacientin me
shpres, per pacientin cilit ma se shumti ju ka dallashit dijagnoza.
Shpėrblimet jan parapa edhe pėr stafin mjeksor, si per mjekun cili ma
s`pakti rrin ne spital, pėr mjekun cili mbėrrin me punu nė ma se shumti
ordinanca private, pėr teknikun cili ma sė shpejti e prish aparatin,
pėr motrat cila mė shumė e kqyr Televizorin se pacientat. Shpėrblimi
special o edhe shetitja me ker te ambullances neper qendrat tjera tė
Kosoves me sirenen e leshune. Kėto ndrushime dhe mundėsia me e stimulu
shėndetėsin i ka bo pak nervoz puntoret e barnatoreve, cilet nuk jan te
kyqun nė kėt akcion. Nji pazargji, tash pronar i barnatores po thot qė
pėr gjendjen nė shėndetėsi kena edhe na merita, pse po na anashkaloni.
Me nji barnatore tjeter ku punon si shits, studenti i arhitektures po
ju qet fajin doktorave cilet nuk po dijin bukurshkrim e mandej ky po
duhet me ju dhan barnat sipas ndjenjave, ose sipas pyetsorit tė shpejt
cilin e ka pergatit vet. Shum shtete tė botes po lypin me qu doktora ne
specializim nė Kosovė, por rezoluta 1244 e ndalon kėt punė. Gjeth kėto
arritjet shkencore kan mbet tė mbyllur nė Kosovė. Sipas disa burimeve
doktorat tonė cilt punojn nė inzhinjeringun genetik, jan gati me arrit
tė pamunduren - me bo shelgja rrush.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:34 pm

Ishte nje burre qe e kishte gruan shume te shendoshe, dhe i thoshte ''- Ja e shikon ca trupi ka ajo , jo si ty si kombajne

''- he dobesohu njecik se je bere si kombajne''
Ne darke rane te flene ,dhe gruaja ia kthen kurrizin.
burri filloi ti fliste '' zemra he kthehu njecik ketej,o grua po he moj
edhe gruaja ia kthen - '' Rri o burre se nuk ndizet kombajna per nje fije kashte''

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:34 pm

Ishte nje shqiptar ne Kine ne nje konference. Ne mes te konferences
shqiptarin e ze barku dhe iku me vrap te kerkonte banjo. Mbas 1 minute
u kthye dhe pyeti nje kinez "ku dreqin e keni banjon?" dhe kinezi i
thote "ne fund te koridorit, dera e fundit majtas" dhe shqiptari iken
me vrap. Ben te hape deren e banjos, nuk po i hapej, dhe vjen me vrap
dhe e pyet kinezin, "po si ta hap ate deren se spo e hap dot" dhe
kinezi i thote "Ohh me fal, harrova te te thoja, qe duhet te ndezesh
driten e korridorit, celesi perballe deres, dhe pastaj do te te hapet
dera" shqiptari u cudit me kete gje, e nejse, iken ne banjo dhe mbas 10
minutash degjohet nje zhurme , "buum buum buum" dhe kinezi iken me vrap
dhe e pyet "he mo cke" spo hap dot deren thote shqiptari, dhe kinezi e
pyet, e shtype ujin qe te shkrarkoje? Jo! i thote shqiptari. Kinezi i
thote "shkarko ujin te hapet dera", dhe e beri kete shqiptari, por ama
i ngeli mendja shqiptarit te keto gjerat qe bejne kinezet. Me vone
shqiptari i lutet kinezit ti jape formulen se si e kane bere kete gje,
dhe kinezi ja jep.
Vjen shqiptari ne shqiperi dhe e ben kete gje ne hotelin e vet, dhe kur
vjen kinezi per takime, e ze dhe ate barku, dhe shqiptari i kishte bere
te gjitha si kinezi, por ne fund kinezi po i binte deres per te dale
dhe shqiptari iken me vrap dhe e pyet kinezin "e shkarkove ujin?" Po! i
thote kinezi, por dera prape spo hapet, dhe shqiptari i thote "ohoo
harrova une qe uji vjen ne dreke, prit sa te vij uji qe te hapesh deren"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:34 pm

Nje hajdut hyn ne shtepine e dikujt me force. Vajza, mami dhe gjyshja, tremben..

Hajduti: uluni pertoke!!
vajza: po jo dhe gjyshja..........
Hajduti: te treja thashe!!

Hajduti: zhvishuni!!
Vajza: po jo dhe gjyshja.........
Hajduti: te treja thashe

Hajduti: behuni gati se do t`ju perdhunoj
vajza: po jo dhe gjyshja

Gjyshja: te treja tha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:35 pm

Na ishin nje here, ka nja 2 jave ky muhabet, nje amerikan nje anglez dhe nje irakian.
Te tre po pinin nga nje gote ne Bagdad.

Amerikani pasi e piu te veten e hodhi goten ne ajer dhe me psitoleten e
tij e boni copa-copa.... dhe tha ne ne amerike kemi aq shume gota sa qe
nuk pijme dy here me njejten gote.

Anglezi pasi e piu te veten e hodhi goten ne ajer dhe ... copa-copa e
beri edhe ky. dhe tha edhe ne ne angli s'pijme dy here me nje gote.

Irakiani pasi e piu te veten e hodhi goten ne ajer... nxorri patllaken
dhe ia numeroi amerikanit edhe anglezit ne lule te ballit,
dhe tha ne ne Irak kemi aq shume amerikan e anglez sa nuk pijme asnjehere me te njejtit... pafshim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:35 pm

po ua tregoj edhe nje tjeter me amerikan...

Na ishin nje here tre veterane lufte amerikan.
Pasi qe ishin kthyer ne vendlidje, USA, qeveria kishte vendosur me i shperblyer .
I therret nje gjeneral atje, dhe iu thote do te caktoni dy pika ne
trupin tuaj, distanca ndermjet tyre de te shumezohet me 1000, dhe shuma
do te jete shperblimi juaj ne dollare.

Vjen doktori mjeko-ligjor per te matur dhe bere veprimet e duhura.

I pari thote, matmeni mua nga maja e kokes deri te gishti i madh i
kembes. Dhe doktori ok, ti meriton 180.000 dollar.

I dyti ngren krahun lart, dhe thote matmeni mua nga maja e thoit te
gishtit te mesit te dores, deri te gishti i madh i kembes.
Doktori thote me i shkathet ti heee, dhe ti meriton 270.000 dollar

I treti thote matmeni mua nga maja e organit tim seksual deri te bolet.
Doktori duke e tallur i thote ore po ti nuk ke per te marre as 5000
dollar... s'ka gje thote ai. Doktori vendos metren tek maja e .... dhe
i habitur thote:
ore, po i ke bolet ti?!!!
I kam lene ne Vietnam doktorr....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:36 pm

shte mamaja edhe goca.
Edhe goca do dilte ne date per here te par.Edhe mami i saj po e porosiste per disa gjona.
1)Nese te kam ke bithet.......i thuaj ***Ndalo***
2) Nese cuni te kam tek gjoksi...thuaj ****Mos**
e mire cuni kur perqafoj gocen i kapi gjoksin me par pastaj bithet.

kthehet ne shtepi goca.........dhe mami saj po priste te dinte se cfare
ndodhi..........edhe i tha mami goces he mi te kapi gje ai........goca
uli koken edhe i tha......po me kapi gjoksin pastaj bithet.........mami
fillon bertet po ti mi pse nuk the ato fjalet qe te mesova
une.........po une mami i thash ***Mos ndalo*** dhe ai nuk me degjoi!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:36 pm

Gruaja shtatzene.
Beni kishte bere nje gabim ne klase dhe mesuesja nuk e pranonte ne
klase pa ardhur me njerin nga prinderit. Beni ne mengjes priti sa i ati
u nis per ne pune dhe i tha te emes se nuk e pranonte mesuesja ne klase
pa e shoqeruar ajo. E ema e Benit ishte shtatzene. Sapo mesuesja e
Benit filloi te fliste me te emen
Beni qe ishte ne njefare distance, filloi t'i terhiqte vemendjen mesueses duke bere disa gjeste me duar dhe duke peshperitur.
Ai tregonte me gisht mamane e tij dhe levizte duart para barkut te tij
duke treguar nje bark te stermadh. Mesuesja nga kurioziteti ju afrua
dhe e pyet:
- Beni cfar do te thuash me ato shenja qe ben.
- Po ja mesuese mamin e kam lene une shtatzene.
Mesuesja shtangu ( Beni nuk ishte me shume se 10 vjec).
-C'far po thua more Beni?!!
-Po ja mesuese i cpova prezervativin babit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:36 pm

Gjakovari dhe Prishtinalia

U kon ni gjakovar edhe ni prishtinali ne kabine te trrenit duke udhetuar .....
Edhe nje Mize vjen te dritarja edhe i shkon ne nerva gjakovarit, edhe gjakovari mundohet ta ze....
Pas pak Prishtinalia e pyet Gjakovarin : Pse dashte mi zon Mizen...?
Gjakovari i tha : Desha ta zƫ, e ta dhunoj.....
Pas 5 minutash Prishtinalia, filloi te bƫnte Zzzzz ( Si miza )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barsaleta te ndryshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Komente tė ndryshme
» Foto tė ndryshme dhe lule
» Urime pėr Ditėlindje!
» Tė ndryshme!
» Tė ndryshme!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Humor :: Barcaleta te ndryshme-
Kėrce tek: