ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barsaleta te ndryshme

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:36 pm

ishte nje fshatar kishte ca pula dhe me to merresh i ushqente nje dit
vete nje taksaxhi dhe pyet fshatarin zoti fshatar me cfar i ushqen
pulat ti me grur i thote fshatari 100mije lek gjob populli ska grur te
haje buk dhe ti ushqen pulat me grur cfare te beje fshatari i shkret i
paguan 100mije lek vitin e dyte shkon prap taksaxhiu te fshatari dhe e
pyet prap zoti fshatar me cfar i ushqen pulat me miser i thot fshatari
qe te mos paguante gjob por taksaxhiu i vuri gjob me te rende 150mije
gjob dhe i tha po deshe te ushqesh pulat me grur e me miser duhet te
paguash gjoba cdo vit nese fshatari paguan edhe gjoben e dyteĀ dhe
behet gati per vitin e tret kur te vinte taksaxhiu erdhi taksaxhiu dhe
i thot fshatarit 200 mije gjobeper vitin e tret pse i thot fshatari per
pulat qe ushqen me grur dhe miser i thot taksaxhiu jo i thot fshatari
un pulat nuk i ushqej me as me grur as me miser ju jap lek e shkojn e
han ne restorant cfare te duanĀ Ā
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:37 pm

perse carabinieret mbjane naten kur flene gjume tek koka e krevatit mbajne dy gota me uje, njeren bosh e tjetren plot?
sepse, nese u del gjumi naten dhe kane etje, pine uje dhe nese nuk kane etje, nuk pine.

nje tip ne nje bar u thote te pranishmeve, tani do te tregoje nje
barsalete me karabiniere. ej ti hidhet njeri, kujdes se une jam
karabinier. mire i pergjigjet ai, ty do ta shpjegoj me vone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:39 pm

nje i cmendur mendonte se ish kokerr misri pasi kishte kaluar nje kohe
te gjat ne spital psikiatrik shkon nje doktor dhe e pyet ej mik i thot
doktori tani besoj se te doli nga mendja qe je nje kokerr misri se nuk
je kokerr misri
po zoti doktor un e di qe nuk jam
kokerr misri por a e din pulat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:40 pm

nje memec fton nje shokun e vet ne shtepi
nese vete shoku i memecit te memeci
kur vete shoku te memeci i del perpara qeni i madh i memecit
dhe po lente hum hum hum
mbaje qenin i thot memecit shoku i tij
ha ha hajde i thot memeci se se s s s s s s s sssss ste ha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:40 pm

shkoi nje hajdut per te vjedhur pula hyri ne qymes te pulave pulat filluan
te kakarisin
i ndjeu i zoti dhe shkoi te shihnte cbesh ne qymes vete afer dhe thot kush esht ne qymes
jemi ne pulat thote hajduti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:40 pm

mesuesja pyet lolen lola kush esht kafsha me e dashur ne shtepin tende
lola pergjigjet babi mesuese
jo lola i thot mesusja babi jot nuk esht kafshe
keshtu i thot mami mesuse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Mon Aug 25, 2008 5:40 pm

nje inspektor arsimi shkon nje kontroll ne nje klase dhe pasi degjon ne
oren e mesomit pyet nje nxenes se cili ishte vrasesi i ESAT TOPTANIT
femija i gjore nuk e dinte dhe profesori ithote qe familjen e djalit e
njoh mire dhe s'ka mundesi te jete i tyri por inspektori nis nje leter
ne drejtim te ministrit dhe i pershkruan ngjarjen pas disa ditesh merr
pergjigje ku thuhej femije jane dhe heren tjeter ti drejtohej
ministrise se mbrojtjes e jo atyre sepse me vrasjet merret policia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Sep 20, 2008 8:53 pm

Pa titull
Vdesin dy shoke.Njeri shkon ne parajse tjetri ne ferr.Pas disa kohesh ky qe ishte ne parajse mendon te shkoj te shoh shokun e tij ne ferr.Shkon atje dhe sheh ferrin pa asnje flake....Cpo ndodh ketu e pyet shokun?Si ka mundesi qe ferri te jete pa flake? Ia kthen shoku..Epo ku te lene keta budallenjte ketu te mbledhesh shkarpa....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Sep 20, 2008 8:53 pm

Barcaleta te vertete sportive
Vite me pare kam asistuar ne nje gare atletike te moshave te reja ne Elbasan. Djemte po konkuronin ne vrapimin me pengesa me grope uji (2000 apo 3000 m). Ne 2 xhirot e fundit nja nga trajneret e porosit atletin e tij se duhet te punonte me shume me krahet. Atleti ja kthen me te shpejte : Une po i leviz duart, por nuk me levizin mire kembet. *** Ne nje gare tjeter atletike per te rinjte, ne qytetin e Durresit, po zhvillohet jaga e 3000 metrave drejte per djemte. Pasi nuk ishin kryer me shume se 3 (tre) xhiro nje nga atletet me uniforme te kuqe kishte mbetur me shume se 50 metra prapa te parafundit. Ne ate cast trajneri i tij, i cili sapo ishte futur ne stadium, i thote se pse ke ngelur aq parapa. Atleti i ish rekordmenit te vendit ja kthen pergjigjen si me ankese : "Cfare te bej une o profesor kur asnjeri nuk me ka dhene kohen e xhirove"...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Sep 20, 2008 8:53 pm

Hajduti
Nje hajdut kish hyre ne nje shtepi, dhe sapo po merrte disa bizhuteri nje ze i thote: -Une jam Moisiu dhe po te lajmeroj qe Jezusi po te shikon! I habitur shtanget per nje moment, por pastaj fillon prape punen. Ne ate moment degjohet prape zeri qe i thote: -Une jam Moisiu dhe po te lajmeroj qe Jezusi po te shikon! Kesaj here hajduti vendos te shikoje perreth per te marre vesh se kush i fliste. Duke pare veren nje papagall qe i thote: -Une jam Moisiu dhe po te lajmeroj qe Jezusi po te shikon! Hajduti i kthehet: -E clloj njerezish quajne nje papagall Moisi? Dhe papagalli: -Te njejtet qe quajne nje doberman Jezus!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Sep 20, 2008 8:53 pm

Femra
Ankohet nje grua tek zoti dhe i thote:Ozot pse femrat i ke lene qe te vuajne me shume se meshkujt.Zoti i pergjigjet pse?ajo ithote se femres i ke dhene edhe dhembjen kur te linde edhe per te mbajtur bebin 9muaj ne bark.Zoti i pergjigjet se cfare mund te bej tani?ajo i thote qe te pakten kur gruaja te linde dhembjen ta kete babai i femijes.Zoti i thote ok.Pas ca kohesh erdhi koha qe kjo femra te linde dhe ne vend qe burri i saj te bertiste filloi te bertiste komshia qe ishte dashnori i kesaj femres.Atehere ajo e kuptoi pse zoti kishte te drejte pse ia kishte lene te gjitha vuajtjet femres.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Sep 20, 2008 8:54 pm

zoti apo shqipetari
Ishte Amerikani, Anglezi dhe Shqipertari. Amerikani pyeti zotin: kur do behet Amerika me mire sec eshte tani. Zoti i tha: mbas 30 vjetesh dhe Amerikani mabsi e degjoj vrau veten. Pastaj e pyeti Anglezi Zotin: kur do behet Anglia me mire sec eshte. Zoti i tha: mbas 50 vjetesh dhe Anglezi vrau veten. me ne fund e pyeti Shqipetari se kur do behej Shqiperia me mire se Amerika dhe Zoti vrau veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Sep 20, 2008 8:54 pm

pllavushka
nje plavushk thret ne agjensjon per te pytyr se sa ore zgjat udhtimi prej prishtine ne new york : pllavushka-me falni sa zgjat fluturimi nga pr ne new york sekretaresha-vetem nje minut .... pllavushka-faliminderit dhe e lshon degjuesen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Sep 20, 2008 8:54 pm

Shqipetari
Nje here nje shqipetare vendosi ce te munde nje kinez duke shtypur me koke nje gozhde ne mure perpara filloj kinezi i binte me koke gozhdes dhe e nguli dy centim vjen shqipetari dhe fillon te gjuante me koke njehere dy tre kater dhe pastaj ndalohet thote degjoni une nuk e marr mundimin me kot te celloj ne kete gozhde se ma merr mendja se pas murit ka nje pengese jo i thone keta te tjeret jo ky kishte kemgulur, me pas dalin dhe shikojne pas murit nje shqipetare tjeter mbeshtetur koken ne mur ce po pinte nje cigare dhe nuk lejonte te depertonte gozhda matane murit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Sep 20, 2008 8:55 pm

Vlonjati&cifuti
Vlonjati e Cifuti ishin bashkpronar te shume firmave dhe kishin berre shume para.Nje dite na vendosin ti shesin dhe te bejne nje udhetim nepere bote.Une thote cifuti di te pilotoj avionin, blen nje avion privat dhe nisen duke kaluar neper shkretetir avioni peson difekt.humbin gjithcka nga pasuria e tyre duke ecur neper shkretetir cifuti gjene nje qype me flori i thote vlonjati e ndajme te dy kemi qene ortak gjithe kohen, jo i thote cifuti ky ishte fati im. Duk u roptuar neper shkretetir vlonjatit i buzqesh fytyra kur pa nje pagure ushtari me uji te fresket. cifuti qe ishte thare per uji i kerkoj vlonjatit por ai ju pergjigje duke i then ti jepte qypin me flori.mbas kaq tratativash cifuti i ben nje propozim duke i then qe te bente sikur shiste ujin ne pazar dhe ai do ti blinte :Cifuti: sa te ben ky uji
:vlonjati:nje qype me flori :cifuti: shum shtrenjte e mbake : Vlonjati : bjeri pazarit verdall po gjete me lire do te ta jap falas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Sep 20, 2008 8:55 pm

gjeli
A e dini pse shkon gjeli ne supermarket?!Qe te shikoje pulat e xhveshura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Sep 20, 2008 8:56 pm

Pijaneci dhe 3 gotat e tij.
Nje pijanec shkonte cdo dite ne pijetore per te pire e merrte tri dopio raki mbas nje jave kamarjeri e pyet se pse merrte tri dopio ne nje porosi pijaneci i pergjigjet se nje e marr per nje mik qe e kam ne amerik nje per vellain qe me ka vdekur e nje per veten shkon nje fare kohe dhe pianeci vjen e merr dy dopje raki kamarjeri e pyet persri se pse merr dy dopjo tani pijaneci i perjigjet se njeren e marr per shokun qe eshte ne amerike ndersa tjetren e marr per vellain qe me ka vdekur sepse vete une e kam lene.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Sep 20, 2008 8:56 pm

Firmat Piramidale
U degjuha qe firmate piramidale do fillojne te ndajne gjera ne vende te lekeve qe kane borxhe. Ne rradhe njeri pas tjetrite njerezid zgjidhnin ca te mirnin. i pari : ca do ? Shtepi ok shenoja, i dyti ca do? -Shtepi , shenoja i treti: ca do ? - une nuk dua gje ( tha ) leshe per ne koke se me kane ren ( tha ) - Ok shenoj dhe ketij nje shtepi.- o vella po une s'thashe shtepi , thashe lesh. - Po pse keta te tjeret ca do marin .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Sep 20, 2008 8:58 pm

Lepuri dhe ariu
Lepuri shkon tek dyqani i ariut dhe i thote
-Xhaxhi ari ke 50 buke?
-jo te keqen xhaxhi 50 buke jane shume nuk i shes dot prandaj nuk bej.
-ika une,nuk ka gje.-thote lepuri
te nesermen perseri lepuri tek ariu-Xhaxhi ari ke 50 buke? -po jo mor lepur te thashe jane shume
gjithe javen lepuri te ariu dhe ariu zemermire thote -po rri sot pa gjume dhe po bej 50 buke per neser se kushedi cka lepuri
ne mengjes lepuri te dyqani -Xhaxhi ariu ke 50 buke?
-po te keqen xhaxhi sot kam!!
-kot e ke,-thote lepuri,-ste merr njeri 50 buke ty,jane shume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Sep 20, 2008 8:59 pm

Kreu
Barcaleta Shqiptare


Zezaku me K... te madh
Mbasi mbaronin turnin e punes shkonin dhe benin dush,nje zezak dhe nje i bardhe,e shikon i bardhi dhe i thote po ti si ja ben qe e ke kaq te madh k...!Zezaku:ēdo dite shkoj tek lavamani dhe e perplas 30min.shkon i bardhi ne shtepi dhe fillon e perplas cdo dite nga 30 min.Mbas 1 jave takohen tek puna,Zezaku:he si vete?I bardhi:ore ngjyren e ka marre por per te rritur s\'eshte ritur akoma.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Sep 20, 2008 9:00 pm

tixhja
ne vitin 1997 koha e bandave ne shqiperi,nje burre po udhetonte me makine me nusen dhe nenen e vet.e ndalojne ca cuna me maska,per ti grabitur,njeri prej tyre e pyet plaken:-si e ke emrin ti plake? Tixhe te keqen nena,-o e paske emrin si plaka ime ik se spo te bej gje ty,po ti i thote nuses si e ke emrin?edhe une Tixhe e kam thote ajo.spo te bej gje edhe ty se e ke emrin si plaka ime.Po ti i thote burrit si e ke emrin?Une... Arif e kam po...ne lagje Tixhe me therrasi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Sep 20, 2008 9:00 pm

Ne ashensor
Po binte ashensori nga kati i pesembedhjete dhe gruaja i thote burrit:-te lutem per here te fundit me bej te ndihem grua!
Burri,menjehere heq pantallonat dhe i thote:
-hekurosi..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Sep 20, 2008 9:00 pm

Aspirinat
Ne nje vagon treni ndodhen dy cuna te rinj dhe perball tyre nje plak i moshuar.ne nje moment dy te rinjte vendosin te tallen me plakun qe te shtynin udhetimin.hidhet njeri dhe i thote ;e di ti o xhaxha se shkencetaret kane shpikur nje ilac si aspirin qe po te pish nje kokerr behesh 10-vjet me i ri? jo thote xhaxhai.po po hidhet i dyti eshte e vertete dhe e pyet xhaxhain;ja ti xhaxha sa vjec je?xhaxhai pergjigjet pa djallezi 70-vjec.po te pish 2 kokra behesh menjehere 50-vjec.xhaxhai e kuptoi djallezine e te rinjve vendosi me vete qe tu pergjigjet ne te njejten menyre dhe i pyet;po ju more bijte e mi sa vjec jeni .dhe te rinjte pergjigjen njezeri dhe me krenari per moshen;18-vjec.xhaxhai u thote po te pini ju nga dy kokra aspirina te tilla shkoni atje nga keni dale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Sep 20, 2008 9:00 pm

Aksiome policore
A e dini sa jane barcaletat mbi policat??? Pergjigje:-vetem DY........sepse te tjerat jane krejt te verteta......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   Sat Sep 20, 2008 9:01 pm

Kreu
Barcaleta Shqiptare


Hapja r tunelit
Eshte dashur qe te hapet nje tunel.
Dhe per hapjen e saj behet nje ankand per firmat dhe konkurojne 3 kompani:nje amerikane nje gjermane dhe nje shqiptare.
Pyeten se si do ta hapin tunelin!
Amerikani thote une do te filloje nga rruga dhe hap tunelin vetem nga njera ane dhe do te luan 1 meter anash rruges.
Gjermani thote une do ta hap tunelin nga te dyja anet e tunelit dhe do bashkohen ne mes por mund te luan 1 meter distance.
E pyesin shqiptarin por ti si do hapesh tunelin?
Shqiptari tha: Edhe une do te filloj ta hap nga te dyja anet neqofte se bashkohen ne mes te tunelit mire neqoftese jo atehere NJERIN TUNEL E KENI GRATIS.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barsaleta te ndryshme   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barsaleta te ndryshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Komente tė ndryshme
» Foto tė ndryshme dhe lule
» Urime pėr Ditėlindje!
» Tė ndryshme!
» Tė ndryshme!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Humor :: Barcaleta te ndryshme-
Kėrce tek: