ForumPortaliGalleryPytsoriKrkoLista AntarveGrupet e AntarveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barsaleta per policet

Shko posht 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Barsaleta per policet   Mon Aug 11, 2008 2:14 pm

Barsaleta per policet


Dy policë shkojnë me një femër e cila përpara së të vazhdonin punë u dha nga një prezervativ .Policët pyetën se çfar ishte? Ajo u tha se duhej për të mos ngelur ajo me barrë.Pas dy ditësh u takuan policët dhe njëri prej tyre thotë: Në daç të ngeli shtatzënë në daç jo, unë do e heq se plasa.
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Mon Aug 11, 2008 2:14 pm

1.Shkon Polici të marë fëmijën në kopësht . Edukatorja e pyet si e ka emrin fëmija ? Ska problem sill një se prap nesër këtu do ta sjell.2.Polici sheh një ujk dhe i gjuan me pistoletë .Ujku kthehet dhe i thotë : A nuk ke faj ti jo ,fajin e kam unë që nuk të hëngra kur ishe bari por të lashë të bëheshe polic !!!
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Mon Aug 11, 2008 2:15 pm

Sa polica duhen gjithsej qe te vene nje llampe?
Pergjigja eshte 7
Njeri mban llampen ne dore
Kater rrotullojne tavolinen
NJeri rrotullohet ne krah te kunder qe mos te pengohet me ata te katert
I fundit mban deren mbyllur qe te behet korent
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Mon Aug 11, 2008 2:15 pm

Nje polic duke u rruajtur...
Bie telefoni...
Polici can veten me brisk
(qe te dije se ku e ka lene)
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Mon Aug 11, 2008 2:15 pm

Ishte nje polic me shefin e tij.ato ishin ne nje hotel.polici donte te zgjohej heret ne mengjes dhe e porosit pronarin e hotelit ta zgjoje ne mengjes heret.sapo zbardh drita pronari i hotelit e zgjon policin por ne ate moment nuk kishte drita dhe polici ngaqe ishte erresire vesh rrobat e shefit te vet.kur hip ne tren shikon veten ne pasqyre dhe thote me vete : oh sa budalla,ky pronari i hotelit.ne vend qe te me zgjoje mua nga gjumi,ka zgjuar shefin tim.
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Mon Aug 11, 2008 2:16 pm

1.Nje dite nje polic dhe nje oficer po shetisnin ne pyll. Papritmas i del perpara derri i eger. Oficeri si me ishkathet hipen ne peme, kurse polici vraponte rreth e qark pemes e derri po mundohej te kapte policin. Oficeri nga pema therret policin :Shpejt se te kapi! Polici pergjigjet : Mos ki frike se eshte dy xhiro prapa meje


2.Nje polic ndalon nje makin.
-Miredita!Do doja tju uroja pasi jeni i vetmi shofer qe mban rripin e sigurimit..edhe per kete ministri ju ofron nje cmim prej 500Euro.
Por jam kurioz ta di se cfare do beni me keto lek??
-Po mendohesha te beja kursin e shoferit-pergjgijet cuni
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Mon Aug 11, 2008 2:16 pm

Nje djal i vogel sa her qe kalonte ne kryqezimin e qytetit kthehej nga polici qe qendronte ne kryqezim dhe i theriste " o japrak, o japrak". Zgjati ky muhabet per det me radhe dhe policit i erdhi shpirti ne maj te hundes. Nje dite polici e kapi djalin dhe ja shkuli veshet fort duke e kercenuar se po e perseriti dhe nje here ate fjale do ta bente te vdekur.
Kaluan disa dite dhe djalit nuk po i rihej pa e ngacmuar dhe i thot : O gjethe ardhie me oris! O gjethe ardhie me oris!
- Mbeshtille po ta mbajti - ja kthen polici.
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Mon Aug 11, 2008 2:16 pm

Xha policet...
Policit i humben shkopi i gomës dhe po ecte i merzitur.
Pas pak i afrohet nje djale dhe i thote.
-Xhaxhi polic a mos eshte ky shopi i gomes i juaji??
-Jo jo se shkopi im i gomes me ka humbur.

Dy police po ecnin rruges, njeri e pyet.
-Me sa jemi sot???
-Nuk e di.
-Po ti shihe ne gazete.
-Jo jo se eshte e djeshme kjo.
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Mon Aug 11, 2008 2:17 pm

jun kan hasa e hysa dhe kan pasur me dhan ni provin sepse kan ngelur ne te nje dit kur ato shkuna per me dhen provimin po hyn hasa e para dhe profesori po e pyet : si e ka pasur emrin kryetari i pare i gjermanis po ja kthen hasa hitler po mire i thot profesori e kur u ba lufta e dyte botrore e gjermanis ja kthen hasa me 1965-1966 mire i thot profesori , me qka ndertohet shtepia po i thot hasa me zall,gur,qyment,beton etj i tha profa a eshte e vertet qe u ba lufta e dyte botrore ne ate vit po ja kthen hasa hallku po thojn se une hala se kom mare vesh edhe keshtu hasa e dha provimin ende pa hy hysa po i thot hasa kollaj ishte veq thuj qishtu : hitleri,1965-1966,zall,gur,qyment,beton etj edhe thuj hallku po thojn se une hala se kom marre vesh. kur po hyn hysa po thot profa si e ke emrin po ja kthen hysa e pi thot hitler , e sa vjet i ki i tha profa , ja ktheu hysa 1965-1966 ja bon profa qka ki un koke? ja kthen hysa zall , gur , qyment , beton , etj ja bon profa a je budall i thot hysa hallhu po thojn se une hala se kom marre vesh
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Mon Aug 11, 2008 2:17 pm

Si mund ta detyroni policin të qeshë ditën e dielë?
- Tregoni një barcoletë te premten !!!
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Mon Aug 11, 2008 2:17 pm

Dy polica po ecnin ne nje rrug.Ne nje moment shohin nje femij duke pire cigare edhe e pyesin.
-Ne cfare klase je?
Ne kals te 2
Njeri nga ata fillon ta qortoj..kurse tjetri i thote :
-Cfare eshte me ty?Ti nuk pije cigare kur ishe ne klas te 2?
Po por un kisha 18 vjec
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Mon Aug 11, 2008 2:18 pm

Nje burre ishte bere tap dhe doli para pasqyres dhe pa veten e tij dhe tha:"U hajduti".Zbriti poshte dhe i tha nje polici:"Tek shtepia ime ndodhet nje hajdut".Kur shkoi polici para pasqyres tha:"O budall por ja ku e paske pasur policin pse me thirre mua"
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Mon Aug 11, 2008 2:18 pm

Polici ne udhetim
Nje polic po udhetonte me makine e ti ne autostraden Tirane-Durres,nderkohe ne radio degjon zerin e shefit:
-652 je gje ne rrugen Tirane-Durres?
-Po,pergjigjet polici-cili eshte problemi?
-Nje makine po levize ne krah te kundert,perpiqu ta gjesh dhe ta ndalosh,jep urrdher shefi.
-Ehuuuu o Shef,ketu te gjithe jane ne krah te kundert.
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Mon Aug 11, 2008 2:19 pm

Polici dhe djali

Nje polic pyet djalin
- Cfare do behesh kur te rritesh?
- Polic babi
- Shume mire se kjo eshte nje pune e vleresuar nga te gjithe
,por ka nga ato qe jane inteligjente dhe ka nga ato qe jane TOK TOK (i bie tavolines)
- O ba ra dera
- Rri se e hap une
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Mon Aug 11, 2008 2:19 pm

Petriti ishte polic tek stacioni i trenit. Kishte nje te afermin e vet tek instituti i Folklorit. Aty mesoi dhe kompjuterin. Nje dite futet ne loje te vertete me nje web-site pyetje pergjigjesh.

Polic Petriti i ben pyetje sistemit kompjuterik "Sa barcaleta ka me polic?". Kompjuteri i kthen pergjigje se ka vetem 2 (dy). Petriti ja kthren me kompetencen me te madhe dhe i shkruan ne cast: "Me vjen keq por Jeni gabim. Une jam vete polic dhe di me dhjetra barcaleta per ne..."

Kompjuteri ja kthen po ne cast: "Vetem 2 (dy) jane barcaleta, te tjerat jane te verteta'...!
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Mon Aug 11, 2008 2:20 pm

Vizatuesi i mire
Vizatuesi i mire
Nje djal vizatonte shume mire dhe shum origjinal sendet dhe cdo dite ne shkolle ia vizatonte mesuesit nje mize ne banken e tij dhe mesuesi cdo dite e thente doren duke u munduar ta mbyse mizen e vizatuar dhe nje dite i thot djalit qe ta sjelle prindin e vet ne shkolle...
Vjen prindi ne shkolle per tu konsulltuar me mesuesin dhe e pyet : He cka ka bere djali im?
Mesuesi i thote se cdo dite po ia vizaton nga nje mize ne banke dhe ai duke menduar se eshte origjinal po e vriste doren duke u munduar ta mbyse....
Prindi :
"Eheeeejj asgje nuk eshte kjo , me e dit ti cka hek une ne shtepi , murnet e shtepise krejt PI*CKA PI*CKA i ka vizatuar e une habitem eeee........."Motra Medicinale
Nje grua xhipke (rome) i vjen koha qe te linde femije dhe shkon ne spital aty nje moter medicinale duke i rregulluar vendin dhe instrumentet kur ja hap kembet asaj gruas bie nje ere shum e keqe dhe motra medicinale thote:
"Ufffffffffffffffffff Cfar ereeeee"
Gruaja :
"Po mire mi moter mbasi te pengon era e keqe pse nuk shkove te punosh ne LULISHTE po ke hyre te punosh ne PI*CKISHTE"
Shqiptari , Amerikani & Gjermani
Shqiptari , Amerikani & Gjermani
Organizohet nje gare ne mes te Shqiptarit Amerikanit dhe Gjermanit se kush do ta kete menyren me te mire per ta zbuluar se a e tradheton gruajua...
Gjermani :
"Une do te paguaj nje Agjent Special qe ta ndejeke ate cdo dite dhe ta fotografoj"
Amerikani :
"Une do ti perdor paisjet e James Bond 007 (kamera , ore etj etj...)"
Shqiptari :
"Une kur do te shkoj ne shtepi do ti drejtohem gruas se kojshise e do ti them OJ **** , OJ LAVIRE , OJ OROSPI ... e ajo do te me kthehet duke me thene SHIKOJE GRUAN TENDE QE TE TRADHETON ME X , Y Personin"
Papagalli
Papagalli
Kishte nje Hoxhe nje Papagall te cilin e kishte mesuar shume mire per fene Islame..Nje dite ai e nxjerr papagallin ne treg qe ta shese...
Nje Prift e blen papagallin e Hoxhes dhe kur e con ne shtepi ulen te hajne ushqim papagalli thote : "Bismilah"
Prifti revoltohet shume dhe si denim per kete fjale nuk i jep 1 muj dite ushqim papagallit....
Pasi kalon 1 muaj Prifti e merr papagallin dhe i thote se kaloj afati i denimi tani mund te ulet e te haje dicka...
Papagalli thote : "Elhamdulilah mbaroi Ramazani".......Polici
Polici
Nje polic ka qene duke hapur nje grope ne rruge, dhe ne kalim aty vjen nje njeri i thjesht dhe e pyet policin se pse po e cel ate grope?
Polici : "Na ka urdheruar Komandiri te bejme Foto prej Brezit e lart"
Pas disa minutash perseri ai njeriu e shef policin i cili ka hapur edhe 2 gropa tjera dhe i afrohet e i thote:
"Mire cka te duhen keto 2 gropat tjera, pse i hape?
Polici : "Po na ka thene komandiri te bejne 3 foto"


Baba Dimri dhe femija
Baba Dimri dhe femija
Nje femije e takon Baba Dimrin dhe i lutet shume qe si dhurate te ja jep nje vella per vit te ri...
Baba Dimiri i thote:
"Ma jep Mamin sonte , ta bej nje vella"!
3 Bjondet
Gjenden 3 Bjonde tek lumi Amazon ne Brazil dhe duhet qe te kalojne lumin mirepo skane asgje me vete....
Papritmas e takojne PESHKUN e ARTE...
Peshku i arte u thote:
"Une plotsoj 3 deshira, po mbasi ju jeni 3 dmth te trijave nga 1 deshire!"
E para kerkon qe peshku i arte ta beje te notoje shume shpejt!
Sa fillon te notoje Anacondat bashk me Piranat e gelltitin dhe vdes ajo.
E Dyta mendohet mire dhe i thote qe t`ia bej nje Barke!
Edhe kjo deshton se Anacondat e permbysin...!
E treta mendohet mire e mire dhe i thote peshkut qe ti jape mend burri!
Duke shikuar verdalle Bjondja nr 3 thote:
"Po ja bre tek qenka URA"....
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Fri Aug 15, 2008 2:04 am

Dy polica ulur ne makine gjate sherbimit.
Ai qe ishte ulur ne timon ndez sinjalin djathtas dhe pyet tjetrin:
- Shiko njehere punojne dritat e sinjalit.
Ky tjetri nxjerr koken nga dritarja dhe thot:
- Tani po...
- Tani jo...
- Tani po...
- Tani jo...
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Fri Aug 15, 2008 2:06 am

Sa koh i duhen nj polici pr t shkruar "Gzuar ditlindjen mbi nj tort?
- Dy or e nj minut...
- Nj minut pr t shkruar gzuar ditlindjen dhe dy or pr t pastruar makinn e shkrimit.
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Fri Aug 15, 2008 2:07 am

Nje dite nje polic ndalon nje makine dhe i nevrikosur se nuk arriti te
gjente gabimin me te vogel per ta gjobitur, (ose me mire te themi per
te marre nje 5 mije lekshe) Ihtote shoferit;
-Cfrae ke ne bagazh?
-Asgje zoti polic, vec nje makine llogaritese
-Hape bagazhin te shohim!
E hapen bagazhin dhe cfare te shohesh, aty kishte nje kallash, dhe polici i drejtohet perseri shoferit
-Po ti me ke tallesh?
-Jo zoti polic nuk po tallem
-Po ti me the se ke nje makine llogaritese, ndersa ketu kemi nje kallash?!
-Epo zoti polic neve me kete i bejme llogarite
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Fri Aug 15, 2008 2:09 am

Ne nje periudhe krize sheqeri, patrulla e policise ndaloi nje kalimtar te hipur mbi karroce te ngarkuar.
- Dokumentat! - i tha njeri prej policeve. Kalimtari germoi neper xhepa dhe gjeti vetem pergjigjen e analizave te urines.
Polici, pasi e lexoi letren ku shkruhej, Albumine nuk ka, sheqer nuk ka., tha:
- Domethene sheqer nuk paske? Kalo!
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Fri Aug 15, 2008 2:11 am

Nje polic takohet me nje Psikolog dhe e pyet se c'pune ben Psikologu ?_
Po ja psh Une pyes nje person nese e han peshkun ? Nese thote Po, une
kuptoj qe atij i pelqen Deti ,i pelqen Plazhi i pelqejne Femrat etj .
Te nesermen takon polici nje shokun e tij dhe i thote e di ti se c'do
te thote te jesh Psikolog ? Jo ia kthen Ai . Ta them une : Ty te pelqen
Peshku ? JO . Atehere qenke Pederast!
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Fri Aug 15, 2008 2:12 am

Polici po vinte nje llampe ne nje zyre e i thote njeri qe ver gazete poshte karrikes(qe mos te bente karriken pis)
dhe polici i thote-lere lere se ia arrij dhe pa gazete.
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Fri Aug 15, 2008 2:16 am

Nje dite nje polic dhe nje oficer po shetisnin ne pyll. Papritmas i
del perpara derri i eger. Oficeri si me ishkathet hipen ne peme, kurse
polici vraponte rreth e qark pemes e derri po mundohej te kapte
policin. Oficeri nga pema therret policin :Shpejt se te kapi! Polici
pergjigjet : Mos ki frike se eshte dy xhiro prapa meje
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Fri Aug 15, 2008 2:18 am

Dy polic sherbimi u futen ne nje dyqan orash dhe blene njeri nje ore qe
i rezistonte ujit dhe tjetri ore me kuarc. Pas disa ditesh po benin
sherbim perseri bashke dhe njeri pyet tjetrin. - Si te shkon ora? -
Mire - i pergjigjet tjetri - po nuk me karene rasti ta fus ne uje se
nuk kame shkuar ne plazh.
- Po ty si te shkoj
- Lere lere - i
thot tjetri- une po ha dynjane, ja tani ora eshte 12:05 dhe sa mundohem
te bej pjestimin ajo behet 12:06, une mundohem perseri dhe shikoj se
ora shenon 12:07. Dhe keshtu nuk kam aritur te bej asnje pjestim.
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Fri Aug 15, 2008 2:19 am

dy policer po lundronin me vark dhe shikoin varka po mirte uj dhe pan
nje ishull dhe notuan sa te shkonin te ishulli dhe mbriten por prit nje
muj nuk po kalonte ndo nje traget prit nje vit jo prit dy viet asnje
traget tha njeri prej tyre si me ka vajt mu tha dhe nje dele te kisha
doja beja..ja ben tietri beeeeeeeeeeeeeeeeee.
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   

Mbrapsht n krye Shko posht
 
Barsaleta per policet
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Humor-
Krce tek: