ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barsaleta per policet

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Fri Aug 15, 2008 2:24 am

Nje polic shetit rruges e e shef nje fshatar siper nji kamionit me
molla , qironte mollat ,merrte farat e molles e i shtinte ne nje thes
I kuriozuar e pyeti fshatarin ,
"Po ti cka bene me ato molla , i qiron edhe i vun farat e molles ne thes, pse?
Fshatari i thot "Po ju nuk e dini se farat e molles ndihmojne ne permirsimin e inteleigjences"!
Polici edhe ma i kuriozuar e pyeti prap
"Po ju cka beni me ato i shitni "?
Fshatari : "Po si jo i shes"!
Polici :Sa kushton njera ?
Fshatari :100 lek copa
Polici Ne regull mi jep tri copa .
I marr tri fara mollash e i jep fshatarit 300 lek
E
merr njeren edhe e han , Edhe polici fillon te mendojn me za ."Po une i
dhash 300 lek ,po me ato pare mund te blej 10 kg molla e kisha pasur ma
teper fara mollash .
E fshatari po ja kthen
A ke pa se je ma inteleigjent te kan ndihmuar
E polici :" Po besa me drejt e ke ......mi jep edhe tri copa" ..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Fri Aug 15, 2008 2:50 am

Davidon shkruajti:
Dy polica ulur ne makine gjate sherbimit.
Ai qe ishte ulur ne timon ndez sinjalin djathtas dhe pyet tjetrin:
- Shiko njehere punojne dritat e sinjalit.
Ky tjetri nxjerr koken nga dritarja dhe thot:
- Tani po...
- Tani jo...
- Tani po...
- Tani jo...


hihihihiih sa e forte kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Fri Aug 15, 2008 2:52 am

hehe po e fort se mos ishte e fort nuke vedosha un Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Thu Aug 21, 2008 2:42 am

nje polic len turnin dhe me nxitim niset per te sheshi
i furgonave.kishte dasmen e nipit ne malsi
i hyp furgonit dhe arrin deri ne nje pike ku duhej me vazhdu ne kemb.
ulet pagun pershendet e niset
rruges takon 1 bari
-njatjeta
-njatjeta
si i ke punet,puet bariun
-mire me hallet e perditshme
ne ket moment i thot bariut:a je ka ma fal nji dele pse jam tuj shkue ne dasem e nuk kam ca me i cue
-si mor 1 dele-thot bariu
jo pasha besen nuk po munem
-i lutet e i lutet por bariu nuk degjon.por i thot
bariu:shiko mbas meje asht tu ardh GJINI e ka 326 dele nji tash po ta fal
polici:hajt te falemners.ecen nje 100 m e takon GJININ
-njatjeta
-njatjeta
polici:shiko jam tu shku ne nji dasem e nuk po kam kurrgja ca me i cue nipit,ti paske tan keto dele a je kah ma fal 1
GJINI:OU CKA PO ME THUE.JO MARE NUK TA FALI
jep e merr keta te dy e polici i thot:po me ta thane sa dele ke A PO MA FAL 1
GJINI:PASHA ZOTEN TE KJOFTE FAL
polici:ti ke 326 dele
GJINI qe spo besonte:bash e gezofsh e merr delen ma te madhe
futet polici ne tufe e zgjedh ma te madhen.e hedh ne shpatulla e merr me ik pershendet GJININ.
kur GJINI po kthehet e i thote:o ti zotni prit pak
polici:he more
GJINI:po me e gjet se ca punon ti a e leshon delen ne toke
poloci:po besa
GJINI:TI JE POLIC!
polici:po si e gjete?
GJINI:PO TI ME KE MARR QENIN MORE!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   Thu Aug 21, 2008 2:45 am

Mesuesja u thote nxensve ne klase te pare
Sot te dashur femije do bejme nje loje une do mendoj dicka dhe ju ta gjeni.
Ca eshte nje gje e kuqe qe rritet ne peme?
Topi tha nje cun i vogel.
Jo jo eshte molla po me pelqen qe mendon.
Ca eshte nje send me 4 kembe ku ne ulemi?
Tavolina thote nje vajze .
Po jo pra thote mesuesja karrigia po me pelqen qe e vrisni mendjen.
Po mire thote nje djale gjeje ti kete!!!!!!!!!!!!
Ca eshte nje gje e forte e gjate me nje koke roze dhe qe une mund ta prek nga xhepi
Mesuesja skuqet ,s'ke turp mo,
femije i prape
Djali: po ishte lapsi moj mesuese po me pelqen qe e vriske mendjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barsaleta per policet   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barsaleta per policet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Humor-
Kėrce tek: