ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barsaleta erotike!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Barsaleta erotike!   Mon Aug 11, 2008 2:25 pm

Barsaleta erotik

vdesin 4 murgesha dhe dalin perpara shen pjetrit midis ferrit dhe parajses.i thote ky i fundit rrefeni mekatet tuaja. e para.une nje here kam pare 1 organ mashkullor.shen pjetri.laje syte me uje te ngrohte dhe kalo.e dyta . une nje here kam prekur nje organ.shen pjetri.laj duarte me uje te shejte dhe kalo.kur dy te fundit po ziheshin per radhen.shen pjetri:ka kohe per te gjithe,kemi te gjithe perjetesine.thote e trreta te laje une gojen para se te laje kjo bythen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 11, 2008 2:25 pm

eshte njoni djal i ri,
channel-x sheh ai!

rri para televizorit me ore ,
karin duke mbajtur me dore!

por nje dite c'na e gjeti,
ju dogj dora nga lezeti!

nje pill si ajo enderronte ,
dhe karin me dore ferkonte!

nje dite i mbaroje abonimi,
ju be ftyra si ky i imi!

pucra ,pucra ai u mbush
se i ish bere kari prush!

vjen mamaja e shikon,
channel-x te qifsh tom.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 11, 2008 2:27 pm

shte pata me patokun,dashuronin shoqja shokun.edhe gjeli kur i pa nxori karin edhe tha:
-qofsha une i biri kurves, po sja cava pillin pules.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Tue Aug 12, 2008 12:20 am

Nese mendon se un jam loder
une ta boj fushen koder...
Ti ki kerr po ski kultur
deshte meshkuj po tash je ngul...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Sat Aug 16, 2008 3:49 am

Mami, babi, djali dhe gjyshja
ishte nje familje ku jetonte baba nana dhe djali por kishin nje
gjyshe qe ju vinte qdo dite ne vizit edhe nje her e kur vjen gjyshja
shkon ne dhomen e femijes per te biseduar dhe femija i thote gjyshe pse
gjithe ne mbremje po ma bon mami djali jem a je flejt djali jem a je
flejt edhe i thote gjyshja sonte kur mami te pyet a je flejt ti mos fol
kinse ke fjet dhe kur beht mbremje nena pyet djali jem a je flejt djali
jem a je flej ky nuk ben za dhe nena mendon se kishte fjlet dhe shkon i
thote burrit nuk din qysh mej than ncirre ...... i thote ncirre bananen
edhe veq kur tja nis ai djali me bertit : nan ama edhe mu do banane.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Thu Aug 21, 2008 1:59 am

Davidon shkruajti:
Mami, babi, djali dhe gjyshja
ishte nje familje ku jetonte baba nana dhe djali por kishin nje
gjyshe qe ju vinte qdo dite ne vizit edhe nje her e kur vjen gjyshja
shkon ne dhomen e femijes per te biseduar dhe femija i thote gjyshe pse
gjithe ne mbremje po ma bon mami djali jem a je flejt djali jem a je
flejt edhe i thote gjyshja sonte kur mami te pyet a je flejt ti mos fol
kinse ke fjet dhe kur beht mbremje nena pyet djali jem a je flejt djali
jem a je flej ky nuk ben za dhe nena mendon se kishte fjlet dhe shkon i
thote burrit nuk din qysh mej than ncirre ...... i thote ncirre bananen
edhe veq kur tja nis ai djali me bertit : nan ama edhe mu do banane.

Very Happy hahahah o sa kom qesh asgjo smora vesh :geek:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Thu Aug 21, 2008 2:02 am

hehehe o ce de marresh vesh ti ni her tjeter haha haha haha haha haha haha haha haha Opss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Thu Aug 21, 2008 2:11 am

mami ai hengri kumbullenNA MARTOHET NJE HER NJE VAJZE POR KISHTE NJE PROBLEM SE NUK ISHTE E
VIRGJER.PER KETE I THOT TE EMES CFAR TE BEJ QE AI TE MOS ME DADHOJ QE
SJAM E VIRGJE!!E EMA I THOT-SA HERE TE BENI SEKS VENOS DY KUMBULLA TE
VENDI DHE NUK DO TE DALLOJE DHE PASI TE MBARONI PUNE VERI KUMBULLAT TE
KOMEDINA QE TI PERDORESH SA HER QE TE DUHEN-MIR I THOT KJO.POR NJE DIT
VJEN KY DJALI ISHEH KUMBULLAT TE KOMEDINA DHE I HAN ATO.E SHQETESUAR
PER KETE E BIJA ITHOT SEMES-MAMI ai ihengri kumbullat!!!! ska gje te
keqen mami i thot e ema se yt at ka ngrene ftonj. HAHAHAHAHAHAHAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:44 pm

PARKU

-A tė kujtohet I dashur,nė
kėtė park ma ke


vjedhur puthjen e pare?-I
thot gruaja burrit.


-Po si nuk mė kujtohet e
dashur-ia kthen burri.


Pėr shkak tė asaj hajnie
ende jam nė burg.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:44 pm

MEDICINA

I SĖMURI:Mjekėt me tė vėrtet nuk janė

tė nevojshėm.Simbas librave tė medicines

njeriu mundet vetvetiu tė shėrohet.

MJEKU:Mirė e keni,mirpo kujdes,se pėr

njė gabim shtypi mundeni tė vdisni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:45 pm

EMRAT

Njė grua nė Austali I kishte nėntė fėmijė

dhe mendonte se kjo ishte e mjaftueshme.

Kur lindi fėmiu I dhjetė ia dha emrin FUND.

Mirėpo , pas njė viti I lind edhe fėmiu I

njėmbėdhjetė tė cilin e quajti POS SCRIPTUM.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:46 pm

ĖNDĖRA

Kur u zgjua njė dembel I
papunė nga gjumi I tha sė shoqes:


-Jam kėnaqur sonte.Nė ender
gjeta njė punė tė mire,ku


fitoja shumė para…

-Vazhdo tė flesh mor
budalla,derisa tė fitosh njė shumė tė mire-


I tha e shoqja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:46 pm

MOS U SHQETĖSO BABA

Njė djalė vrapon I gėzuar
te babai I tij.


-Baba , a do tė mė blesh
njė daulle?


-Do te bėsh zhurmė more bir!

-Mos u shqetso,baba,do t’I
bie kur tė jesh nė gjum..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:47 pm

PatkoiCa rob kishin bo i shpi t're
ene, si e kon bo zanot kto koh't e funit,


dojshin me i varė i patku kali
ke dera, po para se me bo kėt' punė, menun


me shku i herė ke hoxha e me
pyt se a vi a s'vi ky muhabet.


-Ēare,mre? Doni me varė patku
m'derė t'shpisė e? E pse?-i pyti hoxha.


-Po thonė se o sevap e t'hec
mirė kur var i patku m'derė, o hoxhė.


-Sa budallej qi ini!-vazhdoi
hoxha,-po kali ka katėr copė si ato ene ha


dajak pėr ditė, ju doni t'ju
heci marė me nji.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:48 pm

BandilliNjoni, tu hec m'rrugėt, pa
njonėn qi kishte dalė m'dallapt' (= penxhere)


ene po ia bojte me sy e me
lloj lloj isharetesh e nozesh. Burri huj hypi


nolt tu iu morė shpirti pri
vrapit ene ajo e shtjeu mrena. Sa kishin myllė


derėn e u bonė hazėr pėr t'iu
vu punvet, u nigju e ramja derės ene, si


pėrherė m'ksi rastesh, u nigju
ene gruaja qi tha: "qyqa, burri!" Robi huj


s'dite ēere me bo e ka me hy,
po gruaja, ksaj rradhe, nryshe ka herėt qera,


nuk e futi as m'dallap, as
poshtė minerit, po u tregu mo e qut ene i tha:


"Kap shpejt at' hekėr e bo
sikur po hekuros kto lėvere!" Ai nuk e zgjati,


po kapi hekrin e iu vu punės
tu hekuros. Kur burri hyni mrena, pa rob'n e


huj ene pyti: "Kush o ky, mi
gru?" "E kom mor una me m'hekuros lėveret,


se m'ra bretku e s'kom takatė
me ia dalė punėve vetėm". E hongri Zavalli.


Nėrkohė robi huj, masi i boni
lėveret palė, lo hekrin ene thyu xėverkun e


dul pėrjashta. Rrugės pėr shpi
shef i shok'n e vet ene i kallxoi se ē'i kishte bo vaki. Shoku vet vu dorėn
m'ballė e i tha: "Cere thu ti, mėr jahu! Po ti paske hekuros ato qi lava u' gje(=dje)!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:49 pm

Fut Zeqir qit Sotir!Shkoi Zeqiri m'Greqi me punu
ke Vasili me Vasiliqinė, qi ishin i ēift greknish ka ato qi nuk i rrjedh ēesmja
(=nuk pjellin). Vasili i tha se pa u bo kaurr e pa nėrru emnin nuk kishte pėr ta
morė m'punė. Kshuqi Zeqiri, gjithė siklet, shkoi ke qisha me u pagzu. E kapi
prifti, e xhėveshi n'mes t'miletit ene e zhyti tre herė mei kazon me ujė "tė
beku" tu i thonė pėr ēdo herė: "Fut Zeqir, qit Sotir! Fut Zeqir, qit Sotir! Fut
Zeqir, qit Sotir!" Masi u bo Zeqiri Sotir, filloi punė ke Vasiliqija ne ke
Vasili.


Erdh' kreshmja ene, simas
adeteve t'kaurrve, Sotiri nuk duhet t'hajte mish. Po a mun rrite "Sotiri" pa
mish?! Kshu qi, boni ē'boni e u nrejt notėn e poqi i pulė t'modhe. Mirpo erdh'
era deri nolt ke Vasiliqija, qi u nre e fugoi pėr m'guzhinėt. E kapi "Sotirin"
gjallė ene i tha: "Sotiiir! Po mėkaton, more i paudhė! C'ėshtė ajo pulė qė ke
vėnė nė zjarr?!" "Po nuk o pulė, mi, se o pras!" Vasiliqija u shkėly sysh: "Uėėė,
more mavri, po ē'thua, mo?" "Pras, mi, pras!" njulte komė "Sotiri". "Me kė
tallesh, more malukat?! Si u bėka pula presh?" "Po bohet, mi zoje, bohet! E
shtje tre herė n'ujė ene i thu: fut pulė, qit pras, fut pulė, qit pras, fut pulė,
qit pras..."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:50 pm

Punėt e beutCa gazetarė shkun ke beu me bo
i anketim, ene e pysin: ēere osht seksi, qef apo punė? - Punė, - i dha xhevap
beu. Masnej gazetarėt shkun ke argati ene e pytėn ene ate: ēere osht seksi, qef
apo punė? - Qef mre qef! Tha argati. Po no beu na tha qi o punė. - Heee, -
vazhdoi argati, - po t'kishte pas qenė punė ma jepte mu beu, nuk e bojte vetė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:50 pm

BiletaDy ēifutėn ishin ul m'tren
pėrballė dy kaurrve. Kaurrit u shkėlyn sysh kur panė se ēifutnit kishin tė dy
bashkė veē nji biletė ene i pytėn:


- Po ju, mre, ēere kini n'men
me bo? Pse kini veē 'i biletė?


- Eeeeee, - ia kthynė ēifutnit,
- puna jonė punė ēifuti! Nuk harxhojmė pare kot no.


- Po ēere kini n'men me bo,
mėr lonetėn? -pytėn kaurrit.


- Nji, kini pėr ta pa - thanė
ēifutnit tu u zgėrdhi me njoni-qetrin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:51 pm

Mas iēike hyni faturino
m'vagont. Ēifutnit ia mathėn vrapit e shkunė e hynė (me ner) m'hale. Erdh
faturino, i mur biletat kaurrve, masnej shkoi e i ra derės hales. Dera hales u
ēel iēikė fare ne dul veē 'i dorė me i biletė. Faturino mur biletėn ene hiku.
Masnej dulėn ēifutnit pri halje ene i thonė kaurrve: "Ho, mre, a e patė zybėn si
e hongri e?!"


"Qyqa! -thirrėn kaurrit,- A
bofshit hajėr ju, mėr ēifutėn, ē'paskshit pas qenė! Ene no neserejt kshu kina
pėr ta bo."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:51 pm

T'nesmen, simas llafes, vinė
kaurrit tė dy me 'i biletė, kur ē'me pa! Po na vishin ēifutnit pa biletė hiē.


"Qyqe! Po sod, mre, si kini
pėr t'ia bo?"


"Sod kina 'i stil ene mo
t'mirė!" - i kthyn xhevap ēifutnit. Kaurrit fėrkun durėt pri qefit ene mezi po
pritshin me msu stil'n e ri. Hala pa hy mirė m'derėt faturino, ia mathėn kaurrit
vrapit e hynė m'hale. Mas atyne fugunė ene ēifutnit pėr mrapa, i ranė derės
hales ene, sa u ēel dera e dul dora, ia murėn biletėn ene fugunė e hynė m'halet
qetėr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:51 pm

Skeda fituese


Njė grua shkon nė shtėpi plot
varėse, byzylykė dhe unaza floriri:


- Mos u ēudit! - i thotė tė
shoqit. Fitova nė njė llotari sportive.


Pas njė jave, ajo shkon nė
shtėpi me njė peliēe shumė tė shtrenjtė veshur.


- Po kjo?- e paet i shoqi.


- Prap fituese e skedinės unė.
Fitova dhe lloton e dytė, po e di ē'ke ti?, ēohu e mė bėj gati vasken, se do tė
lahem.


- Jo! - bėrtiti i shoqi. -Mos
do qė tė lagėsh skedėn fituese?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:52 pm

VonesaIshte njėhere njė burrė qė
punonte ne nje kantier, mirepo cdo dite shkonte me vonese ne pune. Drejtori e
shikon qe ky vjen perdite me vonese dhe vendos t'ja thote.


- Kam marre vesh qe perdite
vjen me vonese ne pune. Po erdhe edhe njehere me vonese, do te te pushoj.


- Mire shef i thote ky,- por
prape te nesermen vjen me vonese. Drejtori i del perpara edhe i thote: - Ik ne
shtepi je i pushuar,


- Po aman o shef, te lutem se
kam femije, kam grua, me se do t'i ushqej?


- S'ka c'me duhet, i thote ike.


Pas shume lutjesh nga ai,
drejtori e pranon perseri ne pune, por me nje kusht qe ti tregonte perse
vonoheshe kur vinte ne pune... dhe ai nisi t'ja tregoje:


- Po ja, i tha - krevati ku
fle une me gruan eshte ngjitur me murin.


- Po,- i thote drejtori shume
mire


- Edhe une fle nga ana e murit,


- Po shume mire, - i thote
drejtori


- Po qe te ngrihem ne mengjes,
vazhdon ai, duhet te zgjoj gruan...


- Po ti mos e zgjo,- i thote
drejtori, kapercehe!


- Po aty vonohem une o shoku
drejtor....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:53 pm

Kush e vodhi molekulen?Ne Shqiperi del ligji qe te
gjithe policat duhej te ishin me shkolle te mesme, mirepo nje polic nuk kishte
shkolle te mesme, keshtu qe shefi vete edhe i thote ketij te fundit:


- duhet te besh nje shkolle te
mesme,- i thote -se ndryshe do te pushojne.


- mire, - i thote ky polici,-
do bej si do bej do ta bej te mesmen. Vazhdon shkollen e mesme polici, mirepo
gjithe naten bente sherbimin dhe kur vinte ne shkolle vetem gjume flinte. Nje
dite mesuesi i kimise po shpjegonte rreth shperberjes se molekulave edhe po
shpjegonte se 3 molekula kaluan ne Nacl edhe 2 ne sulfir...


- Po dy te tjerat kush i mori?,-
pyeti mesuesi me qellim qe nxenesit te gjenin problemin.


Polici e degjon, nxjerr
shkopin edhe fillon t'i rrahe nje nga nje te gjithe.


- Nxirrni molekulen, kush e
mori molekulen se e vrava! Kot jemi polica ne, mos kapim dot kush i mori dy
molekulat?


Profesori i kimise vendos qe
t'i thote shefit rreth asaj qe ndodhi:


- Ore po mire o ai polici tend
le qe tere diten fle gjume ne klase po dje u ngrit edhe i rrahu te gjithe qe te
gjente kush i kishte mare dy molekulat...


- oh lere se i ka vjedhur vete
ai qe ben keshtu, - pergjigjet shefi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:53 pm

KangjellatNje dite, plaku me plaken
kishin dale shetitje nga nje vend qe nuk kishin qene per nje kohe te gjate.
Papritur, plaka i thote plakut:


- O plak, a i sheh ato
kangjellat aty?"


- Po,- i thote plaku


- A e mban mend se ē'kemi bere
ne aty?


- Jo,- ja kthen plaku


. - Aty, para 50 vjetesh kemi
bere dashuri per here te pare,- i pergjigjet plaka.


- Epo, kohe e gjate e nuk mbaj
mend,- ja kthen plaku.


- Mire, mire,- i thote plaka,-
po hajt e bejme edhe nje here aty, te kujtojme kohet e para.


- Jo,- i thote plaku i habitur,-
ku na ka lezet, se jemi edhe pleq pale.


- Jo, o,- i thote plaka,- do e
bejme se s'ben.


Pa, ē'pa plaku, plaken para e
duart te kangjellat e ja fillon punes me mire se nje 20-vjecar. Kur mbarojne,
plaka e pyet:


- O plak, si eshte puna, edhe
kur ishe i ri nuk e beje kaq mire si tani.


- Ehhh,- i pergjigjet plaku,-
kur isha une i ri nuk kishte korent te kangjellat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:54 pm

Grimca HumoristikeNe avion


Zoterinj, komandanti i
aeroplanit ju paralajmeron,se avioni po rrezohet, dhe i lutet zoterinjve
pasagjere qe ti mbajne pasaportat me dhembe, duke evituar kaosin e zakonshem qe
ndodh per njohjen e kufomave.


Ato nuk ndizen


Dua te le duhanin, por nuk di
si ti t'ja bej.


E ke provuar me karamele?


Po por ato nuk ndizen!...


Djali i vogel


Xhoni erdhi nga shkolla me nje
sy te nxire dhe me buze te prera.


Nena bertiti dhe i tha:


-Oh, Xhoni, prape je zene?


-Po nene, une po mbaja nje
djale te vogel, qe te mos e rrihte nje i madh.


-Po cili ishte ai djali i
vogel?


-Une.


Arma


Roni 9 vjecar u kthye ne
shtepi me hunde te pergjakur, me nje sy te nxire dhe me rroba te grisura. Ishte
e qarte se ai ishte zene me dike, dhe kishte humbur. Ndersa babai po e mjekonte
e pyeti se c'kishte ndodhur.


- Eh babi tha ai, ftova lanin
ne duel, dhe i lashe atij qe te zgjidhte arme.


- Po ai?


- Ai zgjodhi si arme motren e
tij......


Burri


- Im shoq s'me kupton me.


- Ē'fare do ndonje grua tjeter?!


- Jo, jo eshte shurdhuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barsaleta erotike!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Humor :: Erotike (+18)-
Kėrce tek: