ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barsaleta erotike!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:54 pm

Grimca Humoristike 2


Humbas pensionin


- Do te te jap nje ilaē qe do
te te rinoje 20 vjet, megjithese je 65 vjeēar.


- Mos se humbas pensionin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Barsaleta erotike!   Mon Aug 25, 2008 5:55 pm

Mamaja


Nje fshatar po kthehej ne
shtepi nga pazari, por kishte ndjesine sikur kishte harruar diēka , por nuk po e
kujtonte se ēfare.


Ndersa po i afrohej shtepise,
kjo bindje ju be kaq e forte saqe ai ndali kuajt dy a tre here., krruajti koken
i turbulluar dhe perpiqej te rikujtonte ēfare kishte harruar, por me kot. Me ne
fund arriti ne shtepi, takoi te bijen, e cila duke e pare me ēudi thirri: "Baba,
ku e le mamin?!"...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Barsaleta erotike!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Humor :: Erotike (+18)-
Kėrce tek: