ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare programi perdorni per te hyre ne internet?

Shko poshtė 

Cfare programi perdorni per te hyre ne internet?
Internet Explorer
14%
 14% [ 1 ]
Mozilla Firefox
86%
 86% [ 6 ]
Opera
0%
 0% [ 0 ]
Safari
0%
 0% [ 0 ]
Program tjeter
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 7
 

AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Cfare programi perdorni per te hyre ne internet?   Mon Aug 11, 2008 11:14 pm

Cfare programi perdorni per te hyre ne internet?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Safari
Program tjeter

- Une per vete perdor edhe mozilla edhe internet explorer...por me shume mozilla... :pirat:

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 26
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare programi perdorni per te hyre ne internet?   Wed Oct 01, 2008 3:38 pm

Master_D shkruajti:

- Une per vete perdor edhe mozilla edhe internet explorer...por me shume mozilla... :pirat:

dhe une...

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare programi perdorni per te hyre ne internet?   Wed Oct 01, 2008 4:25 pm

Mozilla asht ma e mir per mu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare programi perdorni per te hyre ne internet?   Thu Oct 02, 2008 11:00 pm

Une internet explorer se perdore asnje here sepse asaje nuk di tja fshije historikun ndersa moxilles ja fshi kur te du
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare programi perdorni per te hyre ne internet?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare programi perdorni per te hyre ne internet?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» HYRE EMINI - MIRA, DESHMORE E KOMBIT
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Www.Albaone.Top-Board.Com :: Sondazhe-
Kėrce tek: